Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja mu wybaczam jeśli był faktycznie u niej

https://www.instagram.com/p/CMrbbiUsSgy/?hl=pl
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
      Weszło kręci aferę z Kapustką w roli głównej. Po meczu z Pogonią poszedł na jakąś imprezę/domówkę. Nie wklejam linku ani tekstu bo z telefonu ciężko, artykuł łatwo znaleźć.
      Pajace szukające sensacji.
      Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta

Pajace szukające sensacji.
        W podobnym tonie pisałaś jak chodziło o Remiego czy Langila, bo nie chce mi się szukać.
        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• A widzisz gdzieś tam alkohol i huczną imprezę? Jest filmik jak Kapustka podchodzi do nie wiem, swojej dziewczyny? W dresiku, prosto po meczu. Faktycznie zbrodnia, spotkać się ze znajomymi. Po wygranym meczu i tygodniu przerwy. Podejście do gry tamtych gości i Bartosza to też przeciwne bieguny. No chyba, że boli Cię "nierówne" traktowanie, bo tamci byli czarni ​​​​​​​
          Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Coś czuje że Wszołek to w Poznaniu wyląduje Rutkowski ponoć największy hajs w historii szykuje na wzmocnienia w sezonie na stulecie Leszków

Komentarz

• Zamieszczone przez Grigol Zobacz posta
              Coś czuje że Wszołek to w Poznaniu wyląduje Rutkowski ponoć największy hajs w historii szykuje na wzmocnienia w sezonie na stulecie Leszków
              Niech wyda jak najwięcej. Będzie jeszcze większa katastrofa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

W podobnym tonie pisałaś jak chodziło o Remiego czy Langila, bo nie chce mi się szukać.
                Co w tym dziwnego, że jak sobie pościelisz tak się wyśpisz? Opaleni lecieli w *****, granie w piłkę było dodatkiem do imprezowania, nie przykładali się do obowiązków za jakie otrzymywali dużą kasę. To nie mogli liczyć na zrozumienie. Kapustka nie daje powodów, żeby po wygranym meczu nie mógł być o 21 w domu u kogoś z kim nie mieszka. Tym bardziej, że dla mnie jego ubiór świadczy o tym, że wpadł na chwilę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Grigol Zobacz posta
                  Coś czuje że Wszołek to w Poznaniu wyląduje Rutkowski ponoć największy hajs w historii szykuje na wzmocnienia w sezonie na stulecie Leszków
                  Skąd te gminne wieści wyciekły?
                  edit: literówka.

Komentarz

• Najlepsze życzenia dla tej młodej damy.
                    Kapustka jeżeli dalej grał przynajmniej tak dobrze jak teraz, to może śmigać na imprezki gdzie chce i kiedy chce.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)dorado Zobacz posta

Skąd te gminne wieści wyciekły?
                      Pewnie od PyryKKS na Twitterze, bo to on od lutego pisze o tej "bajecznej" ofercie Lecha dla Wszołka, którą piłkarz ma niby na stole.
                      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez ZwykłyCzłowiek Zobacz posta
                        Najlepsze życzenia dla tej młodej damy.
                        Kapustka jeżeli dalej grał przynajmniej tak dobrze jak teraz, to może śmigać na imprezki gdzie chce i kiedy chce.
                        W reżimie sanitarnym E-klapy?
                        Imprezy nikt mu nie żałuje, ale musi się trzymać regulacji. Pytanie czy np teraz nie należy go odizolować na 14 dni od reszty zespołu i jest out na kolejne mecze?

Komentarz

• Do sklepu po zakupy może iść, ale nie może się spotkać ze znajomymi? Co on, mnich jakiś? W klasztorach niech ich pozamykają, śmieszne. #TeamKapi

Komentarz

• Przede wszystkim to on już przechodził Covid

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
                              Przede wszystkim to on już przechodził Covid
                              I co z tego? Może przechodzić znowu.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                                W reżimie sanitarnym E-klapy?
                                Imprezy nikt mu nie żałuje, ale musi się trzymać regulacji. Pytanie czy np teraz nie należy go odizolować na 14 dni od reszty zespołu i jest out na kolejne mecze?
                                A jakby siedział z nimi na ławce w parku to ok, czy też nie można?

Komentarz

Pracuję...
                                X