Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Koźmiński pisze, że Legia nie zdecydowała się na jednostronne przedłużenie kontraktu z Gwilią. Automatyczne przedłużenie wiązałoby się z podwyżką 20%, a już teraz Gruzin zarabia 300k euro netto. Legia chce przedłużyć kontrakt, ale bez zwiększania pensji. Tymczasem Gwilia chce zarabiać minimum te 300k.

Poza tym priorytetem jest przedłużenie kontraktu z Borucem i Wszołkiem, a dopiero później Gwilią.

Komentarz

• Niech spierd...
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Gvilia od dluzszego czasu prezentuje tak katastrofalna forme, ze ta jego pensja brzmi jak niesmieszny zart... Jesli przedluza Wszolka, a odpala Gargamela, to nie bede mial pretensji.

Komentarz

• nie chcę mi się wierzyć, że ktoś kiedyś mu dał 300 tys euro za rok...
          Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
            nie chcę mi się wierzyć, że ktoś kiedyś mu dał 300 tys euro za rok...
            Jakoś takich bzdur nie pisałeś rok temu jak głównie to on(wspólnie z Wszolkiem) dał nam poprzednie MP.

Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
              Niech spierd...
              +1
              Jeśli obiecujemy, że Wam damy to Wam damy.
              I to bez względu na to, ile będziecie musieli za to wszystko zapłacić

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
                Gvilia od dluzszego czasu prezentuje tak katastrofalna forme, ze ta jego pensja brzmi jak niesmieszny zart... Jesli przedluza Wszolka, a odpala Gargamela, to nie bede mial pretensji.
                Czepianie się o 300 tys. Gwilii jest przezabawne. Taki Vesović nie gra od roku a zarabia dużo więcej

Niektórzy to chyba podpisywaliby kontrakty na pół roku za 100 tys. euro, wówczas zapewne sami świetni zawodnicy przyszli by grać w Legii... Przecież tutaj kupa nierobów zarabiała więcej, a akurat ten kontrakt i sam ruch transferowy jest całkiem udany. Mówimy o zawodniku, który od razu po przyjściu w pierwszym sezonie zagrał 47 meczów, strzelił 11 goli i miał 8 asyst. Wstydem byłoby gdyby zarabiał mniej. Pod względem liczb jest w zasadzie na równi z Luquinhasem i Wszołkiem.

W tym sezonie najczęściej poza pierwszą jedenastką, dużo słabsza forma, ale jednocześnie nadal jest jednym z pierwszych wchodzących z ławki - uważam, że zawodnicy na pewnym nawet nieco niższym poziomie, ale jednak jakimś, mają znaczenie w budowaniu drużyny. Nie każdy kto przyjdzie za niego za 300 tys. euro będzie z automatu lepszy.

A sam Gwilia... z jednej strony ma 26 lat i nie dziwię się, że chce kolejny wyższy kontrakt - spokojnie ma prawo tego oczekiwać i raczej bez problemu znajdzie kogoś kto tyle zapłaci. Z drugiej - przy aktualnej przydatności nie dziwię się, że nie dostał podwyżki. Myślę, że nie ma się co spinać w jedną i drugą stronę - każdy ma swoje racje i wystarczy spokojnie czekać na rozwój wydarzeń i ewentualne ruchy z klubu.

Paweł Wszołek - 30 kwietnia skończy 29 lat. Pewnie myśli o bardzo wysokim i długim kontrakcie (3 lata?) - to ostatnia szansa dla niego. Może spokojnie od stycznia rozmawiać z innymi klubami i na bank to robi. Zapewne oczekiwania ma dużo większe niż automatyczne przedłużenie takiego Gwilii, a... równie dobrze w obecnym systemie gry może wylądować na dłużej na rezerwie - warto przedłużać?

Komentarz

• Gwilia jest dobry jak trzeba uspokoić grę i już się nie wymaga przyśpieszania. Idealny do dogrywania końcówek przy naszej przewadze, byle nie wymagać ekspresu, bo wtedy to się źle kończy. Za te pieniądze niech siedzi jeszcze ze dwa lata u nas, tym bardziej, że sporo kasy wróci (bo chyba jednak wróci) za jego grę w reprezentacji Gruzji, a jak dostanie zwyżkę formy to jeszcze zarobimy na odejściu.
                  Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta

Czepianie się o 300 tys. Gwilii jest przezabawne. Taki Vesović nie gra od roku a zarabia dużo więcej

Niektórzy to chyba podpisywaliby kontrakty na pół roku za 100 tys. euro, wówczas zapewne sami świetni zawodnicy przyszli by grać w Legii... Przecież tutaj kupa nierobów zarabiała więcej, a akurat ten kontrakt i sam ruch transferowy jest całkiem udany. Mówimy o zawodniku, który od razu po przyjściu w pierwszym sezonie zagrał 47 meczów, strzelił 11 goli i miał 8 asyst. Wstydem byłoby gdyby zarabiał mniej. Pod względem liczb jest w zasadzie na równi z Luquinhasem i Wszołkiem.

W tym sezonie najczęściej poza pierwszą jedenastką, dużo słabsza forma, ale jednocześnie nadal jest jednym z pierwszych wchodzących z ławki - uważam, że zawodnicy na pewnym nawet nieco niższym poziomie, ale jednak jakimś, mają znaczenie w budowaniu drużyny. Nie każdy kto przyjdzie za niego za 300 tys. euro będzie z automatu lepszy.

A sam Gwilia... z jednej strony ma 26 lat i nie dziwię się, że chce kolejny wyższy kontrakt - spokojnie ma prawo tego oczekiwać i raczej bez problemu znajdzie kogoś kto tyle zapłaci. Z drugiej - przy aktualnej przydatności nie dziwię się, że nie dostał podwyżki. Myślę, że nie ma się co spinać w jedną i drugą stronę - każdy ma swoje racje i wystarczy spokojnie czekać na rozwój wydarzeń i ewentualne ruchy z klubu.

Paweł Wszołek - 30 kwietnia skończy 29 lat. Pewnie myśli o bardzo wysokim i długim kontrakcie (3 lata?) - to ostatnia szansa dla niego. Może spokojnie od stycznia rozmawiać z innymi klubami i na bank to robi. Zapewne oczekiwania ma dużo większe niż automatyczne przedłużenie takiego Gwilii, a... równie dobrze w obecnym systemie gry może wylądować na dłużej na rezerwie - warto przedłużać?

Dodalbym jeszcze, że dla mnie Gvilia jest ofiarą swojego sukcesu z poprzedniego sezonu, kiedy był świetny.

Wtedy to jak to kiedyś ktoś napisał o Karbowniku "Vukovic zrobił mu krzywdę" wystawiając go na nie jego pozycji czyli 10 gdzie miał liczby. Teraz przy piłkarzach których tak mamy logiczne jest, że nie ma potrzeby wystawiania go tak i może wrócić bardziej tam jest powinien grać czyli 8 ewentualnie 6. I logicznym jest, że grając na tych pozycjach już takich liczb jak na 10 mieć nie będzie.

A Gvilia obecnie jest naszym jedynym wartościowym zmiennikiem. Pozbywanie się go w naszej sytuacji to skrajną głupota.

Reprezentant kraju, daleko mu do 30. Bez problemu znajdzie miejsce gdzie będzie bardzo dobrze grał zresztą podobnie jak krytykowany wcześniej Novikovas.
                    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                      Moim zdaniem warto. Gość ma dobry wpływ na młodzież - widać to na wszystkich materiałach. Wszyscy mówią, że to wzór profesjonalizmu. Poza tym musimy mieć minimum 3 wahadłowych, a nie sądzę, żeby klub chciał kontynuować współpracę z bardzo drogim w utrzymaniu Vesoviciem.
                      "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart Zobacz posta
                        Gvilia od dluzszego czasu prezentuje tak katastrofalna forme, ze ta jego pensja brzmi jak niesmieszny zart... Jesli przedluza Wszolka, a odpala Gargamela, to nie bede mial pretensji.
                        Mi Gvilla kojarzy się głównie z tendencją do marnowania świetnych sytuacji bramkowych i takim dosyć powolnym stylem rozgrywania piłki. Ale gdyby wykorzystał chociaż kilka z tych "patelni" jakie miał w Legii to jego liczby u nas wyglądałyby naprawę dobrze. Katasfrofalną formą bym nie nazywał jego poczynań. Jak na polskie warunki to solidny grajek, który mimo wszystko potrafi dać sporo jakości tej drużynie. Przez lata narzekania na transfery i wynalazki jakie tu lądowały to akurat o Gruzina i jego formę bym się nie czepiał. Były mecze gdzie rzeczywiście mocno irytował, ale z perpsektywy czasu ja bym go oceniał raczej pozytywnie. Nie jest to zawodnik, po którym by się płakało gdyby odszedł, ale w moim odczuciu nie zasłużył też na taką krytykę jaka tu na niego czasami spadała.
                        |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                        Better Dead Than Red

Komentarz

• Pogonić Gwilię, przecież mamy Ksiela i Muciego
                          „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Dajcie spokój z tym Gvilią.. jakieś cyferki wykręcił w zeszłym sezonie, asysty głównie z SFG (teraz nie brakuje nam gości, co potrafią dorzucić odpowiednio piłkę ze stojącej piłki), bramki ok, ma zmysł, piłka go szuka, ale tak jak powiedział Łukasz - ja też pamiętam go głównie z psucia patelni. Przypieprzenie z całej pety w słupek z metra w PP czy w lidze wielokrotnie z 4-5m wysoko nad bramką.
                            Ponadto to zwalnianie akcji.. Brak szybkości, żeby wrócić za gościem do obrony, w ogóle w obronie to on za bardzo nie pracuje.
                            Chce ponad 300k? Dla Was to jest ok? Przecież teraz tyle proponujemy podobno nowym graczom, którzy mają być potencjalnym wzmocnieniem.. Jak dla mnie gość jest wart maksymalnie 250.
                            Za mało mu? To niech spier...
                            #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• A jak wyliczyłeś, że 250k a nie 300? Z ciekawości pytam.
                              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                                A jak wyliczyłeś, że 250k a nie 300? Z ciekawości pytam.
                                no właśnie tak, że podobno teraz proponujemy tyle gościom do 1 składu.. to ile miałby zarabiać rezerwowy, którego absolutnie nie chcemy widzieć w jedenastce? i wszyscy tu kwiczą jak to Vesovic (400K) masakrycznie dużo zarabia (no nie gra teraz, bo jest kontuzjowany - to normalne, zdarza się, nie można tego uwzględniać w ocenie kontraktu sprzed kontuzji)

ten Gvilia mimo iż rezerwowy, to regularnie dostaje po 30 min gry, ze Śląskiem 90.. to nie są ochłapy po 5 minut. Co ciekawego pokazał w tym czasie Gruzin? Czy ktokolwiek przypomina sobie jakąś jego fajną akcję? Wykreowanie okazji? Albo, że chociał wszedł i zaprowadził porządek w środku pola, zapierdalał, zdominował rywali?

Szczerze mówiąc po zastanowieniu to w ogole jestem zdecydowanie za jego wyoutowaniem. Na "10" za wolny, niżej zbyt mało (czytaj WOGÓLE) pracuje w defensywie.
                                Jak pisałem w ostatnie wakacje - wtedy był moment żeby go opchnąć z liczbami na wschód i zarobić nawet miłą sumkę.
                                #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

Pracuję...
                                X