Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• adaminho7
    odpowiedział(a)
    Covid?

Zostaw komentarz:

• Werten
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez VBS Zobacz posta
    Nono - "Zaplanowany na godz. 17:30 trening pierwszej drużyny został odwołany" via Legioniości
    A to niby z jakiej racji? Przemęczeni początkiem sezonu?

Zostaw komentarz:

• Hermit
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez VBS Zobacz posta
    Nono - "Zaplanowany na godz. 17:30 trening pierwszej drużyny został odwołany" via Legioniości

Po co trenować, skoro są telefony.

Zostaw komentarz:

• trzeci
    odpowiedział(a)
    Amatorka na każdym kroku. Saganowski nie mógł poprowadzić treningu, czy może piłkarze są zmęczeni psychicznie tą całą sytuacją?

Zostaw komentarz:

• VBS
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• tomla
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Alejku Masalama Muhamad Zobacz posta

Sęk w tym, że przekalkulował i przyjął. Czyli zachował się jak mężczyzna, a nie "pokazywał jak się bawi" przed córką celebrytki.

Przekalkulował, że będzie go to kosztowało mandat i po 10-20% zniżek z AC i OC. Czyli pewnie mniej niż dniówka w pracy.
    Jakby odmówił przyjęcia, to sprawa trafiłaby do sądu itd.

Mój komentarz wcale nie broni Stolarskiego. Tylko przeszkadza mi reakcja na zdarzenie drogowe jakich pełno na warszawskich drogach.
    No i widzisz w tym się różnimy......bo ja wychodzę i sam się przyznaję , że popełniłem błąd ( nie wzywam policji , nie kalkuluje czy w sądzie mi się opłaci , czy tym bardziej nie czekam na telefon policji do świadka ). "Nie bądź Pewexem , nie mieszaj dwóch systemów walutowych." Mylisz męskość z kalkulacją strat i zysków.

Mój komentarz też go nie piętnuje jako człowieka , kierowcy ...... zwyczajnie zabrakło mu klasy , tyle i tylko tyle.

Zostaw komentarz:

• Sugarman
    odpowiedział(a)
    Wczorajsze statystyki Kapustki:

Wygrane pojedynki: 22%
    Udane dryblingi: 0%
    Udane odbiory: 0%
    Przebiegnięty dystans: 6,10 km

Może niech ten wieczny talent najpierw spróbuje kogoś przedryblować w trzeciej lidze, bo ekstraklasa to chyba na ten moment za wysokie progi. Wzięliśmy typa, który biega dużo i szybko i nic poza tym. I ktoś taki dostaje za darmo miejsce w wyjściowej jedenastce. Jak patrzę na tą ofermę, to tęsknię za Kucharczykiem.

Zostaw komentarz:

• Kijek
    odpowiedział(a)
    Napisałem wyraznie: dla mnie taki przepis wewnątrz ligi jest głupi i bezsensowny. Podałem przykład Slisza, że nie wyobrażam sobie aby Legia się zgodziła na taki zapis w przypadku transferu do innego klubu wewnątrz ligi.

Zostaw komentarz:

• (L)dorado
    odpowiedział(a)
    Ale Kijkowi wybitnie nie idzie w ostatnim czasie.

Zostaw komentarz:

• Robert E. Lee
    odpowiedział(a)
    Kolejny był ten, chyba, że mi się coś nie wyświetla https://forum.legionisci.com/forum/g...27#post2556892

Łatwiej będzie jak sam wkleisz gdyż ja tam nie widzę nic poza tym, że dla ciebie taki zapis jest głupi plus przykład wyłączeń kwoty odstępnego.

Zostaw komentarz:

• Chmielo
    odpowiedział(a)
    Musisz jeszcze raz przeczytać ze zrozumieniem. Już nie lewak z Boćków od Klaudii, a informatyk z Ursusa. Coraz lepiej.

Zostaw komentarz:

• Kijek
    odpowiedział(a)
    Oczywiście wybiórczo jak zwykle. Dodaj kolejny, który napisałem. Tylko nie pal Jana, że go nie widzisz.

Zostaw komentarz:

• Robert E. Lee
    odpowiedział(a)
    Napisałeś tak:
    Hertha ani żaden inny klub nie zgodzilby się na taka klauzulę w przypadku klubu wewnątrz ligi
    Skoro NIKT by się nie zgodził na taki zapis, to znaczy, że WSZYSCY stosują wyłączenie % od transferów do tej samej ligi.

Zostaw komentarz:

• Kijek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    O matko ale trafiłem na złoto.

https://transfery.info/aktualnosci/a...ilkarzy/137643

Ale wyłączenia procentów od transferów wewnątrz ligi to wszyscy robią, bo kto by się zgodził by było inaczej
    To znajdź mi gdzie je napisałem, że wszyscy tak robią. Naprawdę robisz wszystko aby dołączyć na tą samą półkę forumowiczow co pewien informatyk z Ursusa.
    Dało się z tobą normalnie rozmawiać, niestety chęć przypodobania sie innym zwyciężyła. No trudno.

Zostaw komentarz:

• Robert E. Lee
    odpowiedział(a)
    O matko ale trafiłem na złoto.

FIFA w styczniu odkryła jednak zatajone klauzule, które zostały umieszczone w umowach z oboma klubami. Dzięki nim, jeśli Akpom wróciłby na Wyspy Brytyjskie, 40% kwoty zarobiłby Arsenal, a w przypadku transferu w innym kierunku, byłoby to 30%. Podobnie wyglądałoby to, jeśli chodzi o Campbella - 30% po powrocie do Anglii i 25%, gdyby zawodnik wyjechał gdzieś indziej.

Kilkumiesięczne śledztwo dało dzisiaj rezultat w postaci kary dla ekipy z Emirates Stadium. Komisja Dyscyplinarna uznała, że klub naruszył zasady zawierania kontraktów, ograniczając pole manewru nie tylko nabywcom, ale i graczom.
    https://transfery.info/aktualnosci/a...ilkarzy/137643

Ale wyłączenia procentów od transferów wewnątrz ligi to wszyscy robią, bo kto by się zgodził by było inaczej

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X