Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Z punktu widzenia testowania, zgoda, żadna

Po TT chodzi nfo że to Wszolek załapał wirusa

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Czyli na ten moment na Omonię jest jeden skrzydłowy. Brawo zarząd.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Wszołek na 100% bo wczoraj w relacji z treningu na Legia.net było, że nie trenuje ale nie przez koronawirusa, natomiast dzisiaj tej drugiej części brakuje.

Tak swoją drogą to sobie myślę na przyszłość i ewentualne mecze na wyjeździe, że zgłaszanie dużej kadry na mecz w pucharach, gdy nie ma rewanżu to jest głupota. Zgłosić 18 których trener widzi do grania i tyle. Tak samo trenerów nie musi być 15. Vuković, Saganowski + Mucha albo Dowhań. Im więcej zgłoszeń, tym więcej osób do przetestowania, i większa szansa, że ktoś się zaświeci na czerwono i lokalne władze nas ujebią.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
          Wszołek na 100% bo wczoraj w relacji z treningu na Legia.net było, że nie trenuje ale nie przez koronawirusa, natomiast dzisiaj tej drugiej części brakuje.

Tak swoją drogą to sobie myślę na przyszłość i ewentualne mecze na wyjeździe, że zgłaszanie dużej kadry na mecz w pucharach, gdy nie ma rewanżu to jest głupota. Zgłosić 18 których trener widzi do grania i tyle. Tak samo trenerów nie musi być 15. Vuković, Saganowski + Mucha albo Dowhań. Im więcej zgłoszeń, tym więcej osób do przetestowania, i większa szansa, że ktoś się zaświeci na czerwono i lokalne władze nas ujebią.
          Akurat Wszołek i tak byłby w tej 18stce, więc by wypadł i mielibyśmy krótką ławkę. Wprowadzenie w życie Twojego pomysłu, przy kontuzjach itd. mogłoby spowodować, że musielibyśmy pojechać na mecz w 14 osób

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Komentarz

• Ale przecież kadry się zgłasza na każdą rundę osobno, chyba 2 dni przed meczem. Ponadto nie musi to być 18, ale 20. Na Linfield zgłoszony był chociażby Włodarczyk. Wiadomo, że to nie jest remedium, ale ograniczanie ryzyka.

Komentarz

• Ile czasu Juranović musi przebywać w izolacji? Dwa tygodnie?
                „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Pewnie do póki nie będzie miał dwóch ujemnych wyników testów, w ciągu 24 godzin.
                  Przynajmnie tak kiedyś na TT pisał jakiś lekarz, że wtedy uznaje się za ozdrowieńca.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Jędza i Karbownik powołani do kadry
                    Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Oby jak najmniej naszych wyjechało na kadrę - zwiększa to ryzyko COVIDu u nas

Komentarz

• Jakub Wawrzyniak z "koronką". ????
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Czesio powołał Bartosz Slisz, Maciej Rosołek i Mateusz Hołownia do U-21, w sumie to nie wiem czy należy się z tego cieszyć w obecnej sytuacji ...
                          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Wywiad z Pekhartem

https://pilkanozna.pl/index.php/Wyda...iverpoolu.html

Luquinhas gwiazdą ligi?

https://www.przegladsportowy.pl/pilk...a-ligi/qqecjpj
                            Ostatnio edytowany przez Gabro; [ARG:4 UNDEFINED].
                            "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Wieteska z poważną kontuzją
                              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• No i zostajemy z:
                                Jedza
                                Lewczukiem (każdy wie co i jak)
                                Remy (wiecznie kontuzjowany a jak zdrowy to jeśli chodzi o warszawskie kluby to woli Level27)
                                Astizem (od dwóch lat nie nadaje się do poważnej piłki ale jest sympatyczny, bezkofliktowy i tani).

To co? Nie potrzebujemy sztosa na środek obrony?

Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

Pracuję...
                                X