Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Oczekiwanie, że na miejsce Wszołka przyjdzie (lub narodzi się z obecnej kadry) piłkarz równie efektywny, z równie dobrym kontaktem z młodymi, równie profesjonalnie podchodzący do gry w piłkę, a dodatkowo tańszy jest czystą naiwnością. Z tych czterech cech możemy dostać gościa spełniającego tylko to ostatnie kryterium - będzie tańszy.
    A biorąc pod uwagę potencjalne odejście Juranovicia zostaniemy z Vesoviciem ... i dziurą na prawej stronie, która będzie łatana z łapanki na 2 dni przed zamknięciem okienka. I znowu będzie wielkie zdziwienie, że puchary będą grane bez nas.

Komentarz

• No, proste, że nikt nie oczekuje umiejętności Wszołka za niższe pieniądze. Pytanie, które tutaj jednak stawiam: czy gdyby Wszołek nie był naszym piłkarzem i miał przyjść za duże pieniądze to uznalibyśmy to za priorytet? Bo gdybym stał przed alternatywą Wszołek czy ŚO to bym brał ŚO. Widziałbym większe braki na lewym wahadle niż prawym. No i jasne jest to, że ewentualne odejście Juranovicia zmienia sytuacje diametralnie. A jak Mladenović coś naderwie i przed drugą rundą eliminacji wypadnie na 3 tygodnie? Tak to już jest, że jak się jest biednym, a ma na utrzymaniu Mercedesa z dawnych czasów to się go nie ubezpiecza za pół wypłaty tylko modli, żeby nie ukradli.

Inna sprawa to to, że przeczytałem właśnie wywiad z Panem Dareczkiem i może się okazać, że cała ta gadka psu w dupe, bo pewnie odejdzie i Veso i Wszołek, a pewnie jak ktoś zapłaci 2 bańki to i nawet Juranović.
      Ostatnio edytowany przez tre_zoliborz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
        Inna sprawa to to, że przeczytałem właśnie wywiad z Panem Dareczkiem i może się okazać, że cała ta gadka psu w dupe, bo pewnie odejdzie i Veso i Wszołek, a pewnie jak ktoś zapłaci 2 bańki to i nawet Juranović.
        Pan Dareczek to jest w ogóle bardzo zabawny człowiek. Oczekuje, że wszyscy zmienią swoje oczekiwania ... oprócz niego.

A Twoją listę odejść trochę bym zmodyfikował. Pierwszy odejdzie Wszołek bo nie przedłużą kontraktu. Drugi Juranovic po niezłym występie na Euro (on już znajduje się w wielu notesach i nawet jak coś nie pójdzie na tej imprezie, znajdą się chętni mogący zaoferować mu przyzwoite pieniądze i zacznie się przeciąganie liny między menadżerami a Legią, którego nie wygramy). Trzeci będzie Mladenovic, który ucieknie do Turcji lub Rosji jak tylko odpadniemy z eliminacji do LM lub EL.
        Zostaniemy z Vesoviciem i to będzie na tyle taktyki na wahadłowych i obijania głowy Pekharta dośrodkowaniami. Czesiu rozłoży ręce, a że jest człowiekiem dość konfliktowym palnie kilka słów za dużo w jakimś wywiadzie i oprócz skrzydłowych szukać będziemy trenera. Wprawdzie mamy w tym doświadczenie ale sukcesów niewiele.
        To taka moja projekcja do mniej więcej sierpnia / września.

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta

Pan Dareczek to jest w ogóle bardzo zabawny człowiek. Oczekuje, że wszyscy zmienią swoje oczekiwania ... oprócz niego.

A Twoją listę odejść trochę bym zmodyfikował. Pierwszy odejdzie Wszołek bo nie przedłużą kontraktu. Drugi Juranovic po niezłym występie na Euro (on już znajduje się w wielu notesach i nawet jak coś nie pójdzie na tej imprezie, znajdą się chętni mogący zaoferować mu przyzwoite pieniądze i zacznie się przeciąganie liny między menadżerami a Legią, którego nie wygramy). Trzeci będzie Mladenovic, który ucieknie do Turcji lub Rosji jak tylko odpadniemy z eliminacji do LM lub EL.
          Zostaniemy z Vesoviciem i to będzie na tyle taktyki na wahadłowych i obijania głowy Pekharta dośrodkowaniami. Czesiu rozłoży ręce, a że jest człowiekiem dość konfliktowym palnie kilka słów za dużo w jakimś wywiadzie i oprócz skrzydłowych szukać będziemy trenera. Wprawdzie mamy w tym doświadczenie ale sukcesów niewiele.
          To taka moja projekcja do mniej więcej sierpnia / września.
          Bez kitu ale dokładnie tak to może wyglądać. Dobrze byłoby mieć też ludzi do grania w innym systemie ????
          Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Veso to niech płynie, nie kumam jego fenomenu. Tym bardziej, że po takiej kontuzji jest wielka niewiadoma co dalej, równie dobrze może się za chwilę popsuć, jak i grać jeszcze gorzej niż przed urazem. Wszoła wciąga go nosem statystykami.

Komentarz

• Jeśli Vesoviciowi będzie dane zagrać u nas w tym nowym systemie na wahadle, to w ogóle się nie zdziwię jak zdarzy mu się rozjebać system. Jego problem to głowa. Gorąca w czasie meczów, i jak sądzę, niezbyt rozsądna na codzień, w treningu, w kontaktach ze sztabem, kolegami.
              Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
              -------------
              Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Może rozjebie system, a może znów się połamie. Wszoła daje pewną jakość, poniżej której nie schodzi - na rezerwowego wystarczy, a u Veso nie ma tej gwarancji. Przypominam, był tak "produktywny" w ofensywie, że zluzował go Kuchaldo, a Marko wylądował w obronie. Wystarczy w składzie jedna gorąca głowa na lewym skrzydle.

Komentarz

• Nigdy nie rozumiałem fenomenu Vesovica i Andre Martinsa w Legii. Dwóch najbardziej przereklamowanych zawodników. Najlepiej o tym świadczy fakt, że Veso jest najbardziej doceniony jak nie gra. Poza przebłyskami i robieniem wiatru pożytku żadnego. A jak sobie przypomnę jego dośrodkowania to nie czuję się komfortowo. Juranovic to półka wyżej.

Komentarz

• Tak mi się przypomniało jakie brednie opowiadał kapitan ruleta w sierpniu.

Marko Vesović jest jednak półkę wyżej, to są piłkarze nie do porównania. Nawet to samo powiedzieli Ivan Runje i Damian Kądzior. Tak jak chwalę Josipa, jego jedyną przewagą nad Vesoviciem jest wiek. Poza tym to wycofany człowiek, raczej nie powiem o nim, że jest mocnym charakterem. Nosił opaskę kapitana i może dlatego wydaje się, że miał coś do powiedzenia.
                    „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• To Hajto?

Dla mnie Vesovic był najlepszym piłkarzem poprzedniego sezonu, nie tylko u nas ,ale całej ligi. Jak będzie po kontuzji, ciężko wyrokować. Na dwoje babka wróżyła.

Nie bardzo rozumiem też wypowiedzi w tonie jakby Juranowicia już był sprzedany. Może będzie, może nie. Oczywiście klub musi byc przygotowany na każdą ewentualność.
                      Dlatego mówię, że z Wszołkiem to nie jest taki łatwy temat.

Komentarz

• Nie Hajto, ale blisko.
                        https://legia.net/news/ivica-vrdolja...zystkich/78073

Co do Vesovicia to ja bym mu zaproponował jednoroczną umowę na niskich warunkach z opcją przedłużeniem o kolejny lata i możliwą podwyżką. Klub go tyle miesięcy utrzymywał, to niech coś teraz da od siebie.
                        „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Ja wiem, że fajnie się wydaje nie swoje pieniądze, ale Legia nie zrobiła dla Veso niczego ponad wywiązania się z kontraktu i na jego miejscu miałbym gdzieś jakieś samarytańskie umizgi.
                          To tak, jakbyś miał wypadek w pracy, wrócił po roku, gdzie nie otrzymywałeś żadnych premii, a łaskawy pracodawcy zaproponowałby Ci pracę za frytki przez rok.
                          Ostatnio edytowany przez boss_corleone; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Nie za bardzo rozumiem tej analogii. Jakbym był rok na zwolnieniu lekarskim, to mojego wynagrodzenia nie płaciłby pracodawca, tylko ZUS. I nie dostawałbym 100%, tylko chyba 70% wysokości uposażenia. I o co Ci chodzi z tym wydawaniem nieswoich pieniędzy? W sensie, że ja wydaję pieniądze Mioduskiego?
                            Ja na sprawę Vesovicia wolę patrzeć z perspektywy pracodawcy a nie pracownika.

Komentarz

• Veso też chyba nie dostaje 100%, bo zapewne ma pieniądze do podniesienia z boiska. Pomijając zatem analogię z ZUSem, kompletnie nie rozumiem po co Marko miałby się godzić na tego typu układ. Argumenty "bo my ci rok" są nawine. Legia mu rok, bo tak wynika z kontaktu i tyle. A wydajesz pieniądze zawodnika, ciekawe czy jakby były Twoje, to też byś był szczęśliwy z takich propozycji.
                              Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Perspektywa pracodawcy jest taka, że Veso nie nabawił się kontuzji spadając z drabiny w ogródku tylko podczas wykonywania swoich obowiązków. Liczę na to, że zejdzie z pensji, ale raczej za półdarmo grał nie będzie.
                                Czytając wypowiedzi Mioduskiego to będę zadowolony, jeżeli zostanie dowolna dwójką z tej trójki na prawe wahadło. Każdy z nich daje radę i jak zostanie dwóch to raczej nie trzeba się będzie martwić o obsade prawej strony

Komentarz

Pracuję...
                                X