Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez snorri Zobacz posta

A co by było jakby za to co zrobił Wszołek, Michniewicz odesłał do rezerw ?
    Postąpił by słusznie, bo wtedy Wszołkowi się należało. Gdyby Wszołek sobie z tym nie poradził i jęczał w wywiadach, należałoby nie przedłużać z nim kontraktu. Ale tak się nie stało.

Michniewicz, w przeciwieństwie do Czerczesowa pokazał, że nie ma jaj.
    1. Nie odesłał Wszołka do rezerw, bo się cykał myśląc, że może jednak nie poradzi sobie bez niego.
    2. Jeżeli już podjął taką decyzję, nie potrafił zresetować swojego podejścia do Wszołka i nawet nie próbował się z nim dogadać. Nie da się prowadzić zespołu w taki sposób i jestem pewien, że wcześniej czy później takie podejście się zemści (stawiam, że w momencie odpadnięcia z eliminacji do CL).

Wyniki bronią Michniewicza? Na razie ma takie same jak Klafuric, Vukovic czy cała reszta. Więc ich wyniki też broniły.

Żeby nie było- uważam, że Michniewicz jest trenerem, w przeciwieństwie do poprzedników ale jest tez człowiekiem konfliktowym i to tylko kwestia czasu, aż doprowadzi do kwasów w drużynie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta

Bo może hipotetycznie było np. tak: Paweł ostatnio nie grałeś w podstawie ale weź na treningu dociśnij i gwarantuje że z Lechią wyjdziesz w podstawie. Ten tak zrobił a mimo to nie zagrał. Mogło tak być? Mogło.

Nigdy nie wiemy jak wyglada drużyna od szatni i jakie w danym momencie panują stosunki w drużynie.

A i jeszcze jedno Czesio to wcale nie jest taki złoty w relacjach z zawodnikami.. I wiem to z bardzo dobrego źródła.
      A nie było tak że to Wszołek zaczął całą historię, gdy trener go zmienił z powodów taktycznych ? Czy to nie Wszołek czasami nie wytrzymał ciśnienia ? Piłkarze są od grania, a trener od decyzji kto gra. Michniewicza decyzje bronią, Wszołka nic nie broni. Taka jest prawda. Fajnie że jest ambitny i nikt mu chyba nie zarzucił tego, ale to on pierwszy podważy ł decyzje trenera, postawił się ponad klub.

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta

Postąpił by słusznie, bo wtedy Wszołkowi się należało. Gdyby Wszołek sobie z tym nie poradził i jęczał w wywiadach, należałoby nie przedłużać z nim kontraktu. Ale tak się nie stało.

Michniewicz, w przeciwieństwie do Czerczesowa pokazał, że nie ma jaj.
        1. Nie odesłał Wszołka do rezerw, bo się cykał myśląc, że może jednak nie poradzi sobie bez niego.
        2. Jeżeli już podjął taką decyzję, nie potrafił zresetować swojego podejścia do Wszołka i nawet nie próbował się z nim dogadać. Nie da się prowadzić zespołu w taki sposób i jestem pewien, że wcześniej czy później takie podejście się zemści (stawiam, że w momencie odpadnięcia z eliminacji do CL).

Wyniki bronią Michniewicza? Na razie ma takie same jak Klafuric, Vukovic czy cała reszta. Więc ich wyniki też broniły.

Żeby nie było- uważam, że Michniewicz jest trenerem, w przeciwieństwie do poprzedników ale jest tez człowiekiem konfliktowym i to tylko kwestia czasu, aż doprowadzi do kwasów w drużynie.
        No właśnie Michniewicz mimo całej sytuacji wykazał dobrą wolę, nie wysłał go do rezerw.. Publicznie wypowiadał się że temat zakończony i w samych superlatywach się wypowiadał o Wszołku. Jest trenerem, decyduje o wszystkim, czy jego decyzje sprawiły że odbiło się to na wynikach Legii? No nie, osiągnął cel zakładany MP, czyli ma rację. Na chwilę obecną to Wszołęk pokazał ze kieruje się swoimi ambicjami a nie dobrem klubu. Publicznie skrytykował szefa dzisiaj, a wcześniej w szatni przed kolegami. W przeciwieństwie do szefa (Michniewicza), który zawsze wypowiadał się pochlebnie o Wszołku. Konic z mojej strony.
        Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dobra nie ma co już rozkminiać bo na 99% za dwa tygodnie go żegnamy...
          Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez snorri Zobacz posta

No właśnie Michniewicz mimo całej sytuacji wykazał dobrą wolę, nie wysłał go do rezerw.. Publicznie wypowiadał się że temat zakończony ...
            To, że Michniewicz POWIEDZIAL, że temat jest zakończony wcale nie znaczy, że temat zakończył i ze zachowywal sie, jakby temat byc zakonczony.

To jest właśnie problem Michniewicza - mówi co innego i robi co innego. Co więcej, on w ogóle dużo mówi i dużo rozmawia z zawodnikami. Niestety nie zawsze ma spójny przekaz do różnych zawodników. A ci potrafią ze sobą rozmawiać i konfrontować to co im mówi Czesio.
            Tak jak napisałem... to tylko kwestia czasu.

Komentarz

• Czytając z boku można nieźle się pośmiać jak ****** Kijek "nie odmieniaj mojego nicku" ma swoje wizje do przekazania

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Cała jego wypowiedź jest mądra i sensowna. Więc nie wiem po co wtrącił wątek niesprawiedliwego traktowania ??
                Bo może zwyczajnie czuł potrzebę wyrzucenia to z siebie. Przekazania kibicom, że nie wszystko jest tak różowe jak wygląda z ekranu.
                Z tego co powiedział kilka zdań wcześniej, że absolutnie nie ma problemu z tym, że zaczyna mecze na ławce, gra krócej, szanuje to, wynika jednoznacznie, że chodzi o coś innego. Może właśnie jakieś ustalenia z Michniewiczem, złamane słowo.. Ciężko ocenić.

Mnie dzisiaj wręcz zszokował brak Pawła w "11". Niby już było słychać, że po ptokach i odchodzi, ale jednak kilka źródeł, w tym prezes - twierdzą, że sprawa dopiero się rozstrzygnie. No to wydaje mi się, że dzisiejszą decyzją się rozstrzygnęło. Paweł był bardzo ważnym zawodnikiem w tym sezonie, ostatnio taki 12th player (jak 6th player w koszu, bardzo ważny, prawie jak gracz pierwszej piątki), więc nawet jeżeli Michniewicz nie chciał robić tego co Vuković rok temu, to czy nie powinien po zapewnieniu mistrza jednak dać szansy od początku Pawłowi? Gościowi, który zawsze daje z siebie wszystko i ostatnio nie grał tylko dlatego, że Juranovic wszedł na "international level".
                Zwyczajnie uważam to za słabe i naprawdę byłem pewien, że dziś Paweł w podstawie, a tu zonk.
                Mógł też Czesiek od początku zrobić to co w 2 połowie. Dać odpocząć temu zamęczonemu Mladenowi, rzucić tam Jura.. no ale po co?

Kolejny sprawy niezrozumiale:

- o kwestii Mosóra pisałem już. Nie wiem dlaczego odpuszczony bez weryfikacji. Rok temu wyglądał naprawdę obiecująco. Może o czymś nie wiemy, może dogadali się poza tym automatycznym przedłużeniem, ale dlaczego go nie przetestować, ogrywać? Naprawdę lepiej inwestować w tego Hołownię, który wiadomo, że jest tylko zapchajdziurą?

- Pekhart. Chyba nie ma co dodawać. Mi osobiście odechciewa się oglądać mecze jak gramy w 3 ligowym napastnikiem, bo z całym szacunkiem do Czecha, ale jak nie jest skuteczny, to taki poziom prezentuje. Od kilku meczów.. On może zwyczajnie jest przemęczony? Może każdy mecz pogłębia kryzys? Może przydałoby mu się spojrzeć z boku na to wszystko? Odpocząć psychicznie? A on spędza na tej murawie co mecz 90 minut.. Co my jesteśmy mu coś winni za te bramki i punkty? Teraz dożywotnio ma grać?
                Jak Czesław chce mu zrobić dobrze, to są inne sposoby na odwdzięczenie. Serio. Granie obecnie Pekhartem to zwyczajny sabotaż.

Tylko dwie odpowiedzi mi przychodzą na rozwiązanie tej zagadki. Jedna to obietnica od Czesława, że da grać Pekhartowi tyle ile może, żeby pobił swoje wszelakie rekordy strzeleckie, a drugi.. że to prikaz z góry. Od Kucharskiego/Mioduskiego. Może widzą, że z tym napastnikiem to za daleko w Europie nie zajedziemy i chcą wykorzystać ten jego życiowy sezon, liczą, że jeszcze strzeli kilka (choćby z karnych) i uda się go sprzedać drożej na wschód?
                Jeżeli taki jest plan to nawet bym przyklasnął, chociaż powątpiewam, bo mam wrażenie, że decyzje Michniewicza nie pomagają działaniu Kucharskiego. Nie zdziwiłbym się gdyby celowo.

Dlaczego tak?

- bo Jasur zagrał dziś 12 min, kiedy już nic się nie działo. Dla niektórych może wydawać się to zabawne, ale my teraz musimy naprawdę zrobić przegląd wojsk pod kątem pucharów i w ogóle przyszłego sezonu. Mamy dwóch młodych chłopaków ze wschodu, o których za wiele nie wiemy. Zwyczajnie trzeba ich sprawdzić, żeby wiedzieć są szrotem i trzeba szukać kogoś do rywalizacji z przodu albo, że można na nich realnie liczyć w perspektywie walki o puchary. Jakiej weryfikacji dokonał dziś Michniewicz na Jasurze? Wg mnie w tych warunkach i tak chłopak wypadł bardzo pozytywnie, pokazał, że ma to coś, ale to żadna większa weryfikacja. Czesław wolał kaleczyć kolejne minuty tragicznym duetem Pekhart-Lopes, z którym tylko w Gliwicach drużyna wypadła dobrze i chyba wszyscy wzieli to za standard. Pewnie usłyszymy jakieś tłumaczenie trenera, że Uzbek w ramadanie i gotowy był na max kwadrans..

Podsumowując - nie trzeba robić powtarzać Vuko sprzed roku, ale można po prostu znaleźć balans. Wystawić kilku podstawowych zawodników, wstawić 3-4 do sprawdzenia, zobaczyć jak funkcjonują w tym środowisku, zrobić ukłon wobec tak ważnych, a ostatnio mało grających jak Wszołek, dowiedzieć się czy my potrzebujemy kogoś do ofensywy czy Jasur zabezpieczy, nie wspominam już o takich zawodnikach jak Kisiel, który nawet przez Michniewicza jest wymieniany jako potencjalny młodzieżowiec w przyszłym sezonie..
                A my tak - wystawiliśmy dziś znanych sobie doskonale ludzi, którzy pokazali totalne gówno i obrzydzili nam majówkę, a ponadto raczej nie odpowiedzieliśmy sobie na ŻADNE pytanie nt potencjalnych potrzeb.
                #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Teraz, jak donosił na naszym portalu Tomasz Włodarczyk, zawodnik został zaproszony na rozmowy przez dyrektora sportowego Radosława Kucharskiego i otrzymał satysfakcjonującą go ofertę. Decyzji o swej przyszłości jednak jeszcze nie podjął. Na stole ma bowiem propozycje z klubów zagranicznych. Mówi się zwłaszcza o sporym zainteresowaniu prawym pomocnikiem nad Bosforem. Wszołek po sobotnim spotkaniu, już po otrzymaniu warunków nowego kontraktu, wyznał przed kamerami Canal+, że ostatnio nie czuł się sprawiedliwie traktowany.

Kibice uznali to za kamyczek do ogródka Czesława Michniewicza. Z tego jednak, co słyszymy, obaj panowie darzą się szacunkiem i sympatią, a szkoleniowiec zabiegał o nowy kontrakt dla podopiecznego, bo bardzo ceni jego piłkarskie umiejętności. Można zatem przypuszczać, że piłkarz miał raczej na myśli zachowanie władz klubu, które zwlekały z przedstawieniem nowej oferty, a on sam podkreślał wcześniej, że chciałby możliwie szybko wiedzieć na czym stoi. Niewykluczone więc, że w telewizji dał wyraz swemu rozgoryczeniu, a że wyraził się nieprecyzyjnie, to jego słowa zostały odebrane na różne sposoby.

Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/co-mial...waniu/165234-n
                  Meczyki.pl na temat "Wszołek gate"
                  "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• tutaj już jasno, bez domysłów.
                    Był i normalnie pracował z zespołem Paweł Wszołek, który po ostatnim spotkaniu mówił o złym traktowaniu. Jak wyjaśnił, nie chodziło mu jednak o trenera Czesława Michniewicza, a o osoby w klubie. Piłkarz nie mógł doczekać się rozmów na temat przedłużenia umowy
                    No i co wyjaśniło się co Wszołek miał na myśli?

Oczywiście już musiało się spłodzić kilkadziesiąt postów o tym jaka to *****, co straciła miejsce w składzie i idzie płakać do kamer, że nie jest traktowany fair przez trenera..
                    Niech to będzie przestroga dla niektórych, żeby po prostu czasem poczekać z wydawaniem tak skrajnych osądów na czyjś temat, bo zwyczajnie samemu można się ośmieszyć.

Ja powiem tak - doskonale wiem o co chodzi Wszołkowi. Tak się nie załatwia biznesów, że czeka na ostatni moment.
                    Albo ok - załatwia, ale z zawodnikami typu Gvilia, który nie jest nam niezbędny. A Wszołek jeżeli naprawdę go chcieliśmy/chcemy (pomijam tu zupełnie kwestię tłoku na prawym wahadle, nie wnikam teraz w to) to powinien dostać umowę już dawno. Szczerze to myślę, że jakbyśmy pół roku temu zasiedli do rozmów, to dziś Wszołek już miałby przedłużoną umowę i to na bardzo korzystnych warunkach dla klubu. Inna sprawa oczywiście jeżeli zwyczajnie aż tak Kucharskiemu na nim nie zależy i ma inną wizję, ale w sumie to ciężko w takim razie wywnioskować kogo on chce, bo Veso jest przecież w kolejce jeszcze za Pawłem i dopiero w tym tyg Ivica ma przyjechać i negocjować..

Zapewne plan był, żeby poczekać na Marko i zobaczyć kto będzie lepiej wyglądał, tylko, że tu już koniec sezonu, ostatni dzwonek na negocjacje, a Czarnogórzec wciąż nie zagrał w 1 zespole. I cały sprytny plan Radzia poszedł w pizdu
                    Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                      Wszolek teraz w tv pojechal po trenerze.. Nie bylem ostatnio traktowany fair. A o umowie.. umowa jest na dobrym poziomie. Decyduja więc względy ambicjonakne.

Komentarz

• Pekhart prawdopodobnie nie zagra już w tej rundzie. Musi odpocząć.
                        "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                          Pekhart prawdopodobnie nie zagra już w tej rundzie. Musi odpocząć.

uff, a skąd info z ciekawości? Bo w wywiadzie Michniewicz mówił, że wszystko opiera się na Pekharcie, ostatnio się wystrzelał, ale liczy, że na ostatnie 2 mecze znowu naładuje karabiny.. więc to zapowiadało kolejne 180 min 10 vs 11.

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta

uff, a skąd info z ciekawości? Bo w wywiadzie Michniewicz mówił, że wszystko opiera się na Pekharcie, ostatnio się wystrzelał, ale liczy, że na ostatnie 2 mecze znowu naładuje karabiny.. więc to zapowiadało kolejne 180 min 10 vs 11.
                            konferencja. Czech potrzebuje wakacji

Ma drobny uraz po meczu z Wisłą Kraków. Poza tym przygotowuje się do mistrzostw Europy. 24 maja reprezentacja Czech zaczyna przygotowania i praktycznie dwa lata byłby bez urlopu. Uznaliśmy, że to dobry moment, żeby do końca wyleczył kontuzję i odsapnął. Będzie z nami na meczu z Podbeskidziem. Jeśli w międzyczasie Świerczok strzeli 6 bramek, to Tomek jeszcze zagra z Podbeskidziem. A jak się to nie stanie, to już w tej rundzie nie zagra. To jest świadomy wybór. Rozmawialiśmy wczoraj na ten temat. Zawodnik miał podjąć decyzję wspólnie z żoną, jak chcą rozwiązać ten problem. Kiedy wróci z mistrzostw Europy, my rozpoczynamy okres przygotowawczy. Potem w lipcu i sierpniu czeka nas 16 spotkań, które trzeba rozegrać co 3 dni. Każdy zawodnik musi być wypoczęty, żeby dobrze wejść w sezon - powiedział szkoleniowiec mistrzów Polski.

349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Dobrze się składa. Zobaczymy, jak funkcjonuje drużyna przy innym typie napastnika. Cenny test przed nowym sezonem

Komentarz

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
                                Dobrze się składa. Zobaczymy, jak funkcjonuje drużyna przy innym typie napastnika. Cenny test przed nowym sezonem
                                widzieliśmy z Płockiem

Komentarz

Pracuję...
                                X