Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
    Co oznacza, że latem prawdopodobnie nie przedłużą umowy z Wszołkiem lub Veso...lub o obydwoma.
    A co to ma do rzeczy ?
    To chyba normalne, że na pozycji stopera grać będzie stoper skoro mamy nowego.
    349meczów*
    71 goli*
    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta

A co to ma do rzeczy ?
      To chyba normalne, że na pozycji stopera grać będzie stoper skoro mamy nowego.
      To, że nie ma kasy i nie stać klubu na utrzymywanie trzech drogich prawych wahadłowych.
      "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

To, że nie ma kasy i nie stać klubu na utrzymywanie trzech drogich prawych wahadłowych.
        Nawet jakby była kasa to byłoby to zwyczajnie bez sensu.

Ja mam nadzieję, że Michniewicz nie będzie się bał odważnych decyzji w obronie i nie będzie Mateuszka ciągnął za uszy.
        Jura świetnie zaprezentował się w "debiucie" na nowej pozycji i jak dla mnie na dziś chciałbym zobaczyć zestawienie Shabanov Jędza Juranovic.
        To byłaby bardzo ciekawa trójka, która by się uzupełniała, no i w końcu wyprowadzenie piłki z obrony stałoby na niezłym poziomie, bo zarówno Ukrainiec jak i Chorwat potrafią to robić, w przeciwieństwie do Jędzy czy Wieteski. Swoją drogą ostatnio zastanawiałem się mocno nad tym - jak to jest, że taki klub jak Legia, który chce tak dominować od dawien dawna nie miał (pomijając Remy'ego, którego więcej nie było niż był) obrońcy potrafiącego wyprowadzać piłkę..
        #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Wbrew pozorom Wszolek nie jest takim drogim piłkarzem jeśli chodzi o wynagrodzenie. Tym śmieszniej wyglądają informacje, że jak będą negocjować nowy kontrakt to z ewentualną obniżka. Bo to będzie oznaczało, że w zasadzie większość klubów w ekstraklasie będzie nas w stanie przebić.
          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Jak pisałem już wcześniej jeżeli odpuszczą Wszołka to 3 im w 4... u nas w lidze ogarnietych skrzydłowych jest bardzo mało i każdy dający liczby jest na wagę złota. Wszołek na ligę jest skrzydłowym all inclusive
            Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
              Jak pisałem już wcześniej jeżeli odpuszczą Wszołka to 3 im w 4... u nas w lidze ogarnietych skrzydłowych jest bardzo mało i każdy dający liczby jest na wagę złota. Wszołek na ligę jest skrzydłowym all inclusive
              Zgadzam się, mimo wahań formy myślę, że jest w top3 skrzydłowych w lidze.

Komentarz

Jak pisałem już wcześniej jeżeli odpuszczą Wszołka to 3 im w 4... u nas w lidze ogarnietych skrzydłowych jest bardzo mało i każdy dający liczby jest na wagę złota. Wszołek na ligę jest skrzydłowym all inclusive
                Nie no chyba nie przyjdzie im do głowy odpuszczanie Wszolka? Aż takimi debilami nie są...
                Chyba.

​​​​​​
                Zdecydowanie zasłużył na kontrakt top5 w Legii.
                Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta

Nawet jakby była kasa to byłoby to zwyczajnie bez sensu.
                  Ale zdajesz sobie sprawę, że piłkarz nie jest na stałe przywiązany do jednej pozycji? Że mamy grać różnymi systemami? Przed chwilą był płacz, że mamy za wąska kadrę, że nie mamy skrzydłowych, a teraz niektórzy chcą się piłkarzy pozbywać.

Komentarz

Cztery im w cztery jeśli trzymamy się ortografii
                    edit: literówka.

Komentarz

• Poskąpią grosza na Wszołka i później na jego miejsce sprowadzą 5 i żaden się nie sprawdzi.

Komentarz

• https://youtu.be/hgZt60YKPlk

Artur Boruc i krótki wywiadzik

Komentarz

• Jest afera z Wszołkiem. Podobno wybuchł w szatni w przerwie meczu.
                          "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

Jest afera z Wszołkiem. Podobno wybuchł w szatni w przerwie meczu.
                            Podobno kończy mu się kontrakt i podobno ma ofertę z Lecha.
                            Podobno...

Komentarz

• Czas na pożegnanie gargamela. Nie dość że zachowuje się jak dziecko, to potem leci do Włodarczyka. Pamiętaj polonisto, wartością najwyższą jest Legia.

Komentarz

• Robi grunt żeby uciec w lato na zachód ot co... w Legii nikt się nie garnie do rozmów o nowym kontrakcie... także w czerwcu raczej żegnamy Wszołka... ciekawe jak będzie z Veso.

Jak dla mnie szkoda bo to dobry zawodnik generalnie jest.
                                Always look on the bright side of life!

Komentarz

Pracuję...
                                X