Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tomek Pekhart w kadrze Czech na mecze eliminacyjne.
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Cieszy. Kolejna karta przetargowa z zawodnikami, że jak przyjdziesz i się pokażesz to wrócisz do łask lub zapunktujesz i zostanie to dostrzeżone szerzej niż tylko w patoklapie.
      Kiedyś sprawie sobie zajebistą sygnaturkę.

Komentarz

• No ale poczekajcie.. coś mi się nie klei. Wg większości jesteśmy zupełnie niepoważną ligą, bo Legia odpada w fazie play-off eliminacji do Ligi Europy. Jak to więc możliwe, że z takiej egzotycznej, niepoważnej ligi są powoływani reprezentacji poważnych drużyn narodowych jak Czechy, Serbia czy Chorwacja..?
        #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
          No ale poczekajcie.. coś mi się nie klei. Wg większości jesteśmy zupełnie niepoważną ligą, bo Legia odpada w fazie play-off eliminacji do Ligi Europy. Jak to więc możliwe, że z takiej egzotycznej, niepoważnej ligi są powoływani reprezentacji poważnych drużyn narodowych jak Czechy, Serbia czy Chorwacja..?
          Mają obrotnych agentów?

Komentarz

• Może poziom piłkarski jest jako-taki, natomiast myśl trenerska jest żenująca.
            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
            -------------
            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Poziom jest zbliżony do innych gówno-lig typu czeska, chorwacka, szwedzka, cypryjska. Tylko żelazna psycha naszych kopaczy nie pozwala pokonać im piłkarzy z tych gówno-lig W TYM JEDNYM (DWU)MECZU W LIPCU LUB SIERPNIU. Dodajmy, że te kraje do których reprezentacji zostali powołani to małe są i mają pewnie 10-13 piłkarzy na international level, a resztę muszą brać z gówno-lig. Widocznie nie ma lepszych.

Komentarz

• Dotyczy również Artura.

Borucowie wyprowadzą się z Polski. Żona bramkarza zdradziła, dokąd

Sara Boruc-Mannei wyznała, że wraz z Arturem Borucem wyprowadzą się z Polski. - Jeśli Artur nie podpisze kontraktu, to pewnie wyjedziemy niedługo zamieszkać gdzieś na stałe, mieć swoje miejsce na ziemi - mówiła projektantka w "Dzień dobry TVN". Zdradziła, dokąd się przeprowadzą. Opowiedziała też o tym, jak to się stało, że światowej sławy modelka Kendall Jenner założyła jej ubrania.

Dzisiaj, 16:27

Sara Boruc-Mannei od pewnego czasu ma własną markę modową. Żona Artura Boruca wyznała, że ma wpływ na każdy etap produkcji. - W mojej głowie rodzi się pomysł, potem próbuję to narysować, tak jak potrafię. Idzie mi to coraz lepiej. Potem spotykam się z osobą, która zajmuje się konstrukcją u nas i pracujemy dalej razem. Czyli w sumie w każdym etapie biorę udział - mówiła w "Dzień dobry TVN".

Ubrania projektu Sary Boruc-Mannei miała na sobie m.in. Kendall Jenner. Choć pojawiały się informacje, że żona Artura Boruca mogła zapłacić modelce za założenie jej kurtki, to ta zaprzeczyła. - Jeżeli miałabym zapłacić Kendall Jenner za publikację na jej Instagramie, to jest to milion dolarów. Nie stać mnie na to. To jest na pewno ogromny łut szczęścia, nie ma co ukrywać. (...) Kendall Jenner dostaje - mi się wydaje - takich marynarek 200 dziennie do wyboru i to, że wybrała naszą, to czysty przypadek. Już mamy showroom sprzedażowy w Mediolanie i nasza marka będzie niedługo dostępna w wielkich sklepach na świecie. Dla mnie to jest po prostu spełnienie marzenia. Jest to w ogóle niesamowite. Aż mi się chce płakać jak o tym mówię - powiedziała.

Sara Boruc-Mannei i Artur Boruc wyjadą z Polski

Sara Boruc-Mannei wyznała, że nie planowała kiedykolwiek wracać do Polski, ale tak się potoczyło, że wraz z mężem zamieszkali w Warszawie. - Artur absolutnie spełnił swoje marzenia, założenia. Zawsze marzył o tym, żeby zakończyć karierę w Legii Warszawa. Myślę, że on to mówił, nigdy nie wierząc w to, że to się spełni. Ja też szczerze mówiąc nie myślałam, że wrócimy do Polski, a tutaj udało mu się wrócić, jeszcze grać. W sumie Artur ma 41 lat, więc na piłkarza jest już wiekowy, także jeśli chodzi o niego, to cudownie się układa - powiedziała.

Ich dzieci nie urodziły się w Polsce i obawiały się jednej rzeczy. - Nigdy nie mieszkały w Polsce na stałe. Generalnie trochę się bały języka też tak naprawdę. Nasze dzieci mówią po polsku, my mówimy w domu po polsku, natomiast gramatyka itd. polegała na tym, że miały raz w tygodniu szkołę weekendową, także wiesz, jak można się nauczyć w takiej szkole - mówiła Sara Boruc w wywiadzie.

Wyznała też, że wraz z Arturem Borucem wyprowadzą się z Polski i to być może nawet już wkrótce. - Jeżeli chodzi o Polskę, to wszystko zależy od męża. Jeżeli podpisze [kontrakt], to zostaniemy kolejny rok, jeżeli nie, to pewnie wyjedziemy niedługo wreszcie zamieszkać gdzieś na stałe, mieć swoje miejsce na ziemi. To nie będzie Polska. Przeprowadzamy się do Los Angeles - mówiła.

Kilka miesięcy temu Sara Boruc wyznała, że wykryto u niej zmiany w piersi. Dziś już czuje się dobrze. - Wykryłam u siebie guza, poszłam na badanie. Myślałam, że sprawa szybko się wyjaśni, że zostanę odesłana do domu po USG ze stwierdzeniem typu, że to cysta czy coś w tym stylu. Pani doktor skierowała mnie na kolejne badania. Musiałam zrobić histopatologię. Uświadomiłam sobie wtedy, jak ważne jest zdrowie i mimo że nie uzewnętrzniam się z takimi sprawami prywatnymi, stwierdziłam, że to jest taki dobry moment, aby przypomnieć kobietom jak ważne jest badanie siebie. Myślę, że było warte to tego zamieszania, które wywołałam. Dziękować Bogu, że u mnie skończyło się wszystko dobrze. Na pewno będę się dalej obserwować, badać. To będzie dla mnie nauczka na całe życie.

Jak mówiła Sara Boruc, nie przejmuje się nieprzychylnymi informacjami na swój temat. - Ja robię swoje i średnio mnie to interesuje, co inni mają do powiedzenia na mój temat. To też przychodzi z wiekiem. Jestem już starsza, bardziej doświadczona, na więcej rzeczy mam wywalone - mówiła Sara Boruc-Mannei.
                https://www.onet.pl/sport/onetsport/...vfwfl,d87b6cc4

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                  Niech jedzie do tego Los Angeles ze swoja dziunią, dla nas najlepsza opcja. Liczyłem że będzie liderem, będzie żył w bramce, pokaże co to znaczy być Legionistą. Łatwo grac w Legii za jeden z najwyższych kontraktów, ktoś widzi ta charyzmę na boisku i respekt ? Czasami coś obroni, czasami puści szmatę, jakoś nie widać podczas meczu, po meczu mobilizacji w drużynie z jego strony. Teraz słyszę że jak się dogada co do kasy to zostanie, a wypromował się w Legii, ma za sobotą ponad 15 lat profesjonalnej gry na zachodzie za porządne pieniądze. Osobiście nie widzę wielu profitów z pobytu w Legii Boruca, chociaż byłem zwolennikiem jego przyjścia do Legii. Naprawdę chyba lepiej aby za połowę kontraktu lub mniej Misza się ogrywał, którego można będzie pchnąć za rok, pewnie za kilka mln euro.
                  Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jeśli dzięki temu, że Boruc tu jest nie grają takie wynalazki, jak Miszty, czy Muzyki to już jest wystarczający powód by został na kolejny sezon.

Komentarz

• Zamieszczone przez muran Zobacz posta
                      Jeśli dzięki temu, że Boruc tu jest nie grają takie wynalazki, jak Miszty, czy Muzyki to już jest wystarczający powód by został na kolejny sezon.
                      Nie bądź śmieszny Boruc też kiedyś zaczynał, z twoim myśleniem to teraz by grał w Pogoni Siedlce. Od wiosny sezonu 00/01 do końca 02/03 (czyli 2,5 sezonu) zagrał 17 meczy w Legii. Według mnie, nie daje aż tak wiele zespołowi, a podobno ma jeden najwyższych kontraktów w zespole, w wielu chyba liczyło nie tylko na popisy w bramce, ale przede wszystkim tzw. mental. A z tego co pamiętam to nawet zespól go nie wybrał na pierwszego kapitana.
                      Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ja natomiast uważam, że dobrze by było, aby Artur został z nami na jeszcze jeden sezon, sezon, w którym (miejmy nadzieję) na trybunach w końcu zagoszczą kibice, czyli My. Inaczej się gra przy pełnym stadionie, a inaczej przy tym, co oglądamy obecnie i na 100% ma to również przełożenie na poczynania Artura, gdyż Artur to typowy fighter i zapewne przy kibicach zupełnie inaczej by to wyglądało, nie wspominając już o kibicach drużyn przeciwnych np. skandujących coś pod jego adresem

Komentarz

• snorri Jak ci meczy to nakarm, bo głodna. Tylko, że Boruc wcześniej grał coś w Siedlcach i Ząbkach, a później terminował u Kowalewskiego, Robakiewicza i Stanewa, czy nawet pośrednio Szamotulskiego i Wyparły, w odróżnieniu od naszych młodych orłów praktykujących u księgowej. Także skończ pierdolić o byciu śmiesznym.

Komentarz

• Zamieszczone przez snorri Zobacz posta

Niech jedzie do tego Los Angeles ze swoja dziunią, dla nas najlepsza opcja. Liczyłem że będzie liderem, będzie żył w bramce, pokaże co to znaczy być Legionistą. Łatwo grac w Legii za jeden z najwyższych kontraktów, ktoś widzi ta charyzmę na boisku i respekt ? Czasami coś obroni, czasami puści szmatę, jakoś nie widać podczas meczu, po meczu mobilizacji w drużynie z jego strony. Teraz słyszę że jak się dogada co do kasy to zostanie, a wypromował się w Legii, ma za sobotą ponad 15 lat profesjonalnej gry na zachodzie za porządne pieniądze. Osobiście nie widzę wielu profitów z pobytu w Legii Boruca, chociaż byłem zwolennikiem jego przyjścia do Legii. Naprawdę chyba lepiej aby za połowę kontraktu lub mniej Misza się ogrywał, którego można będzie pchnąć za rok, pewnie za kilka mln euro.
                            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Trudno to lepiej skomentować.

Komentarz

• Artek musi zostać, na dzień dzisiejszy ani Miszta ani Muzyk nie są bramkarzami... i obawiam się czy w ogóle nimi zostaną.

Komentarz

Pracuję...
                                X