Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mi to kojarzyło się tylko i wyłącznie ze ściągnięciem spowrotem zawodnika na ławkę, który wcześniej wszedł z niej na boisko w czasie meczu kogoś zmieniając by być później samemu zmienionym. Czyli wypuszczam w czasie meczu kogoś na murawę a po jakimś czasie zwijam go na brzeg(może być i w przerwie)

Tak czy siak Mladenovic wyszedł w pierwszym składzie więc tu nikt wędki nie użył.

Komentarz

• Filipa nie ma dziś nawet w kadrze meczowej na Portugalców. Dziwne.
      Legia to życie

Komentarz

• Kontuzja może
        "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Pekhart wchodzi w 94 minucie, tuż przed ostatnim różnym wykonywanym przez Czechów, niestety piłka nie trafia go w głowę i mecz się kończy remisem 2-2

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
            Pekhart wchodzi w 94 minucie, tuż przed ostatnim różnym wykonywanym przez Czechów, niestety piłka nie trafia go w głowę i mecz się kończy remisem 2-2
            Bezbarwny występ
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Dobrze, że nie Gvilia bo kandydat do "lebiegi" gotowy.
              Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Bez zaskoczenia - Bardzo dobry mecz Gvilii przeciwko Hiszpanii.
                Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Patrząc po składzie to Hiszpania chyba grała sparing.
                  „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Nikolic z golem w meczu z San Marino

Komentarz

• Mlade miał drobny uraz, ale już podobno wszystko ok. (za Izą Kruk)
                      "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Janczyk dziś 20 w RMF FM . Ma opowiadać o swoich perypetiach z alko

Wysłane z mojego S41 przy użyciu Tapatalka

Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Wszołek w wywiadzie w PS przebąkuje o ofertach kontaktu z innych klubów. Natomiast priorytetem jest dogadanie z Legia.

Komentarz

• Moim zdaniem to brzmiało, jakby chciał odejść, ale jeśli się nie uda, to tragedii nie będzie. Z mojej perspektywy wygląda to podobnie- jeśli Veso wróci to Wszołek będzie numerem 3 na wahadle, a wtedy któremuś z tej trójki (Veso, Jura, Wszołek) trzeba będzie zmienić pozycję.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
                              Moim zdaniem to brzmiało, jakby chciał odejść, ale jeśli się nie uda, to tragedii nie będzie. Z mojej perspektywy wygląda to podobnie- jeśli Veso wróci to Wszołek będzie numerem 3 na wahadle, a wtedy któremuś z tej trójki (Veso, Jura, Wszołek) trzeba będzie zmienić pozycję.
                              A dlaczego ma być numerem 3 ? Aktualnie jest w formie a Veso wraca po kontuzji i nie wiadomo jak będzie sobie radził.

Jeśli z tej trójki mam wybierać to aktualnie lepiej żeby został Wszolek,który ciągle ma liczby i ma chyba dobry kontakt z młodymi aniżeli Veso, który był zajebisty przed kontuzją ale przypominam że wcześniej nie imponował forma przez długi czas.
                              349meczów*
                              71 goli*
                              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Weszło kręci aferę z Kapustką w roli głównej. Po meczu z Pogonią poszedł na jakąś imprezę/domówkę. Nie wklejam linku ani tekstu bo z telefonu ciężko, artykuł łatwo znaleźć.
                                Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

Pracuję...
                                X