Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• - Nazarij Rusyn? Będzie miał szanse, ale małe, jak to kiedyś powiedział klasyk (uśmiech).
    „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
      No jak ktoś idzie do Wielkiej 4 za mniejszą kasę to pozostaje współczuć głupoty, a nie budować na tym strategię rekrutacyjną.

Crolick. Kompletnie się nie zgadzam. Zarządy wielu spółek w PL są pełne byłych konsultantów z wielkiej 4, a i na stanowiska średniej kadry menedżerskiej często szuka się ludzi z wielkiej 4, którym znudziło się pracowanie po 15 godzin dziennie
      W PL ciągle praca w tych firmach robi mega robotę w CV
      Nie rozmywajmy, jak chcesz pogadać, zapraszam na priv. Zapewniam Cię, ze wiem o czym piszę ;-)

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta
        A widzisz gdzieś tam alkohol i huczną imprezę? Jest filmik jak Kapustka podchodzi do nie wiem, swojej dziewczyny? W dresiku, prosto po meczu. Faktycznie zbrodnia, spotkać się ze znajomymi. Po wygranym meczu i tygodniu przerwy. Podejście do gry tamtych gości i Bartosza to też przeciwne bieguny. No chyba, że boli Cię "nierówne" traktowanie, bo tamci byli czarni ​​​​​​​
        Z dziewczyna to on tam poszedł, a to ze był tam alkohol czy go nie było jest w tym aspekcie mało istotne skoro naruszył rezim sanitarny.
        Podejscie do gry tamtych czy Kapustki oraz to, że tamci byli innego koloru skóry jest również mało istotne.
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez emdżej87 Zobacz posta
          https://twitter.com/majkel1999/statu...518191104?s=20

To chyba się nazywa niedźwiedzia przysługa.
          było ferrari, teraz mamy predatora
          Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• https://www.meczyki.pl/newsy/pawel-w...uacja/163679-n

Wydaje mi się, że przede wszystkim dlatego Wszołek wypadł ze składu. Nie ma "czystej" głowy.
            "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
              https://www.meczyki.pl/newsy/pawel-w...uacja/163679-n

Wydaje mi się, że przede wszystkim dlatego Wszołek wypadł ze składu. Nie ma "czystej" głowy.
              Odpuszczając Wszołka bardzo łatwo możemy za moment zostać z dziurą na prawej stronie. Wystarczy, że on nie podpisze, Juranović zagra cokolwiek na Euro i przyjdzie oferta nie do odrzucenia. W takim układzie zostajemy z Veso po kontuzji... A nie wróć jemu też kończy się kontrakt... ktorego jeszcze nie ptzedluzył. Tak więc może być różnie... jest bogato na prawej stronie a za chwilę może być biednie.
              Ostatnio edytowany przez Bootleg; [ARG:4 UNDEFINED].
              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• no to Artiem może już wracać do Kijowa.

Poznaliśmy diagnozę w sprawie kontuzji Artema Szabanowa. Jest to wysokiego stopnia skręcenie stawu skokowego z uszkodzeniem kompleksu więzadeł. Przerwa 4-6 tygodni.
                Kruk.
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• A może się zakochał w Warszawie i zostanie?
                  "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Może komuś otworzy to oczy, że gramy 11 zawodnikami i do zmiany mamy jednego Wszołka. Wypada jeden człowiek i nie ma komu grać

Komentarz

• Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
                      Może komuś otworzy to oczy, że gramy 11 zawodnikami i do zmiany mamy jednego Wszołka. Wypada jeden człowiek i nie ma komu grać
                      Niemożliwe.
                      Wytłumacz to tym, którzy są zdziwieni, że Michniewicz zmian nie robi... Przypadkowo to te same osoby co twierdzą, że to kadra wystarczajaca na puchary.
                      Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• I nie wpuszcza kozaka Lopesa oraz Gvilię, który za Vukovića zrobił nam mistrzostwo... niebywałe.
                        A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Traper Zobacz posta
                          Może komuś otworzy to oczy, że gramy 11 zawodnikami i do zmiany mamy jednego Wszołka. Wypada jeden człowiek i nie ma komu grać
                          Trener mówił o tym już na początku roku. Nie robiłbym tragedii z urazu Szabanowa... Tzn. może zrobić się gorąco, gdy za kartki wylecą "Jędza" i "Wietes", ale poza tym mamy 2 sensowne opcje:

- Juranović na lewą, Jędrzejczyk na prawą, Wszołek na wahadło. Ta opcja może przeważyć ze względu na sprawdzoną jakość zawodników, ale jednocześnie zamyka grę na lewej obronie taką jak robił Szabanow, bo prawonożny "Jędza" nie pośle długich podań do przodu. Poza tym kapitan na prawej stronie po prostu prezentuje się lepiej niż na lewej.

- Hołownia za Szabanowa. Wydaje mi się, że Hołek dobrze pracuje na treningach, widać sportową złość. Jest lewonożny - jak teraz nie dostanie szansy w Legii, to już chyba nigdy.

Komentarz

• A Lewczuka to już pochowaliście?
                            Przecież też jest gotowy do gry. Bez paniki. Będziemy grali z Jura, gdzie szczerze mówiąc wyglądał najlepiej, otwiera to miejsce dla Wszołka. Igor w razie "w".
                            Nie jest źle.
                            #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• I w sumie będziemy mogli jeździć na mecze w jedenastu, maksymalnie dwunastu, bo i tak nie będzie kogo wystawić z ławki
                              „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                                A Lewczuka to już pochowaliście?
                                Przecież też jest gotowy do gry. Bez paniki. Będziemy grali z Jura, gdzie szczerze mówiąc wyglądał najlepiej, otwiera to miejsce dla Wszołka. Igor w razie "w".
                                Nie jest źle.
                                Niestety, ale czas pokazał, że nie jest to zawodnik tak wysokiej klasy, o takich umiejętnościach i warunkach zdrowotnych , żeby w swoim wieku gwarantować jeszcze jakość w linii defensywnej. Miał kilka sezonów gdzie naprawde solidnie wyglądał, ale jego czas już raczej minął.
                                |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                                Better Dead Than Red

Komentarz

Pracuję...
                                X