Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pytanie jak poważny jest to uraz. Bo często, gdy wraca się po dłuższej przerwie to pojawiają się drobne urazy wyhamowujące powrót. Aczkolwiek ostrzykiwanie osoczem nie zwiastuje drobnego urazu

Komentarz

• I za chwilę z chyba najmocniej obsadzonej pozycji (Juranovic, Vesovic, Wszołek) zostanie tylko ten pierwszy.

Komentarz

• Nazarij Rusyn (wypożyczony do grudnia). Moja opinia na teraz po kilku treningach i sparingach: mocno rozczarowuje, nie pokazał się z dobrej strony w sobotnim sparingu drugiej drużyny z czwartoligowym z Zawiszą.W trakcie gierek treningowych nie może znaleźć wspólnego języka kolegami. Długo przytrzymuje piłkę i często oddaje strzały z nieprzygotowanej pozycji. Trochę taki podwórkowy poziom i ponoć gwiazdorzy. Nie ma dobrego pierwszego wrażenia - na ten moment na pewno nie pogra, chyba że szybko naprostuje głowę.

Komentarz

• I tu rodzi się pytanie, po co zapychać kadrę takimi wynalazkami jak Rusyn albo Uzbek. Zamiast wprowadzać dwóch młodych Polaków.

Komentarz

• Ale komu młodemu on zabiera miejsce ? Kostorz i Włodarczyk są jacy są ale widać, że są przed nim do grania w ataku a na pozostałych pozycjach też nie ma szans na grę.
            ​​
            Za napastnikiem bez szans, jest Kapustka, Luquinhas i ten Albaniec a jak będzie pożar to można tam wystawić Lopesa.

Rosolek (w którego ja osobiście nie wierzę) ogrywa się w Arce i w sumie to jest lepsze niż miałby być tylko jako pachołek na treningu a taką rolę mniej więcej teraz pełni Rusyn.
            Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
              Nazarij Rusyn (wypożyczony do grudnia). Moja opinia na teraz po kilku treningach i sparingach: mocno rozczarowuje, nie pokazał się z dobrej strony w sobotnim sparingu drugiej drużyny z czwartoligowym z Zawiszą.W trakcie gierek treningowych nie może znaleźć wspólnego języka kolegami. Długo przytrzymuje piłkę i często oddaje strzały z nieprzygotowanej pozycji. Trochę taki podwórkowy poziom i ponoć gwiazdorzy. Nie ma dobrego pierwszego wrażenia - na ten moment na pewno nie pogra, chyba że szybko naprostuje głowę.
              To słabo. Przy takim początku, mając na uwadze że zostało 10 kolejek, praktycznie wypisuje się z poważnego grania w tym sezonie. Plus jeszcze to gwiazdorzenie. No wydaje się, że objął kurs na "niewypał okienka", choć jeszcze ma czas aby zawrócić.
              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• I tak pewnie był w pakiecie z Szabanowem więc nie gra w 2 jak coś
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ten Rusyn to podobno bratanek jakiegoś fryzjera w Warszawie

A potem zdziwienie że ludzie na mecze nie chodzą. A na kogo tu chodzić, kogo ci młodzi mają dopingować i z kim się utożsamiać jak prawdopodobnie sami zagraliby lepiej od tych kasztanów.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                    I tak pewnie był w pakiecie z Szabanowem więc nie gra w 2 jak coś
                    Przypadek, że z jednej agencji

Komentarz

• Co za różnica? Chyba nikt nie miał jakichś wygórowanych oczekiwań względem niego?

Edytka.

Nawiasem mówiąc, zajebiste zrobiliśmy te transfery. Czterech chłopa ściągniętych z czego jeden jest do gry (ale za dwa miesiące odchodzi) a pozostałych trzech jest niegotowych. Za chwilę będzie połowa marca.
                      Ostatnio edytowany przez Sugarman; [ARG:4 UNDEFINED].
                      „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                        Ten Rusyn to podobno bratanek jakiegoś fryzjera w Warszawie

A potem zdziwienie że ludzie na mecze nie chodzą. A na kogo tu chodzić, kogo ci młodzi mają dopingować i z kim się utożsamiać jak prawdopodobnie sami zagraliby lepiej od tych kasztanów.
                        Tylko, że chodzi się na Legię a nie na jakieś wkłady, których i tak zaraz tu nie będzie i przyjdą inne.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                          Co za różnica? Chyba nikt nie miał jakichś wygórowanych oczekiwań względem niego?

Edytka.

Nawiasem mówiąc, zajebiste zrobiliśmy te transfery. Czterech chłopa ściągniętych z czego jeden jest do gry (ale za dwa miesiące odchodzi) a pozostałych trzech jest niegotowych. Za chwilę będzie połowa marca.
                          Poczekajmy jeszcze z tą oceną. Teoretycznie do gry jest Szabanow, Muci i pewnie Jasur też byłby już gotowy ale przypałętała się kontuzja. Tak się składa, że mamy dosyć duży wybór na pozycji 9-10 i dlatego sztab za dużo z nich nie korzysta dając czas na aklimatyzację co moim zdaniem wcale nie jest złym pomysłem. Trenują z drużyną, jeżdżą na mecze i grają w sparingach. Ja sam zaczekam co najmniej do końca sezonu żeby ich opiniować.

Dziwna jest tylko ta sytuacja z Rusynem, bo na pewno nadzieje względem niego były inne niż to co pisał Woytek, ale w jego przypadku też bym jeszcze zaczekał.

Komentarz

• Zamieszczone przez Damian1916L Zobacz posta

Tylko, że chodzi się na Legię a nie na jakieś wkłady, których i tak zaraz tu nie będzie i przyjdą inne.
                            Ale zdajesz sobie sprawę z tego że te wkłady to jest właśnie dzisiejsza Legia? I wielu kibicom ciężko jest o fanatyzm kiedy widzą jak jakiś kasztan z zagranicy beszcześci klubową koszulkę. Niestety prezesi i menadżerowie robią z tego klubu pośmiewisko i ciepły ku4widołek dla UKRopów i reszty niedoszłych kierowców Ubera.
                            Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta

Ale zdajesz sobie sprawę z tego że te wkłady to jest właśnie dzisiejsza Legia? I wielu kibicom ciężko jest o fanatyzm kiedy widzą jak jakiś kasztan z zagranicy beszcześci klubową koszulkę. Niestety prezesi i menadżerowie robią z tego klubu pośmiewisko i ciepły ku4widołek dla UKRopów i reszty niedoszłych kierowców Ubera.
                              Ja przede wszystkim widzę, że za dużo osób się kieruje innymi rzeczami zamiast chodzić po prostu na klub. Nigdy nie miałem wątpliwości czy iść na mecz bo jest słaby skład. Oczywiście irytuje mnie to co się dzieje w klubie, ale nie wpływa na obecność na trybunach.

Komentarz

• Zamieszczone przez Damian1916L Zobacz posta

Ja przede wszystkim widzę, że za dużo osób się kieruje innymi rzeczami zamiast chodzić po prostu na klub. Nigdy nie miałem wątpliwości czy iść na mecz bo jest słaby skład. Oczywiście irytuje mnie to co się dzieje w klubie, ale nie wpływa na obecność na trybunach.
                                Jesteś przykładem godnym naśladowania i ja to szanuję ale musisz zdawać sobie sprawę z tego że kibiców z takim podejściem jak twoje jest może 20% a poziom sportowy i obecne czasy nie pomagają i w przyszłości będzie takich kibiców jeszcze mniej nad czym ubolewam. Ja też kiedyś chodziłem tylko na żyletę i dopingowałem z całych sił. Z wiekiem podejście u mnie zmienia się i jak jeszcze można było chodzić na mecze to wybierałem wschodnią, popijałem piwko i oglądałem na spokojnie. Ostatni mój mecz na żylecie to mecz z Górnikiem, ostatnia kolejka kiedy Piast zdobył mistrza. Mam nadzieję że w końcu otworzą stadiony i nie wykluczone że czasem pójdę też na żyletę. Natomiast patrząc na tych patafianów w klubie i na boisku nie uśmiecha mnie się wydawać ciężkich pieniędzy i pewnie wybrałbym 3 ligę.
                                Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X