Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Taktyka klubu jest oczywista - nie wystawiając Wszołka i Vesovicia starają się osłabić ich pozycję negocjacyjną, zarówno w stosunku do Legii, jak i innych klubów.
    O ile można zrozumieć takie postępowanie, to patrząc na to kto to robi i jak, skonczy się tak jak napisałem jakiś czas temu - Wszołek sobie coś znajdzie, Juranovic po Euro zarząda zgody na transfer (tak, wiem, ma jeszcze obowiązujący kontrakt... tylko co z tego?), a Vesovic, który wydawał mi się pewniakiem do przedłużenia, też ucieknie po takiej końcówce sezonu - nawet, gdyby miał trudności ze znalezieniem jakiejś alternatywy, to bedzie miał takie suszenie głowy w domu, że pójdzie gdziekolwiek.
    I tak się zakończą kłopoty bogactwa.
    O ile jestem sceptyczny do tego co mówią kopacze, to jestem jeszcze bardziej sceptyczny w stosunku do oficjalnych i mniej oficjalnych informacji z Klubu. To zaczyna wyglądać jak klub siatkarski, gdzie drużynę buduje się w zasadzie na jeden sezon. I czasami wyjdzie, a czasami nie.

Komentarz

• Ale jesteśmy gotowi dać 1 nowemu zawodnikowi tyle co 7 innym. Znaczy, że przyjdą lepsi.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
        Znaczy, że przyjdą lepsi.
        Po czym wnosisz? Tego nie napisała. Może Chukwu czeka na drugą szansę ????

Komentarz

• Zamieszczone przez Pan Kracy Zobacz posta

Po czym wnosisz? Tego nie napisała. Może Chukwu czeka na drugą szansę ????
          Kiedy mówicie, że nie macie pieniędzy na nowych zawodników oraz na przedłużenie kontraktu najlepszego piłkarza, a potem oferujecie kontrakt nowemu piłkarzowi o wartości siedmiu kontraktów innych piłkarzy. Czy to kłamstwo?

Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
          Zawodnicy dostający ponad bańkę rocznie to jest zupełnie inny poziom niż ci jakich mieliśmy kiedykolwiek.

No właśnie, może będzie skok jakościowy w końcu. Lepiej mieć dwóch kozaków niż 7 przeciętniaków
          Ostatnio edytowany przez Tyler_Durden; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Co za czasy. Może niech teraz żona Mioduskiego napisze do żony Vesovicia na Tik toku i sobie to wyjaśnią? Zwłaszcza to, że musiał w tej 4 lidze w błocie grać

Komentarz

• Zawodnicy dostający ponad bańkę rocznie to jest zupełnie inny poziom niż ci jakich mieliśmy kiedykolwiek.

Komentarz

• Ale, że najlepszy zawodnik to

5x prosto kopnął piłkę, reszta dramat.

Pani chyba za dużo czaju z prądem się napiła dziś.
                q[-_-]p

Komentarz

• Ciekaw jestem jakiemu to zawodnikowi oferują te 7 razy więcej, jeśli rzeczywiście ma to być Vadis bis, to ja bym mu dał nawet 10 razy więcej. Za maestrie się płaci- proste.

Komentarz

• Tak, bo "Vesovicova" wie jak wyglądają negocjacje (kwoty) z innymi zawodnikami

Zresztą ciekawe gdzie ona widziały to "błoto" ,bo ani w Księżenicach ani w Skierniewicach ( a grał tylko tam) tego błota nie stwierdziłem, gdzie przejrzałem dosyć porządnie galerię, więc chyba dobrzy graficy pracują w tej całej Unii.
                    Ostatnio edytowany przez Runi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Szczerze to nie chce mi się wierzyć w Vesovicia po tak ciężkiej kontuzji ... masakrycznie rozwalił sobie jednak to kolano

Komentarz

• Ta kobita to równie jebnięta jak ten brat Rusyna
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Pewnie dostała informację o Mijo Caktasie. Z tym, że facet obecnie zarabia na poziomie najlepiej zarabiających zawodników Legii. I nie zgodzi się przyjść za podobne pieniążki, bo ma kontrakt w ręku. A jest to absolutna gwiazda ligi. Wg mnie lepszy niż Ofoe. Vesovic to sredni Kopacz z końskim zdrowiem, ale przed kontuzją. Do Juranovicia nawet nie ma podjazdu. Technikę przyjęcia piłki ma na poziomie Cholewiaka. I nagle obraza o zarobki. Przez rok dostawał z Legii 450 tys euro i nie mial na leczenie w wybranej przez siebie klinice? Bo w Polsce ON nie chciał się leczyć. A może to była decyzja jego żony? Oby przedłużyli Wszołka, a Veso z Tamarą niech szukają szczęścia gdzie indziej.

Komentarz

• Odlot, co potrafi zrobić jedna dobra runda. Tamara, zjedz snickersa.
                            Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• To Hajduk tak dobrze płaci i jeszcze kisi w klubie kokosa? Burżuje...

Komentarz

• Pomijając wylewanie gorzkich żali w necie to procedura przedłużania kontraktów jest u nas skandaliczna. Zamiast pogadać z nimi wcześniej to czekają do ostatniej chwili. Mam wrażenie, że oni w kwietniu to jeszcze sami nie wiedzieli, że będą chcieli zaproponować przedłużenie kontraktu.

A wystarczyłoby po męsku porozmawiać pół roku przed końcem kontraktu. Powiedzieć, jakie mamy plany wobec danego zawodnika. Podać ewentualnie na jaką pensję może liczyć itd. Tymczasem u nas jak zwykle pełna amatorka.

Komentarz

Pracuję...
                                X