Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• "Okrężną drogą".
    No dyplomata )
    "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Chyba nie było:
      https://www.mancity.com/news/mens/ka...oneer-63734562
      Bazinga!
      Przecież i im i mnie chodzi tylko o dobro naszego klubu.

Komentarz

• https://legionisci.com/news/81730_Pl...Luquinhas.html

A Melanż Trwa...

Komentarz

• Nie wiem co chcesz udowodnić. Raczej kolejne grono osób nie znających się na piłce. Zna się tylko Zagłoba. Reszta buduje pomnik Mioducha.
          Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Aż sprawdziłem, czy pod newsem nie podpisał się Dawidziuk.
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Warchoł kolejny gol w rezerwach czas by dostał szansę u Vukovicia.
              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
                Warchoł kolejny gol w rezerwach czas by dostał szansę u Vukovicia.
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Czytam dużo pochlebnych opinii o Lakomym, jaka to pozycja? Środek pomocy?

Komentarz

• Domagoj Antolić był ważną postacią w zespole Legii w minionym sezonie. Swoją postawą mocno przyczynił się do zdobycia tytułu mistrza Polski. Dlatego już ponad miesiąc temu rozpoczęły się rozmowy w sprawie podpisania nowego kontraktu - obecny wygasa w grudniu 2020 roku. Pierwsze i jedyne spotkanie było dość owocne. Obie strony potrafiły się dogadać, znaleźć kompromis i niemal wszystko zostało ustalone. Do uzgodnienia kontraktu pozostały szczegóły, typu kto zapłaci za mieszkanie piłkarza. Umówiono się na drugie spotkanie, na którym wszystkie detale miały zostać dopięte. Niedawno w stolicy pojawił się menedżer "Antoli", towarzyszył mu Miroslav Radović. Wspólnie mieli doprowadzić do finalizacji rozmów. Jednak nikt się z nimi nie spotkał. – Dyrektor sportowy Radosław Kucharski nie odbierał telefonów. Rozmawiałem z innymi osobami i prosiłem o przekazanie informacji. Nie chodzi o to, że Antolić musi podpisać z Legią nową umowę. Tylko o to, aby wiedział na czym stoi. Jeśli klub ma względem niego inne plany, to przecież ma do tego prawo. Ale sytuacja jest taka, że do końca umowy pozostało niewiele czasu, pojawiła się dobra finansowo propozycja z Turcji i nie możemy w nieskończoność czekać na decyzję – tłumaczył „Rado”.

„Antola” wciąż ma nadzieję, że może zostać w Legii. Chciałby tego, choć w Turcji zarabiałby lepiej. Dobrze czuje się w Warszawie, rodzina również, ale musi zadbać o swoją przyszłość i dlatego chciałby wiedzieć czy może liczyć na przedłużenie umowy, czy też może się pakować i podpisywać kontrakt z nowym pracodawcą.
                    Ja pierdole, jaka amatorszczyzna.. Niech wypierdala ten pksiarz.
                    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Jebie trochę amatorka.
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• A Dolar w jakim charakterze przyjechał? Pośrednika?
                        „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Przyjaciela rodziny.
                          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                            Jebie trochę amatorka.
                            Dlatego, też nie będę zdziwiony jesli Antolić odejdzie.
                            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Mówiłem, że jest za ciasno w środku pola, to zamiast opchnąć hamulcowego Gruzina, którego jednak bronią liczby (więc i chętny by się znaleźli), to teraz pozbędziemy się najlepszego pomocnika.
                              #fucklogic
                              #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Analogicznie było z Hlouskiem. Wiosną 2019 r. pytał szanowne władze, jakie klub ma wobec niego zamiary. W odpowiedzi usłyszał, że decyzje w sprawie nowego kontraktu będą podjęte dopiero po sezonie tj. w czerwcu. Wobec takiego stanowiska wk*rwił się i podpisał kontrakt z Viktorią Pilzno już w kwietniu 2019 r. argumentując, że nie ma czasu czekać, a ma rodzinę na utrzymaniu.

Komentarz

Pracuję...
                                X