Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
    Z drugiej strony gość przyszedł w środku ligi, gotowy do gry i chyba Czesiek się w nim trochę zakochał. Z kolei z Lopesem to chyba nie wiążemy zbyt dużych nadziei?
    Do tej pory nie wiedział, że można kupować zawodników gotowych do gry

A swoją drogą tak sie wszyscy grzeją tym Albańcem, że się zastanawiam czy naprawdę dorwaliśmy nowe wcielenie Messiego czy na siłę szukamy transferowego kota.
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta

W pełni zgoda, gość jest nieporozumieniem transferowym. Ale fakt jest taki że ostatni jego mecz był w miarę ok, patrząc na to jak pokazywał się od początku gry u nas.
      Ciekawa teza, zawodnik za 150 tys euro, który wchodzi do składu jak kontuzję ma podstawowy napastnik i robi dobrą robotę. Chciałbym więcej takich nieporozumień jako uzupełnienie ławki

Komentarz

Pewnie tak będzie, ale też bym z tym Lopesem nie przesadzał. Poszarpał, powalczył, ale jeśli napastnik nie robi żadnych liczb przy pięciu bramkach, to nie świadczy to dobrze.
        Przecież Lopes miał bardzo duży udział przy trzech bramkach. Po kulisach widać wyraźnie, że Michniewicz i jego ekipa są z niego bardzo zadowoleni i moim zdaniem on lepiej pasuje do aktualnej taktyki niż Pekhart.
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Traper Zobacz posta

Ciekawa teza, zawodnik za 150 tys euro, który wchodzi do składu jak kontuzję ma podstawowy napastnik i robi dobrą robotę. Chciałbym więcej takich nieporozumień jako uzupełnienie ławki
          Dlatego pisałem że ostatni mecz miał dobry, ale sam chyba zgodzisz się że póki co nie zachwyca. Liczby ma dość mierne jak na snajpera.

Komentarz

• Lopesa trochę ciężko ocenić, bo przez tę promocyjną cenę zakupu traktowany jest bardziej jako uzupełnienie, niż gość do walki o pierwszy skład, czego można było oczekiwać po niezłym sezonie w barwach Cracovii. Dla mnie to nadal bardziej rozczarowanie, bo tak po ludzku spodziewałem się po nim więcej, ale nie można wykluczyć, że powodem jego kiepskiej dyspozycji była słaba gra Legii i jest specyficzny system polegający na wkopywaniu każdej piłki w pole karne z nadzieją na strącenie jej do bramki. Z Płockiem na pewno źle nie zagrał, więc jeśli i w najbliższej kolejce pokaże się z dobrej strony, to jest nadzieja, że jeszcze będziemy mieli z niego w klubie pożytek. Pytanie na ile opłaca się na niego stawiać, skoro nagle z przodu mamy po 2/3 zawodników na jedną pozycję, a sam Lopes ma już swoje lata i w przeciwieństwie do Albańczyka czy Rusyna ciężko będzie go w przyszłości drożej sprzedać.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Przecież Lopes miał bardzo duży udział przy trzech bramkach. Po kulisach widać wyraźnie, że Michniewicz i jego ekipa są z niego bardzo zadowoleni i moim zdaniem on lepiej pasuje do aktualnej taktyki niż Pekhart.
              Fajnie, ale nie spełnia roli "9", nie notuje liczb. Chyba nie po to kupujemy kolejnych napasnikow, żeby grać Lopesem?

Komentarz

Fajnie, ale nie spełnia roli "9", nie notuje liczb. Chyba nie po to kupujemy kolejnych napasnikow, żeby grać Lopesem?
                Zapewne był kupiony aby te bramki strzelać ale być może u Michniewicza ma inne zadania związane z grą kombinacyjną i stwarzaniu sytuacji kolegą
                Zresztą wjebał bramkę Lechowi więc 150 tys nie poszło na marne
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Nie podważam samego transferu, tylko że jak gra na pozycji "9" to niech daje liczby, a jeśli ma tylko robić grę, to niech będzie wystawiany na innej pozycji.

Komentarz

• Przecież mecz z Wisłą to był jedyny który zagrał od początku w lidze w której zagrał pewnie 300-400 minut( nie chce mi się sprawdzać nawet). Więc na podstawie czego innego mamy go oceniać? Kiedy on miał zrobić te liczby?

Komentarz

• Z jakiegoś powodu tych minut za wiele nie dostaje. Nie twierdzę, że to jakiś szrot, ale zwykły przeciętniak, idealny właśnie do takiej Cracovii.
                      Gdy mieliśmy w napadzie tylko Pekharta to spełnił swoją rolę jako zamiennik. Teraz robi się szerzej w napadzie, więc zaraz powinien wrócić co najwyżej na ławkę.

Komentarz

• W meczu z Płockiem:
                        Pierwsza bramka z karnego
                        Druga z biernym udziałem Lopesa
                        Przy trzeciej strzelił dobrze z trudnej sytuacji głową i Mladenović dobił do pustej (bardziej jego gol niż Serba)
                        Przy czwartej fantastyczne zgranie do Kapustki, któremu otworzył całą przestrzeń. Nie widziałem takiego zgrania od Pekharta ani razu.
                        Przy piątej nie było go na boisku.

Według mnie, ze swojego czasu gry wykręcił maxa., ale też nie zdziwię się, jeżeli pójdzie w odstawkę, bo Muci wydaje się zawodnikiem o podobnej charakterystyce do Lopesa i jeżeli będą na podobnym poziomie to raczej będzie grał Albańczyk albo Pekhart. Do tego jest jeszcze Jaszur i Rusyn, którzy też przecież nie przyszli, żeby być piątym wyborem.
                        Dobrze, że będzie tam spora rywalizacja, przyda się to wszystkim.
                        Druga opcja to Muci za napastnikiem. W takim wypadku Kapustka powinien wskoczyć za Martinsa (lub za Slisza, jeżeli będzie bronił Miszta). Nie wiem tylko czy w obliczu ostatniej dobrej formy Kapustki, ma sens zmienianie mu teraz pozycji.
                        A przecież jest jeszcze Gwilia. Z przodu zrobiło się teraz wyjątkowo tłoczno. Zobaczymy jak będzie z jakością.
                        Ostatnio edytowany przez tre_zoliborz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

Do tej pory nie wiedział, że można kupować zawodników gotowych do gry

A swoją drogą tak sie wszyscy grzeją tym Albańcem, że się zastanawiam czy naprawdę dorwaliśmy nowe wcielenie Messiego czy na siłę szukamy transferowego kota.
                          W przeszłości już kilku gości z potencjałem zmarnowaliśmy, tzn. pognaliśmy bez weryfikacji, więc może to taki albański Lewy, szkoda by było ponownie nie sprawdzić

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

Zapewne był kupiony aby te bramki strzelać ale być może u Michniewicza ma inne zadania związane z grą kombinacyjną i stwarzaniu sytuacji kolegą
                            Zresztą wjebał bramkę Lechowi więc 150 tys nie poszło na marne
                            Dokładnie i to jaką i w jakim momencie......casus Hamy

Komentarz

• Lopes również wchodząc z tej ławki zazwyczaj nie daje żadnej jakości lub nie sprawia, że prezentuje się lepiej od schodzącego gracza. W przeciwieństwie do np. Kante, który jak już wchodził to rozruszał grę czy strzelał bramki.

Komentarz

• Zamieszczone przez Traper Zobacz posta

Dodałbym, że warto poczekać z oceną piłkarza niecp dłużej niż jedną rundę.
                                Tu już chwaleni i oceniani jako wzmocnienie byli Philipps czy Remy, a skreślany choćby Pekhart.
                                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

Pracuję...
                                X