Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Tower Zobacz posta

Blaise. Jak się loguje raz na rok, tak się zalogowałem, bo poświęcasz kupę czasu, pisząc kompletne kocopoły.
    Czy Ty wiesz jak działa rynek? Nie mówię o rynku piłkarskim tylko w ogóle rynku

Legia jest Legią a nie jest Odrą Wodzisław (z którą wiadomo co robi pan Zdzisław) TAKŻE dlatego, ze płaci więcej niż konkurencja. To nie jest Raków, Korona czy inny Lech, również dlatego, ze tu się od lat płaci najwięcej i to po prostu zobowiązuje. Czy tego chcesz czy nie, w dużej mierze na tym jest zbudowany nasz prestiż w ostatnich latach
    Gdybyśmy działali tak jak mówisz, już za chwilę jakiś inny cwaniak by nas wyprzedził, bo płaciłby 10% mniej, ale miał dostęp do podobnej klasy piłkarzy i lepszy skauting
    Czy myślisz, ze jak jesteś dobrym sprzedawcą Dacii w Bełchatowie i przenosisz się do salonu Mercedesa na Aleje Jerozolimskie, to dają Ci 10% więcej? Zapewniam Cię, ze nie. I zapewniam Cię, ze dostając 10% więcej w Warszawie niż w Bełchatowie, dużo większe plany sprzedażowe (a więc większą presję) nikt by się tu nie ruszył
    Już o oczywistych dość kosztach mieszkania w Wilanowie versus dowolna dzielnica Częstochowy nie wspomnę...

A na koniec argument czystko piłkarski. Bierzemy piłkarza wyróżniającego się na próbę. I dzieje się z nim to co u nas z Cholewiakiem w tym roku. Tzn. nie wącha placu nawet
    Myślisz, ze Cholewiak będzie więcej warty po sezonie na ławce w Legii niż gdy był blisko podstawy Śląska i grał w każdym meczu prawie? Bardzo wątpię. Popatrz co się dzieje ze Stolarskim. Dużo więcej znaczył w tej lidze jak przechodził z Lechii do nas, niż jak od nas przechodził do Pogoni

Także IMO kula w płot. Powinniśmy wchodzić do takiego Rakowa, pokazywać palcem, dawać kwotę do wpisania w kontrakt i zabierać. Taka Legia mi najbardziej się marzy
    fajnie, że się zalogowałeś raz na rok. Przed kolejnym zalogowaniem następny rok poświęciłbym jednak na naukę czytania ze zrozumieniem.
    Wyraźnie zaznaczałem o jakim typie zawodników ligowych mówię, że jak są gwiazdy typu Carlitos czy Vadis, czy nawet Wszołek wracający z zagranicy, to jak najbardziej należy im płacić. Ty nie wiedzieć dlaczego zupełnie olałeś ten fragment i oparłeś całą swoją wypowiedź na jakieś idiotycznej tezie, że uważam, że powinniśmy płacić tyle co inni, przez co łatwo nas będzie wyprzedzić. Nie wiem czy jest sens się ustosunkowywać w takim razie.
    Powtórzę może jeszcze raz : pisałem tylko o zawodnikach typu Szwarc, solidnych ligowcach, nie żadne gwiazdy, młode talenty, które wzbudzają wielkie zainteresowanie. Zawodnicy jak Cholewiak, którzy być może nie nadają się nawet do Legii (bo sam nie wiem czy ten Szwarc się nadaje, ale patrząc na Gvilię obecnie, to pewnie gorszy by nie był, a tańszy na pewno), ale po prostu trener czy dyrektor uznał, że jest dla nich miejsce w zespole, jako uzupełnienie kadry. Dla takich grajków, przed 30 to niesamowita szansa i nie widzę żadnych dodatkowych powodów, żeby nagle uznać ich za wartych x2. To jest zdecydowanie sytuacja, w której to Legia ma wszystkie karty w ręku i takich graczy po prostu ma na pęczki. Jak ktoś uważa inaczej, to nie jest raczej mistrzem negocjacji.

Co do znajomości rynku.. Dajesz jakiś wymyślony przykład sprzedawców samochodów, być może ze swojej branży, który niewiele ma wspólnego z tym o czym ja mówię.
    A ja dam ci inny, konkretny - ludzie w Warszawie idą pracować (chociaż może to złe słowo, chyba lepiej "idą być zniewoleni") do "wielkiej czwórki" z powodu prestiżu za mniejszą kasę niż w wielu mniejszych firmach. I TO JEST FAKT.

Rozumiem, że następny post za rok, ale naprawdę polecam trochę rozeznania i lepszego rozumienia tekstu pisanego, bo inaczej ciężko o dyskusję i wychodzą właśnie takie "kocopoły" jak to ładnie ująłeś.
    Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].
    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta

fajnie, że się zalogowałeś raz na rok. Przed kolejnym zalogowaniem następny rok poświęciłbym jednak na naukę czytania ze zrozumieniem.
      Wyraźnie zaznaczałem o jakim typie zawodników ligowych mówię, że jak są gwiazdy typu Carlitos czy Vadis, czy nawet Wszołek wracający z zagranicy, to jak najbardziej należy im płacić. Ty nie wiedzieć dlaczego zupełnie olałeś ten fragment i oparłeś całą swoją wypowiedź na jakieś idiotycznej tezie, że uważam, że powinniśmy płacić tyle co inni, przez co łatwo nas będzie wyprzedzić. Nie wiem czy jest sens się ustosunkowywać w takim razie.
      Powtórzę może jeszcze raz : pisałem tylko o zawodnikach typu Szwarc, solidnych ligowcach, nie żadne gwiazdy, młode talenty, które wzbudzają wielkie zainteresowanie. Zawodnicy jak Cholewiak, którzy być może nie nadają się nawet do Legii (bo sam nie wiem czy ten Szwarc się nadaje, ale patrząc na Gvilię obecnie, to pewnie gorszy by nie był, a tańszy na pewno), ale po prostu trener czy dyrektor uznał, że jest dla nich miejsce w zespole, jako uzupełnienie kadry. Dla takich grajków, przed 30 to niesamowita szansa i nie widzę żadnych dodatkowych powodów, żeby nagle uznać ich za wartych x2. To jest zdecydowanie sytuacja, w której to Legia ma wszystkie karty w ręku i takich graczy po prostu ma na pęczki. Jak ktoś uważa inaczej, to nie jest raczej mistrzem negocjacji.

Co do znajomości rynku.. Dajesz jakiś wymyślony przykład sprzedawców samochodów, być może ze swojej branży, który niewiele ma wspólnego z tym o czym ja mówię.
      A ja dam ci inny, konkretny - ludzie w Warszawie idą pracować (chociaż może to złe słowo, chyba lepiej "idą być zniewoleni") do "wielkiej czwórki" z powodu prestiżu za mniejszą kasę niż w wielu mniejszych firmach. I TO JEST FAKT.

Rozumiem, że następny post za rok, ale naprawdę polecam trochę rozeznania i lepszego rozumienia tekstu pisanego, bo inaczej ciężko o dyskusję i wychodzą właśnie takie "kocopoły" jak to ładnie ująłeś.
      Dobra Blaise. Bo ja wcale nie chciałem Cię urazić, być może się rozpędziłem ze słownictwem. Sorry

Więc z innej beczki. Ja nie jestem zwolennikiem kominów płacowych. Oczywiście gwiazdy powinny zarabiać więcej. Ale IMO my na ławkę (pierwszych wchodzących) powinniśmy ściągać gwiazdy ligi i płacić im znacznie więcej niż w tamtych klubach (choćby za to, że pogodzą się z rolą rezerwowego). Tak było z Gwilią, który był objawieniem w Górniku Zabrze, ciągnął ich za uszy i mówiło się o szwajcarskiej lidze, a Płatek oświadczał, ze nigdzie w PL on nie zagra
      A Ty chcesz to zamienić na podbieranie REZERWOWYCH Rakowa. I płacić im 10% więcej, co więcej, pisząc, że takich graczy jest na pęczki (Schwarz pewnie nie zbliża się liczbami do Gwilii). Biorąc rezerwowych Rakowa, będziemy jak Raków....
      Siłą Legii jest w dużej mierze ławka, która ciągnęła nas za uszy na jesień (teraz nie musi) i sprawiała, ze mimo, ze czasami nie było 5 piłkarzy, byliśmy w czubie tabeli. Tu musi wchodzić taki Gwilla, a nie jakiś Marchwiński, który kiedyś strzelił bramkę Legii i za to go od dwóch lat w Lechu trzymają choć jest daremny
      Jak chcemy grać w Pucharach to nasza ławka musi być na poziomie czołówki tej Ligi, właśnie po to, zeby nie fundować sobie Lecha w Warszawie. Muszą przez te kilka miesiący trzymać nasz blisko czuba. A na wiosnę podstawa zrobi swoje - tak jak w tym roku
      I chcesz czy nie musisz tej ławce płacić więcej niż 10% w Rakowie, Bo tam mają pewny plac (chyba, ze chcesz rezerwowych, to patrz wyżej), żadnej presji, jak pójdą na imprezę to Weszło nie napisze o tym rano, a kibole nie będą wku'wieni po 4-2

PS. Rozbawiłeś mnie tą wielką czwórką. Chętnie bym polemizował, bo znam, że tak powiem temat bardzo insajdersko. Ale to nie rozmowa na forum

Komentarz

• Rosołek właśnie przestrzelił karnego w półfinale PP.
        "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Mimo to Arka awansowała do finału

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
            No jak ktoś idzie do Wielkiej 4 za mniejszą kasę to pozostaje współczuć głupoty, a nie budować na tym strategię rekrutacyjną.

Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
            Rosołek właśnie przestrzelił karnego w półfinale PP.
            Żyrko strzelił, a mimo to Piast out.

Komentarz

• Tower , loguj się częściej!

Komentarz

• https://twitter.com/majkel1999/statu...518191104?s=20

To chyba się nazywa niedźwiedzia przysługa.

Komentarz

• ****** predator
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• O k#rwa​

„Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Może jakieś źródło? Wkleiles jakieś gówno nie wiadomo skąd i się cieszysz

Komentarz

• Link masz dwa posty wcześniej.
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: EyZlWYBWgAU3Om-?format=jpg&name=medium.jpg
Wyświetleń: 460
Rozmiar: 64,9 KB
ID: 2583630
                          https://twitter.com/bartbuks/status/1379901773792567296
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Tzw problemy z adaptacją do nowego środowiska
                            "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• usunął wpisy i problemu nie ma
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• 711 potwierdził dziś, że Wszołek jeszcze nie podjął decyzji gdzie będzie grał. Ma oferty z innych lig.

Komentarz

Pracuję...
                                X