Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
    17latek, może i zdolny, ale nawet nie zawsze grający w Pogonii + skrzydłowy z liczbami Adama Hlouska.
    Dobrze Sousa zaczyna.

I żeby nie było - selekcjoner ma prawo do swoich wyborów, to on bierze pełną odpowiedzialność, no ale niech to się trochę wszystko kupy trzyma..

Z drugiej strony.. Na Kapustkę to też trzeba uwazać, chuchać, dmuchać, więc zawsze jakieś ryzyko jakby pojechał na zgrupowanie reprezentacji.. A Slisz to twardziel. Powinno to mu dać kopa motywacyjnego i od razu cena za zawodnika rośnie o 1 mln euro (jak zadebiutuje )
    Atutem Slisza jest to że regularnie gra i jest młody, czy ma jakieś super umiejętności? póki co walczak, i tyle. Natomiast Kapustka to zawodnik z niezłym rozegraniem, i pomysłem na grę. U nas takich zawodników to można policzyć na palcach jednej ręki. Widać tu rękę Bońka.

Komentarz

• Powołać tego daremnego Kowalczyka a nie powołać Kapustki to trzeba mieć zdrowo porobione.

Komentarz

• Przecież to inna pozycja.
        „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Kowalczyk to jest takim samym skrzydłowym jak i Kapustka. Tylko ten drugi grając na środku wygląda lepiej, a pierwszy jest tako samo przeciętny i tu i tu.

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
            17latek, może i zdolny, ale nawet nie zawsze grający w Pogonii + skrzydłowy z liczbami Adama Hlouska.
            Dobrze Sousa zaczyna.

I żeby nie było - selekcjoner ma prawo do swoich wyborów, to on bierze pełną odpowiedzialność, no ale niech to się trochę wszystko kupy trzyma..

Z drugiej strony.. Na Kapustkę to też trzeba uwazać, chuchać, dmuchać, więc zawsze jakieś ryzyko jakby pojechał na zgrupowanie reprezentacji.. A Slisz to twardziel. Powinno to mu dać kopa motywacyjnego i od razu cena za zawodnika rośnie o 1 mln euro (jak zadebiutuje :) )
            I pewnie tu jest powód powołania Kozłowskiego.
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• W przypadku Kozłowskiego ten skok będzie dużo większy.
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Kozłowski i Kowalczyk ta sama agencja, co za niespodzianka
                „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Jeszcze by się okazało, że Kapustka by zagrał w jakimś meczu i byłby z miejsca wystawiony na sprzedaż. Według mnie śmieszne jest, że go nie powołali, ale dla nas to nic strasznego. Niech tu jeszcze pogra sezon-dwa i pomoże w awansie do pucharów.

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
                    Jeszcze by się okazało, że Kapustka by zagrał w jakimś meczu i byłby z miejsca wystawiony na sprzedaż. Według mnie śmieszne jest, że go nie powołali, ale dla nas to nic strasznego. Niech tu jeszcze pogra sezon-dwa i pomoże w awansie do pucharów.
                    Albo na kadrze kontuzję załapie. Źle dla Bartka, dobrze dla nas.

Komentarz

• Pozostaje mieć nadzieję na to, że Kapustka zareaguje sportową złością i do końca sezonu lotów już nie obniży Szkoda chłopaka, bo zasłużył jak mało kto, ale myślę, że jeszcze przed Euro to powołanie od Sousy otrzyma.

Komentarz

• Zamieszczone przez Somebody Zobacz posta
                        Pozostaje mieć nadzieję na to, że Kapustka zareaguje sportową złością i do końca sezonu lotów już nie obniży Szkoda chłopaka, bo zasłużył jak mało kto, ale myślę, że jeszcze przed Euro to powołanie od Sousy otrzyma.
                        Dokładnie, nie mniej brak powołania to jawne skuurwysyństwo.

Komentarz

• No to trzeba się szykować, że Slisz odfrunie od nas latem.
                          "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                            No to trzeba się szykować, że Slisz odfrunie od nas latem.
                            Nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu.
                            Dziękuje Dobranoc.

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta

Atutem Slisza jest to że regularnie gra i jest młody, czy ma jakieś super umiejętności? póki co walczak, i tyle. Natomiast Kapustka to zawodnik z niezłym rozegraniem, i pomysłem na grę. U nas takich zawodników to można policzyć na palcach jednej ręki. Widać tu rękę Bońka.
                              Podejrzewam, że Bartek konkuruje z Zielińskim, natomiast Slisz ....no właśnie, z kim ? Tylko takie wytłumaczenie pominięcia Kapustki widzę .... Co nie znaczy, że rozumiem powołania, o których koledzy wyżej pisali.

Never Surrender

Komentarz

• Jeśli faktycznie Sousa chce grać trzema obrońcami, no to Kapustka w takim ustawieniu gra w Legii... Dziwne to.
                                Bazinga!
                                Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

Pracuję...
                                X