Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta

Jesteś przykładem godnym naśladowania i ja to szanuję ale musisz zdawać sobie sprawę z tego że kibiców z takim podejściem jak twoje jest może 20% a poziom sportowy i obecne czasy nie pomagają i w przyszłości będzie takich kibiców jeszcze mniej nad czym ubolewam. Ja też kiedyś chodziłem tylko na żyletę i dopingowałem z całych sił. Z wiekiem podejście u mnie zmienia się i jak jeszcze można było chodzić na mecze to wybierałem wschodnią, popijałem piwko i oglądałem na spokojnie. Ostatni mój mecz na żylecie to mecz z Górnikiem, ostatnia kolejka kiedy Piast zdobył mistrza. Mam nadzieję że w końcu otworzą stadiony i nie wykluczone że czasem pójdę też na żyletę. Natomiast patrząc na tych patafianów w klubie i na boisku nie uśmiecha mnie się wydawać ciężkich pieniędzy i pewnie wybrałbym 3 ligę.
    Tylko wiesz kwestia czy chcemy mieć jak najwięcej kibiców czy widzów chodzących na wyniki. Mi się nie podoba chodzenie na wyniki, przeciwnika itd. Poza tym akurat najczęściej tak wychodzi, że czym mniej osób to lepsza atmosfera na meczu. Mnie irytuje to co robią na boisku i w gabinetach, ale no to cały czas jest Legia. Co do pieniędzy to ja mam karnet co sezon i jak sobie przeliczyłem ile wychodzi na mecz w nim to nie ma takiej tragedii.

Komentarz

• Jak na razie to 3 mecze były na karnet, więc z tym to bym się tak nie rozpędzał

Komentarz

• Zamieszczone przez muran Zobacz posta
        Jak na razie to 3 mecze były na karnet, więc z tym to bym się tak nie rozpędzał
        Jak komuś zależy na kasie to będzie do odebrania każdy mecz w następnym karnecie, także nie rozumiem o co Ci chodzi. Ja nie chcę takiego zwrotu, ale jest opcja. Żeby być precyzjnym jak Ci zależy to 2 mecze, Superpuchar nie jest w karnecie ????

Komentarz

• Tak dawno było, że już nie pamiętam czy SP był w karnecie, czy nie. Mój post był raczej nawiązaniem do tego, że jak już nie będzie Vateusz miał czego i kogo zamykać, to tłumy ruszą po odbiór "zaległych meczów", mnie to lotto czy będą oddawać, czy nie. Tak, wielu przychodzi tylko dla wyniku, może nie na samej Ż, ale ogólnie.

Komentarz

• Ja nie przychodzę dla wyniku, utożsamiam się z miastem i klubem i Legii będę kibicował nawet kiedy przyjdzie jej grać w 4 lidze.

Ja po prostu nie godzę się na degrengoladę i patologię panującą w klubie. A Mioduskiemu w to graj jak widzi fanatyków, nie ma lepszego kibica jak takiego który zasilał będzie jego kieszeń nie zważając na poziom sportowy i wyniki. A te kasztany zwane piłkarzami to kibicom śmieją się w twarz, myślicie że ja nie wiem jakie jest ich wszystkich podejście. Jedyny godny szacunku to Artur Boruc i kilku młodych a reszta to kmioty nic nie warte.

Komentarz

• Zamieszczone przez muran Zobacz posta
              Tak dawno było, że już nie pamiętam czy SP był w karnecie, czy nie. Mój post był raczej nawiązaniem do tego, że jak już nie będzie Vateusz miał czego i kogo zamykać, to tłumy ruszą po odbiór "zaległych meczów", mnie to lotto czy będą oddawać, czy nie. Tak, wielu przychodzi tylko dla wyniku, może nie na samej Ż, ale ogólnie.
              Ja wiem o co chodziło, ale przez to oddawanie nie można powiedzieć, że nie ma się tych meczów w karnecie. Na innych trybunach też jest część ludzi co nie przychodzi dla wyników, tylko regularnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                Ja nie przychodzę dla wyniku, utożsamiam się z miastem i klubem i Legii będę kibicował nawet kiedy przyjdzie jej grać w 4 lidze.

Ja po prostu nie godzę się na degrengoladę i patologię panującą w klubie. A Mioduskiemu w to graj jak widzi fanatyków, nie ma lepszego kibica jak takiego który zasilał będzie jego kieszeń nie zważając na poziom sportowy i wyniki. A te kasztany zwane piłkarzami to kibicom śmieją się w twarz, myślicie że ja nie wiem jakie jest ich wszystkich podejście. Jedyny godny szacunku to Artur Boruc i kilku młodych a reszta to kmioty nic nie warte.
                No i dobrze, że nie przychodzisz dla wyniku. Właśnie kasa jest zawsze z fanatyków, ale też z drugiej strony nie można wymagać dobrego składu nie kupując biletów /karnetów to się wyklucza. Zdaję sobie sprawę, że teraz jest budżet źle zarządzany, ale jak będzie mniej wpływów z biletów to ten skład będzie jeszcze gorszy.

Komentarz

• https://twitter.com/LegiaWarszawa/st...013529602?s=19

Ups.....

Szczególnie zabawnie to wygląda w kontekście tego, że byli tu tacy co jeszcze niedawno się śmiali w kontekście powoływania go do kadry.

Brawo Kapi.

Ps. Posklejales.
                  Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Byli też tacy, co poddawali w wątpliwość jego przyjście do nas w ramach odbudowy, a tym czasem wszystko idzie w dobrym kierunku, by Kapi stał się takim nowym Vadisem, oczywiście nie 1do1 w sensie umiejętności czysto piłkarskich, bo to raczej niemożliwe, ale pod kątem przebytej drogi z grajka wyszydzanego do grajka stanowiącego o sile zespołu już jak najbardziej.

Komentarz

• Dziwne, że nikogo z wielkiej Cracovii albo Pogoni nie wybrali.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                        https://twitter.com/LegiaWarszawa/st...013529602?s=19

Ups.....

Szczególnie zabawnie to wygląda w kontekście tego, że byli tu tacy co jeszcze niedawno się śmiali w kontekście powoływania go do kadry.

Brawo Kapi.

Ps. Posklejales.
                        Jak Mioduch sprowadzi piłkarza to nie ma ch.. we wsi.
                        Brawo Bartek, tak trzymaj.

Komentarz

https://twitter.com/LegiaWarszawa/st...013529602?s=19

Ups.....

Brawo Kapi.

Ps. Posklejales.
                          Różnica jest taka, że Ci którzy przed sezonem wątpili w ten transfer, teraz potrafią przyznać, że gośc jednak daje radę i stać ich na słowa pochwały po udanym meczu, a są tacy którzy jadą po innym naszym zawodniku, jednym z najlepszych pomocników tej ligi, ale po udanych meczach udają że nic takiego nie miało miejsca lub podważają każdą asystę/gola, nie wspominając, że piłkarz o którym piszę, również zdobywał nagrody zawodnika miesiąca. Ten fakt również został przemilczany.
                          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Brawo Slisz. Absolutnie zasluzone. Szkoda, że bez Kapustki.
                            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Brawo Slisz. Absolutnie zasluzone. Szkoda, że bez Kapustki.
                              Często Kapustkę krytykowałem, i dalej nie jestem co do niego do końca przekonany. Ale na dzień dzisiejszy to najlepszy zawodnik Ekstraklasy, powołanie Kowalczyka, Kozłowskiego a pominięcie Kapustki to żenada.

Komentarz

• 17latek, może i zdolny, ale nawet nie zawsze grający w Pogonii + skrzydłowy z liczbami Adama Hlouska.
                                Dobrze Sousa zaczyna.

I żeby nie było - selekcjoner ma prawo do swoich wyborów, to on bierze pełną odpowiedzialność, no ale niech to się trochę wszystko kupy trzyma..

Z drugiej strony.. Na Kapustkę to też trzeba uwazać, chuchać, dmuchać, więc zawsze jakieś ryzyko jakby pojechał na zgrupowanie reprezentacji.. A Slisz to twardziel. Powinno to mu dać kopa motywacyjnego i od razu cena za zawodnika rośnie o 1 mln euro (jak zadebiutuje )
                                Ostatnio edytowany przez blaise101; [ARG:4 UNDEFINED].
                                #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

Pracuję...
                                X