Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Co do Vesovicia to ja bym mu zaproponował jednoroczną umowę na niskich warunkach z opcją przedłużeniem o kolejny lata i możliwą podwyżką. Klub go tyle miesięcy utrzymywał, to niech coś teraz da od siebie.
    Taki scenariusz jest realny tylko w jednym wypadku: Vesović nie znajdzie lepszej oferty niż położy mu na stole Legia. W każdym innym wypadku nie będzie przejmował się tym, że klub płacił mu w czasie kontuzji.
    Na ten moment wygląda jednak na to, że wbrew temu co mówi Mioduski żadnych rozmów z nim nie prowadzili do tej pory. Sytuacja chyba podobna jak przy Antoliciu.

Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    Słuchałem.. jakoś naciąganie brzmi, skoro wcześniej się wypowiadał, że mu to nie przeszkadza, i na Białorusi normalnie grał (i strzelał!) w czasie Ramadanu, ale ok - niech będzie
    Chyba nie jest naciągane, bo Jasur normalnie trenuje od dłuższego czasu i faktycznie miał być rozpatrywany jako wchodzący w Gliwicach. Z powyższego powodu odpadł i zamiast niego wszedł Kostorz (na znieczuleniu z powodu urazu stawu skokowego).

Komentarz

• Rozumiem, że powinien być wdzięczny za to, że go wyleczyli, a nie wysłali do kolejki NFZ? Przecież on nie doznał kontuzji jeżdżąc na nartach wodnych, tylko grając w meczu.
      Bądźmy poważni. Choćby trochę.
      "..Walduś trenuj! Kariera przed tobą, chłopie. Pierdykniesz ze dwie bramki, to cię do Manchesteru wezmą albo do innego Liverpoolu, albo nawet do Legii, synek.."

Komentarz

• BuckarooBanzai
        @Buckarobanza
        Z moich informacji wynika, że Rusin wróci na Ukrainę, a konkretnie rozmawia teraz z prezydentem Ruchu Lwów. Dziś pojawiła się informacja, że ma również ofertę z Veresa Równe, który jest blisko awansu do UPL i w przypadku otrzymania licencji ma zakontraktować napastnika.
        oby!
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Tak trochę wracając do dyskusji o Pekharcie, chciałem zapytać kogo wolicie - Czecha czy Niezgodę, który również był tu uważany za mocno ograniczonego i ograniczającego grę zespołu (oczywiście pomijam kwestie zdrowotne)
          #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Jeśli zakładamy, że Niezgoda jest zdrowy to oczywiście, że Jarek
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

Komentarz

• "Wypożyczenie Joela Valencii z angielskiego Brentford FC do Legii Warszawa zostało skrócone." (90minut.pl)
              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Pierwszy sukces transferowy.
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Mosór w kadrze rezerw, czyli odpuszczamy chłopaka, bo musiałby zagrać 3 mecze (200min).. Trochę tego nie rozumiem. Ok, Michniewicz nie chce robić pełnej rewolucji w składzie, ale akurat w defensywie nie jest za bogato.
                  dlaczego nie mógłby zagrać i po każdym meczu decyzja co dalej? Sprawdza się, gra kolejny. Nie sprawdza, to bez żalu out. Na koniec mamy zweryfikowanego gracza i przedłużonego, jeśli by się sprawdził.. No ale po co.. przecież takie bogactwo mamy w defensywie.

Komentarz

• Bardzo dobra informacja z samego rana
                    https://legionisci.com/news/83982_Bo..._kontrakt.html

Komentarz

• Przy Łazienkowskiej zakładają, że nie uda im się zatrzymać Wszołka i Marko Vesovicia. Jeżeli ten pierwszy nie zaakceptuje nowej umowy, to wówczas rozpoczną się negocjacje z tym drugim. Tak czy inaczej obaj muszą liczyć się z obniżeniem swoich wymagań finansowych.
                      To mi wygląda na najlepszą drogę to stracenia obydwu..
                      Rozkmińmy to na spokojnie - Wszołek jest pierwszym wyborem, dlatego czekaja z negocjacjami z Veso na jego decyzję. Jednocześnie Paweł dostaje taką ofertę, z której nie wynika, że jest pierwszym wyborem, a Marko ma czuć, że jest tym "drugim", żeby jeszcze obniżyć swoje wymagania i grać za frytki po kontuzji.

Does it make sense?

Komentarz

• A mnie się wydaje ,że za bardzo wszystko analizujesz
                        po pierwsze Mosor. To że Legia nie skorzysta z klauzuli nie znaczy że on tu nie zostanie.
                        Po drugie kwestia Veso i Wszolka. Jeszcze wczoraj była wersja, że Wszolek spada a z Veso są zaawansowane rozmowy .

Więc spokojnie, to tylko portal meczyki
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

Komentarz

• Wiesz co.. jak już poznaliśmy Modus Operandi Kucharskiego, to jaki ma styl negocjacji, kiedy je rozpoczyna, jestem w stanie uwierzyć w te rzeczy

Co do Mosóra.. może nie ma w ogóle sensu żeby tu został? Może zakończmy ten projekt i przestańmy wiązać z nim jakieś nadzieje i zajmować miejsce w kadrze. Uważam, że powinien grać, bo zwyczajnie moglibyśmy załatwić dwie sprawy jednocześnie - weryfikacja i kontrakt.
                          A tak co mamy negocjować i przekonywać gościa, o którym właściwe za wiele nie wiemy, prócz tego, że mówi się, że ma talent i że Michniewicz nie jest jego wielkim fanem..

Przypominam - mamy problemy w defensywie, są niepewni kuzyni, stary Lewczuk, Hołownia z konieczności. Brak jakiegokolwiek pewniaka, a do gry trzeba aż trzech.. być może mamy gościa, który mógłby walczyć o skład, być tym 3-4 stoperem, ale nie jesteśmy zainteresowani odkryciem kart.
                          Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Akurat Ariel wyglądał przed kontuzjami najbardziej obiecująco ze wszystkich młodziaków aspirujących do pierwszego składu, wydaje mi się, że senior Mosór jednak stracił cierpliwość i tyle w temacie.
                            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Ale gdzie wyglądał ? Widziałeś go w jakim meczu po za tym pod koniec zeszłego sezonu ?
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

Komentarz

• Wszolek teraz w tv pojechal po trenerze.. Nie bylem ostatnio traktowany fair. A o umowie.. umowa jest na dobrym poziomie. Decyduja więc względy ambicjonakne.
                                "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

Pracuję...
                                X