Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ostatnie kolejki pokazują (głównie pomeczowe kulisy), że Mlade to taka tykająca bomba. Im więcej presji tym bliżej wybuchu. Oby nam czegoś nie wywinął w kluczowym momencie sezonu.
    "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Rosołek kolejna bramka .
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• A skoro o Legii mowa. Co z przedłużeniami kontraktów np. Wszołka, czy Boruca?

Rozmawiamy z kilkoma kluczowymi zawodnikami. Chcemy żeby zostali, ale wiele zależy też od nich. Powiem tak: ich oczekiwania finansowe przerosły... moje oczekiwania.

Boruc zostanie czy nie?

To w pewnym sensie zależy od niego. My bardzo chcemy, żeby został. Jest wartością tego klubu nie tylko na boisku, ale i poza nim. Natomiast pytanie czy dojdziemy do porozumienia.
        Mioduski dla wp.pl
        "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zabawny ten Mioduski. Ciągle te same pieprzenie. Tyle lat w roli prezesa i właściciela i ciągle nie rozumie gdzie trafił i w jakim biznesie się obraca.

No ale najważniejsze, że wymienia doświadczenia w ECA.

To będzie kolejne zabawne okienko.
          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
            Zabawny ten Mioduski. Ciągle te same pieprzenie. Tyle lat w roli prezesa i właściciela i ciągle nie rozumie gdzie trafił i w jakim biznesie się obraca.

No ale najważniejsze, że wymienia doświadczenia w ECA.

To będzie kolejne zabawne okienko.
            Piłkarze też muszą brać pod uwagę obecną sytuację finansową związaną z pandemią, brak wpływy z dnia meczowego itp. Jeśli np ktoś w Stanach proponuje Borucowi z trzy razy więcej niż u nas , dobrze wiesz że nie jesteśmy w stanie tego przebić. Podobnie z Wszołkiem, nic nie wskazuje na to abyśmy w tym okienku dysponowali środkami na jakieś ciekawe transfery. Może uda się pograć w Europie , choć tu też duży znak zapytania.

Komentarz

• Wszołek, które chciałbym w Legii w przyszłym sezonie, w mojej ocenie obniżył swój sportowy poziom ostatnimi czasy. Ma przebłyski, ale bywa też niewidoczny na boisku. Nie wiem ile chce, nie wiem czy jest tyle wart. Pytanie, czy za pieniądze, których Paweł żąda (lub mniejsze) jesteśmy w stanie pozyskać piłkarza, który GWARANTUJE minimum poziom Wszołka.
              Jeżeli będziemy tylko "optymalizować" i "oszczędzać", to nie wymagajmy, że gdzieś w Pucharach zajdziemy.

Stara zasada, żeby wyjąć, trzeba wcześniej włożyć.

Poza tym .... rozpatrujemy sytuację, kiedy tylko Wszołka miało by zabraknąć .... może się okazać, że Veso nie podpisze, a Jura odejdzie. Wtedy zabawa zacznie się od nowa ... Będziemy mieli jak w Poznaniu, sezon przejściowy na budowanie składu ..... i tak co rok ....
              Never Surrender

Komentarz

• Myślę, że jakby kibice się dowiedzieli ile ci wspomniani piłkarze chcą zarabiać, to by się nagle większość zaczęła z Mioduskim zgadzać. Co do Wszołka to zgadzam się z opinią powyżej. Jakiś tam poziom prezentuje, ale jest gorzej, niż rok temu i ogólnie przez cały swój pobyt w Legii ekstraklapy nie podbił. Tym bardziej śmieszy mnie trochę jak czytam, że on ma oferty z jakichś mocnych lig.
                „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Biorąc pod uwagę ranking uefa trudno znaleleźć ligę słabsza od naszej. To już tylko decyzja piłkarza czy woli walczyć o utrzymanie w Turcji, a może nawet Rosji za większa kasę czy być Mistrzem Polski i grać w pucharach (nawet tej 3 lidze europejskiej) za mniejszą.

Jego decyzja i zgadzam się, że nie ma sensu go przepłacać. Tym bardziej, że piłkarze jakoś dziwnym trafem graja najlepiej właśnie pod koniec okresu umowy. Gdy już podpiszą nowy kontrakt, to czesto bywa tak, że forma ulega obniżeniu. Więc jeżeli teraz Wszołek nie robi szału, to nie zakładałbym, że w ciągu najbliższego sezonu-dwóch będzie dużo lepiej.
                  Ostatnio edytowany przez ZwykłyCzłowiek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• W ogóle patrząc tak spokojnym okiem na sytuacje finansową to ja osobiście ucieszę się, jeżeli utrzymamy to co mamy. Liczę się z odejściem Wszołka, ale też mam nadzieję, że zostanie Veso i wróci do formy. Oprócz tego chciałbym, żeby został Boruc, bo po początkowej niepewności teraz jest bardzo mocnym punktem drużyny, a do tego daje dużo spokoju przy rozegraniu. Może ten Muci czy Jaszczur zostaną wprowadzani na poważnie? Kostorz, Kisiel?
                    Chciałbym też sprzedaży Slisza i kupna jakiegoś środkowego pomocnika za część tej kasy. Może Bogusz, biorąc pod uwagę, że potrzebujemy młodzieżowca?
                    W dużych marzeniach ŚO.

I niech po prostu utrzymają ten skład i spokojnie przygotowują się do Europy. Wiem, ze poprzednie lata temu przeczą, ale jeżeli zespół przygotuje się fizycznie i będzie siadał takim pressingiem jakim gra teraz przez pierwsze 20-25 minut każdego meczu to powinno wystarczyć na te pierwsze dwie rundy, a potem się już zobaczy jak będzie i kogo nam los przydzieli.
                    Uważam, że transfery są potrzebne, ale patrząc realnie to transfery z takim stanem kasy jaki my mamy to mogą więcej napsuć niż zrobić dobrego. Trzeba wreszcie wykrzesać wszystko z graczy, jakich mamy (zwłaszcza, że zimą ktoś jednak doszedł) i na nich to zbudować zamiast znowu przebudowywać. Po zdobyciu mistrzostwa niech myślą już tylko o tych dwóch pierwszych rundach w których jesteśmy rozstawieni.

Jego decyzja i nie zgadzam się, że nie ma sensu go przepłacać. Tym bardziej, że piłkarze jakoś dziwnym trafem graja najlepiej właśnie pod koniec okresu umowy. Gdy już podpiszą nowy kontrakt, to czesto bywa tak, że forma ulega obniżeniu.
                    Pamiętam jak się Rochy kończył kontrakt. W życiu nie widziałem, żeby chłop tak zasuwał i dobrze grał. Podpisał i z miejsca przepadł.

Komentarz

• Wszołek w tym sezonie 28 spotkań (2050 min) łącznie 5g i 6a. Myślę, że coś jeszcze dorzuci przez te 4 kolejki.

Ubiegły sezon 30 spotkań (2380 min) łącznie 7g i 9a.

Życzyłbym sobie aby każdy pomocnik wykręcał u nas takie liczby. Koleś daje konkret (gol lub asysta) średnio co w trzecim meczu. Znajdziemy kogoś lepszego lub na tym samym poziomie? Ja szczerze wątpię...
                      Ostatnio edytowany przez Bootleg; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Trzeba mieć maksymalnie dużo złej woli, być ślepym albo zwyczajnie nie znać się na piłce żeby nie widzieć ile Wszolek nam daje sportowo.

Koleś w zasadzie z marszu pozamiatał ligę na swojej pozycji.

Nie wiem ilu polskich piłkarzy lepiej jest przygotowanych do gry jako prawo wahadłowy (nawet w kontekście kadry) niż Wszolek.
                        Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Na prawe wahadło widziałbym tylko Beresia przed Wszołkiem i w dodatku pewnie dyspozycja dnia by decydowała.
                          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                            Trzeba mieć maksymalnie dużo złej woli, być ślepym albo zwyczajnie nie znać się na piłce żeby nie widzieć ile ....... nam daje sportowo.

Co do wartości Wszołka popieram.

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
                              1. Oprócz tego chciałbym, żeby został Boruc, bo po początkowej niepewności 2. teraz jest bardzo mocnym punktem drużyny, 3. a do tego daje dużo spokoju przy rozegraniu. .
                              1.
                              Też bym bardzo chciał, żeby Boruc został
                              2.
                              Jest bardzo mocnym punktem drużyny
                              3.
                              Że co? Akurat przy rozegraniu jest równie pewny, jak nie przymierzając Wieteska
                              koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Na pewno super by było jakby został, ale tak po tych wywiadach czuję, że nie ma opcji.
                                Poza tym, bawiąc się tak trochę w adwokata diabła to na dzisiaj Wszołek jednak przegrywa rywalizacje z Juranoviciem, zwłaszcza, że ten drugi daje też świetnie radę w obronie. Gdyby założyć ewentualność powrotu Veso do optymalnej formy to WEDŁUG MNIE dawał on w zeszłym roku więcej drużynie niż Wszołek. Gdyby opcja była taka, że odchodzi Wszołek, a dochodzi porządny ŚO za te same pieniądze to brałbym taką wymianę. Główna moja obawa to jednak to, że oddadzą Wszołka, a na ŚO przyjdzie ktoś w stylu Szabanowa. Cały czas zakładam, że dzisiejszy budżet jest do utrzymania, a oni pewnie będą chcieli jeszcze schodzić.
                                Tak naprawdę to na dzisiaj mamy 3 wahadłowych na prawej i jednego na lewej.

Wiadomo, że jeżeli wrócilibyśmy do 4 w obronie to potrzebni są wszyscy, ale to już jest kwestia ustaleń pomiędzy Czesławem a Kucharskim.
                                No i rozumiem też, że jak się chce mieć gwarancje czegokolwiek to takich gości jak Wszołek czy Gwilia trzeba trzymać w rezerwie, ale doskonałe ruchy pana Dariusza z przeszłości doprowadziły klub do sytuacji w której nie możemy już mieć gwarancji czegokolwiek i szyjemy z tego co jest.
                                A z tego co jest ja wymieniłbym Wszołka na ŚO w tych samych pieniądzach i Slisza na Bogusza (i Pekharta, a już najlepiej Lopesa na Świerczoka tak na marginesie). U Gwilii wszystko zależy od tego ile tak naprawdę on zarabia i kogo można mieć w zamian.

Że co? Akurat przy rozegraniu jest równie pewny, jak nie przymierzając Wieteska
                                Ja tak nie uważam. Artur jest często wrzucany na minę, ale zawsze jakoś z tego wyjdzie. Wiem, że lubi sobie walnąć po aucie, ale to też wynika z tego, że od pewnego czasu zespół zaczął mocno korzystać z bramkarza przy rozegraniu. Mało jest sytuacji w których ma czas pocelować, prawie zawsze jest pod presją. Jak na to wszystko to myślę, że pewnie sobie radzi.
                                Ostatnio edytowany przez tre_zoliborz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X