Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Dlaczego?
    Na pierwszy skład trzeba zasłużyć. Postawa Cierzniaka na treningach moim zdaniem cały czas jest bardzo dobra, więc powinien mieć pierwszeństwo A póki co Boruc nie pokazał nic ciekawego (oprócz ze 2 interwencji w meczu z Omonią).

Komentarz

• Największą wadą Boruca do tej pory jest gra nogami. Słabiutko to wygląda w jego wykonaniu.
      |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
      Better Dead Than Red

Komentarz

• Dokładnie. Jeśli po dwóch, trzech meczach okazałoby się, że to Artur jest lepszy - zmiana. A tak trochę to wygląda jakby stanął między słupkami za samo nazwisko.
        Bazinga!
        Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• Rozkręci się. Trzeba wziąć poprawkę, że nasza formacja defensywna to teraz jest dziurawa jak szwajcarski ser. Cała drużyna źle broniła.

Edit: Poza tym, nie sądzę, żeby to był pomysł Boruca na wyp.erdalanie każdej piłki byle dalej od siebie..
          "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
          Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
          Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
          Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
            Największą wadą Boruca do tej pory jest gra nogami. Słabiutko to wygląda w jego wykonaniu.
            Mogę się mylić ale chyba zawsze miał z tym problem.
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Ale jestem ciekaw gry Karbownika na nowej (starej) pozycji . Fajnie jakby naprawdę został jeszcze rok i pokazał talent.
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                Ale jestem ciekaw gry Karbownika na nowej (starej) pozycji . Fajnie jakby naprawdę został jeszcze rok i pokazał talent.
                Od roku najlepsze mecze na lewej stronie, ciekawe, nawet wczoraj polepszyło mu się na lewej.
                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Karbownik ma u Michniewicza grać w środku, a tym samym niby nie przedłużamy umowy z Antolićem.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Widać ,że tacy jak Remy ,Martins czy Antolic będą musieli na treningu dwa razy więcej ale to dobrze.
                    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• https://youtu.be/L9mpagU5b60

Komentarz

• ech, czyli co ? jak Jędza jutro nie pojawi się na treningu to znaczy że też zakażony ? swoją drogą to ciekawe, że jak jest grupa osób "pod specjalnym nadzorem" to co chwila ktoś zakażony ...

Komentarz

• Fajny mecz Karbownika w reprezentacji, z asystą.
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• I to w debiucie.....super sprawa
                            Może bardziej uwierzy w siebie...

Komentarz

• Jednak lewa strona mu bardziej pasuje, będzie dobrym lewym wahadłowym
                              Po zmianach miał mniej piłek, ten Pietrzak to pomyłka.
                              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
                                I to w debiucie.....super sprawa
                                Może bardziej uwierzy w siebie...
                                szkoda, że ten mecz nie był tydzień wcześniej to może wartość by skoczyła
                                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Pracuję...
                                X