Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Za te swoje płacze to niech spierdala.
    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• "Jak mam być szczery, a jestem zawsze szczery, to uważam, że nie byłem traktowany w ostatnim czasie sprawiedliwie. To wszystko, co chciałbym powiedzieć".
      C+sport
      Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• A teraz proponuję przejść do innego tematu i poczytać te wszystkie żale oraz prawdy objawione dotyczące Wszołka...
        Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Oczywiście wszyscy wiedzą co Wszołek miał na myśli i do czego nawiązywała wypowiedź...
          Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Lubię ludzi którzy mówią szczerze, zrobił to publicznie, znaczy się że w klubie nie zostanie. Gdyby miał i chciał zostać to takich rzeczy by nie mówił, tylko próbował w zaciszu gabinetów wyjaśniać wątpliwości z prezesem i trenerem. Taka wypowiedź podkopuje autorytet trenera, jeśli Michniewicz to usłyszy, sam pójdzie do prezesa i propozycję kontraktu dla Wszołka podrze i spali. Uważam ze Wszołek w perspektywie gry na trzech frontach bardzo by się przydał, ale niezadowolony piłkarz który publicznie mówi że jest niesprawiedliwie traktowany to dla Michniewicza coś co jest nie do przyjęcia. Jeśli Wszołek by został po czymś takim, to Michniewicz mógłby sobie jeszcze dzisiaj przykleić na czole karteczkę "Jestem miękka faja". To by był sygnał że w szatni rządzą piłkarze i każdy może jechać po trenerze, a więc trener nie panuje nad szatnią.
            Generalnie uważam że w ostatnich dwóch meczach Wszołek nie powinien powąchać boiska, a nawet powinien na dwa ostanie mecze być po za kadrą meczową.
            Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• W 100% się zgadzam. Zresztą uważam, że Wszołek od dłuższego czasu chrzani głupoty i strzela fochy a tak naprawdę ma już dogadany kontrakt. Nie zapominajmy, że nikt Ci tyle nie da ile turek czy tam grek obieca. W dodatku jak się do niego odezwie jakiś rusek to za sam podpis zgarnie z pół mln dolarów. Nagle jak go trener wystawia z ławki (słusznie zresztą) to obrażony chodzi. Zespół zdobywa mistrzostwo a ten idzie do telewizji i płaczę, że jest niesprawiedliwie traktowany. Dla mnie zachowuje jak śmierdzące jajo, niech spada nawet do sąsiadki.

Komentarz

• Jakby nic nie powiedział, gryzł się w język to byście narzekali, że nie ma jaj itp. a tak powiedział co go boli i tyle.
                LIcze, że zostanie bo piłkarsko sporo daje. Na jego nieszczęście ma do rywalizacji równie dobrego.

Jakoś nie chce mi się też wierzyć, że w Europie będziemy grać 3-5-2 a nie 4 czwórka obrońców a wtedy Wszolek jako skrzydłowy byłby już pewny do grania.
                Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• A może co poniektórzy przeczytają CAŁĄ wypowiedź Pawła, zamiast ośmieszać się tu ze swoimi wypowiedziami?

Jest dostępna na legia.net
                  #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Biorąc pod uwagę jakie liczby Wszołek dawał drużynie, dobry trener próbowałby go wkomponować w skład i dawać znacznie więcej czasu niż 15-20 minut w końcówkach meczy.
                    Za pół roku nie będzie u nas ani Wszołka, ani Juranovicia ani Michniewicza.
                    Na prawej stronie zostaniemy z niezadowolonym z obniżenia kontraktu Vesovicem i bez perspektyw na granie 442 bo nie będzie skrzydłowych.

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
                      Biorąc pod uwagę jakie liczby Wszołek dawał drużynie, dobry trener próbowałby go wkomponować w skład i dawać znacznie więcej czasu niż 15-20 minut w końcówkach meczy.
                      Zgadzam się.

Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                      A może co poniektórzy przeczytają CAŁĄ wypowiedź Pawła, zamiast ośmieszać się tu ze swoimi wypowiedziami?

Dokładnie. Nie ma co się nakręcać i robić aferę. Zobaczymy jak to się rozwinie. Wszołek powinien jednak pójść do gabinetu Cześka i porozmawiać szczerze co go boli. Nie jestem jednak pewny jak ta rozmowa by wyglądała, bo Michniewicz wygląda na gościa do rany przyłóż jak jest dobrze. Ale jak jest źle to może być problem z komunikacją

Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                      Jakoś nie chce mi się też wierzyć, że w Europie będziemy grać 3-5-2 a nie 4 czwórka obrońców a wtedy Wszolek jako skrzydłowy byłby już pewny do grania.
                      Ciężko stwierdzić jakim będziemy grali systemem. Obecny system byłby jeszcze bardziej efektywny, gdybyśmy mieli napastnika potrafiącego grać piłką, a nie dokładającego tylko głowę, bądź nogę. Defensywa się zgrała, jest sporo asekuracji i podwajania i w tym systemie może być trudno nam strzelić gola. Co innego jak przeciwnicy rozczytają go, jak ostatnio i zamkną skrzydła. Co wtedy? Czy środek bedzie wystarczająco przebojowy i będzie potrafił przenieść piłkę do przodu i przeciąć linie rywala bez długiej piłki? No właśnie. Ja myślę, że Czesław będzie szlifował obecne ustawienie i dokładał brakujące mu klocki. Nie mamy zawodników na kontrę. Oprócz Luquinhasa i Kapustki Wszołek jest jedynym tak przebojowym graczem.
                      Ostatnio edytowany przez Werten; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                        Jakby nic nie powiedział, gryzł się w język to byście narzekali, że nie ma jaj itp. a tak powiedział co go boli i tyle.
                        LIcze, że zostanie bo piłkarsko sporo daje. Na jego nieszczęście ma do rywalizacji równie dobrego.

Oj Kijek z perspektywy kibica fajnie że miał jaja i powiedział co go boli, ale takie publiczne wypowiedzi nie służą wygaszaniu konfliktów, publicznie powiedział że szanuje decyzje trenera, ale uważa je za niesprawiedliwe. Jak sobie wyobrażasz że co będzie dalej ? Michniewicz będzie z nim piąteczki przybijał i udawał że nic się nie stało ? W sytuacji gdy piłkarz publicznie podważa jego decyzje ? Po tej wypowiedzi nie ma innej drogi niż koniec współpracy. Takie mam zdanie. Tak się nie załatwia konfliktów i nieporozumień w grupie, sprawy w szatni pozostają w szatni.

P.S. W wypowiedzi Wszołka zwróciłem tez uwagę na to że Legia mu zaproponowała dobry kontrakt, to ucina dywagacje na że dali Wszołkowi do podpisania kontrakt za który rodziny nie wyżywi. Problem jest gdzie indziej i chyba dla dobra Legii będzie jak się obie strony zakończą współprace. Ale jak pisałem szkoda bo w kontekście gry w Europie i kilku frontach taki piłkarz jest sportowo wartością dodaną.

Komentarz

• Uważam Michniewicza za pierwszego trenera w Legii za czasów Mioduskiego. Cała reszta to byli wuefiści.
                          Ale jakim jest człowiekiem widać na przykładzie Wszołka, a przede wszystkim na przykładzie porównania zachowania Czerczesowa w stosunku do Prijovicia. Prijovic został opieprzony, odesłany do rezerw, po czym jak wrócił do pierwszego składu, był traktowany fair i był bardzo ważnym elementem drużyny.
                          Wszolek od czasu meczu chyba z Wisłą Płock, kiedy został zmieniony w przerwie nie wrócił do łask Michniewicza pomimo zapewnień, że wszystko zostało wyjaśnione. Wszołek nie odchodzi z Legii teraz. On został przez Michniewicza odsunięty od drużyny po tamtym meczu. Uważam, że odbije się to nam czkawką już za 3-4 miesiące, podczas eliminacji do pucharów i rundy jesiennej następnego sezonu.

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
                            Uważam Michniewicza za pierwszego trenera w Legii za czasów Mioduskiego. Cała reszta to byli wuefiści.
                            Ale jakim jest człowiekiem widać na przykładzie Wszołka, a przede wszystkim na przykładzie porównania zachowania Czerczesowa w stosunku do Prijovicia. Prijovic został opieprzony, odesłany do rezerw, po czym jak wrócił do pierwszego składu, był traktowany fair i był bardzo ważnym elementem drużyny.
                            Wszolek od czasu meczu chyba z Wisłą Płock, kiedy został zmieniony w przerwie nie wrócił do łask Michniewicza pomimo zapewnień, że wszystko zostało wyjaśnione. Wszołek nie odchodzi z Legii teraz. On został przez Michniewicza odsunięty od drużyny po tamtym meczu. Uważam, że odbije się to nam czkawką już za 3-4 miesiące, podczas eliminacji do pucharów i rundy jesiennej następnego sezonu.
                            A co by było jakby za to co zrobił Wszołek, Michniewicz odesłał do rezerw ? Według mnie sportowo Michniewicza decyzje bronią, to Wszołka poniosły emocje i nie wytrzymał ciśnienia. Zawodnika nie odesłał do rezerw, ale po tym jak podważył w szatni decyzje trenera, trener chciał mu pokazać kto rządzi. Ale nie zrobił tego kosztem zespołu i wyników, to Wszołek który niby okazał skruchę, to tak naprawdę nie pogodził się ze decyzjami trenera. Gdyby tak było, to teraz by nie powiedział co powiedział publicznie. Michniewicz w końcówce sezonu według mnie powiedział: :"sprawdzam" tj. zobaczymy czy jest jak mówisz i godzisz się z moimi decyzjami. Dzisiaj Wszołek pokazał że mówił co innego ale myślał co innego. Klub jest najważniejszy, Michniewicz zdobył MP, znaczy się że podejmował dobre decyzje, wyniki go bronią to Wszołek zamiast kierować się dobrem klubu kierował się swoimi ambicjami.
                            Cytując klasyka:
                            Wszołkowi pomyliła się odwaga z odważnikiem.

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                              A może co poniektórzy przeczytają CAŁĄ wypowiedź Pawła, zamiast ośmieszać się tu ze swoimi wypowiedziami?

Cała jego wypowiedź jest mądra i sensowna. Więc nie wiem po co wtrącił wątek niesprawiedliwego traktowania ??
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Cała jego wypowiedź jest mądra i sensowna. Więc nie wiem po co wtrącił wątek niesprawiedliwego traktowania ??
                                Bo może hipotetycznie było np. tak: Paweł ostatnio nie grałeś w podstawie ale weź na treningu dociśnij i gwarantuje że z Lechią wyjdziesz w podstawie. Ten tak zrobił a mimo to nie zagrał. Mogło tak być? Mogło.

Nigdy nie wiemy jak wyglada drużyna od szatni i jakie w danym momencie panują stosunki w drużynie.

A i jeszcze jedno Czesio to wcale nie jest taki złoty w relacjach z zawodnikami.. I wiem to z bardzo dobrego źródła.
                                Always look on the bright side of life!

Komentarz

Pracuję...
                                X