Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    A Lewczuka to już pochowaliście?
    Przecież też jest gotowy do gry. Bez paniki.
    Lewczuk to typowy "przetnij i wykop", nie do rozgrywania w obronie, czego teoretycznie wymaga trener. W związku z tym nie jestem pewien - biorąc pod uwagę ustawienie, w którym gramy - czy ma wysokie notowania u CzM.

Komentarz

• Ciekawe ile w tym prawdy.

Maciej Chudzik na tt

Ojciec, a jednocześnie menadżer Ariela Mosóra, 18-letniego środkowego obrońcy Legii Warszawa, wysłał ofertę przejścia piłkarza do Pogoni za darmo od 30 czerwca. Pogoń nie była zainteresowana tym transferem.
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Benek, może jeszcze im faksem przesłał tę ofertę a woźny ten faks zdejmował i dlatego nastąpił przeciek? Na odległość śmierdzi fejkniusem, stary Mosór byłby idiotą "wysyłając" ofertę (w jakikolwiek sposób) mając naprawdę dobre kontakty w lidze i notes pełen numerów telefonów, takie sprawy załatwia się osobiście lub pośrednika a nie "poprzez wysyłanie ofert"..
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta

Trener mówił o tym już na początku roku. Nie robiłbym tragedii z urazu Szabanowa... Tzn. może zrobić się gorąco, gdy za kartki wylecą "Jędza" i "Wietes", ale poza tym mamy 2 sensowne opcje:

- Juranović na lewą, Jędrzejczyk na prawą, Wszołek na wahadło. Ta opcja może przeważyć ze względu na sprawdzoną jakość zawodników, ale jednocześnie zamyka grę na lewej obronie taką jak robił Szabanow, bo prawonożny "Jędza" nie pośle długich podań do przodu. Poza tym kapitan na prawej stronie po prostu prezentuje się lepiej niż na lewej.

- Hołownia za Szabanowa. Wydaje mi się, że Hołek dobrze pracuje na treningach, widać sportową złość. Jest lewonożny - jak teraz nie dostanie szansy w Legii, to już chyba nigdy.
          Na tu i teraz tak, starczy na ligę. Biorąc pod uwagę sytuacje po sezonie- koniec kontraktów Wszołka i Vesovića, plus ten drugi po kontuzji to robi się rzeźbienie. Nie pomyślałem o Hołowni, bo sądząc po tym że nie łapie minut wcale(przy 5 możliwych zmianach) chyba za dużych szans u Michniewicza nie ma? W ogóle uważam, że mając 5 zmian straciliśmy sezon na wprowadzanie młodzieży(widocznie mamy taką cienką)

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
            Benek, może jeszcze im faksem przesłał tę ofertę a woźny ten faks zdejmował i dlatego nastąpił przeciek? Na odległość śmierdzi fejkniusem, stary Mosór byłby idiotą "wysyłając" ofertę (w jakikolwiek sposób) mając naprawdę dobre kontakty w lidze i notes pełen numerów telefonów, takie sprawy załatwia się osobiście lub pośrednika a nie "poprzez wysyłanie ofert"..
            Poznałem kiedyś osobiście...

Komentarz

• Nie cierpię 711 ale trzeba mu oddać, ze jak na nasze warunki to „trener” do tego uchodzi za fachowca od młodzieży. Jak po pół roku obserwacji puści Mosora, a ten odpali to będzie to mega kreska na CV.

Komentarz

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
                Nie cierpię 711 ale trzeba mu oddać, ze jak na nasze warunki to „trener” do tego uchodzi za fachowca od młodzieży. Jak po pół roku obserwacji puści Mosora, a ten odpali to będzie to mega kreska na CV.
                Tylko że ten Mosor albo leczy covid albo kontuzje. Więc trudno aby trener mógł widzieć jak się prezentuje
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

Komentarz

• Dobry trener to wystarczy jak popatrzy na piłkarza jak po schodach wchodzi !

Komentarz

• Rosołek z bramką w meczu z ŁKSem.
                    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                      Rosołek z bramką w meczu z ŁKSem.
                      Jednocześnie Malarz zdobywa dla Arki 3 punkty.

Komentarz

• Kolejny gol Warchoła powinien dostać szansę piłka szuka go w polu karnym.
                        Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez Czesław Michniewicz Zobacz posta
                          Dzięki ale nie.
                          Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Miszta i Kisiel z umowami do 2025.
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

Komentarz

• Te koszule to taki hehe żart?

„Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Nie doszukiwał bym się nic ponad to, że.......czarny jest zawsze trendy i jeszcze wyszczupla

Komentarz

Pracuję...
                                X