Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kubol85
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Jest jedna zasadnicza różnica pomiędzy Borucem a Wszolkiem w tym temacie. Ulatwie Ci: moment w karierze.
    Faktycznie. Różnica jest zasadnicza. Jeden jest królem a drugi ex polonistką i kurevka strojącą fochy. Jaki dobry by nie był,niech się stąd goni.

Zostaw komentarz:

• boss_corleone
    odpowiedział(a)
    Jaką trzeba być poznańską pokraką, żeby cieszyć się z wodzenia Legii Warszawa za nos przez jakiegoś piłkarzyka - pajacyka
    Tak, w styczniu by podpisał! Tylko trzeba było mu dać kontrakt, jakikolwiek. W końcu zakochał się trochę w Warszawie. Ale, że i tak wolałby zaczekać na jakikolwiek lepszy? Niemożliwe! Podpisałby i KONIEC!

​​​​​

Zostaw komentarz:

• Werten
    odpowiedział(a)
    Całą tę dyskusje można sprowadzić do jednego. Jak już kilka razy w ostatnich miesiącach było tu wspominane - zalążek silnej drużyny już mamy. Trenera też mamy (ze swoimi wadami, ale mimo wszystko sądzę, że plan na eliminacje będzie miał na pewno, bo to profesjonalista). Jedynym elementem o który nigdy nie byłem spokojny - i pewnie nigdy nie będę - to Mioduski i jego gołodupstwo oraz podejście do tego biznesu. Tylko on będzie potrafił to s.pierdolić i to spierdoli.

Tak tak.... spodziewajcie się przyjścia asów. Jak nie mają kasy na pensje dla dobrych, sprawdzonych zawodników, to będą mieli na lepszych. I jeszcze odsądza się tu ich od czci i wiary. To nie ludzie, to wilki. Chcą godnych pieniędzy w zamian za swoje umiejętności. Przyjdą lepsi, na pewno.
    Ostatnio edytowany przez Werten; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Yurij
    odpowiedział(a)
    Krótko:

https://twitter.com/r_kulczyk/status...widget%3DTweet

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    W Unionie mają już Frana Tudora, także byłby bez szans na grę.

Zostaw komentarz:

• Jestem
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Pewnie ten Union.
    Na to będzie mieć przekichane u nas i w Poznaniu

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta

FotoPyK @FotoPyK

Kierunek dobry, ale odległość większa
    Pewnie ten Union.

Zostaw komentarz:

• ZwykłyCzłowiek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez rogaL Zobacz posta
    Przecież Wszołek po prostu nie może powiedzieć przed niedzielnym meczem że idzie do Amiki...
    Też o tym pomyślałem.

Mam nadzieję, że ciśnięty na meczu nie będzie. Traktuje Kucharskiego, tak jak on był traktowany wcześniej. Z Vesoviciem się wyjaśniło, więc pozycja negocjacyjna się zmieniła...

Zostaw komentarz:

• KrzychuS
    odpowiedział(a)
    Z najlepiej obsadzonej pozycji i to od lat, na rozpoczęcie nowego sezonu zostaniemy z nikim. No dobrze, Juranovic może jeszcze chwilę zostanie ale przez Euro pewnie nie będzie dostępny w pierwszych meczach, a po dwóch, trzech rundach eliminacyjnych już go u nas nie będzie.
    Koncertowo spieprzone ...
    Ale oczywiście to wina Vesovicia (ewentualnie jego panny), wina Wszołka, a wczesna jesienią będzie wina Juranovicia bo będzie się upierać, aby odejść.
    Kucharski to się dobrał z Mioduskim idealnie.

Zostaw komentarz:

• (L)ukas
    odpowiedział(a)
    Pewnie celuje wyżej... Warta?

Zostaw komentarz:

• Jestem
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Coś mi się widzi, że my mu w niedzielę powiemy żeby tam poszedł...
    To jest optymalne rozwiązanie!

Zostaw komentarz:

• Gabro
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez rogaL Zobacz posta
    Przecież Wszołek po prostu nie może powiedzieć przed niedzielnym meczem że idzie do Amiki...
    FotoPyK @FotoPyK

Kierunek dobry, ale odległość większa

Zostaw komentarz:

• księciuniu
    odpowiedział(a)
    Coś mi się widzi, że my mu w niedzielę powiemy żeby tam poszedł...

Zostaw komentarz:

• rogaL
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• tre_zoliborz
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
    Nie trzeba w klubie płaczków i mentalnych ci.p.
    No to jak nie trzeba to czemu klub cały czas czeka na jego odpowiedź?
    Odejście Wszołka i Veso nie byłoby dramatem, wszak obaj mają bardzo wysokie kontrakty, nie grając, ale w momencie kiedy jest to nieprzygotowane i zarówno z jednym jak i z drugim odbywa się w taki sposób to już to delikatnym dramatem jest.
    Nie znam zbyt wielu sytuacji w której można się aż tak skompromitować przy przedłużaniu kontraktu z własnym zawodnikiem. Kucharski najpierw poszedł na cwaniaka, że niby ma wszystkie karty w ręku,a teraz dzwoni i pyta czy pan Paweł łaskawie się już nie zapoznał z warunkami. Dzisiaj powinni już ogłosić, że dalej z nim nie gadają to oszczędzą sobie chociaż trochę wstydu.

Zupełnie odrębną kwestią jest to co myślę o Wszołku. Jak dla mnie niech idzie nawet i do Poznania. Piłka nożna to tylko zabawa, a mnie ten gość tylko denerwuje.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X