Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Skoro wirus był w Atletico, Barcelonie, i meczę odbyły się normalnie,więc nie ma co zakładać że Sanepid mecz odwoła. Choć dożyliśmy niezłych czasów- decyzję o meczu podejmuje Sanepid.
    Nie odwoła. Nie mniej jednak polski sanepid nie ma wpływu na mecz Atletico czy Barcelony. Na Legii ma.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kujawiak Zobacz posta
      Tak swoją drogą to testy często wykazują chorobę, której nie ma. Moja ciocia była w szpitalu i pierwszy test pozytywny, kolejny negatywny, u naszego masażysty było to samo, więc na razie to nawet nie wiadomo czy ten piłkarz faktycznie ma bezobjawowego covida, czy nie. Kiedyś dotykała ludzi schizofrenia bezobjawowa, a i konsekwencje gorsze, więc nie jest źle.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
      offtop: nie wiem jak jest teraz, ale w marcu jeżeli dobrze kojarzę potrzebne były 2 testy pozytywne dla potwierdzaenia zakażenia.
      You'll take my life but I'll take yours too
      You'll fire your musket but I'll run you through
      So when you're waiting for the next attack
      You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Wychodzi na to, że na ten mecz nie mam co odpalać mojej zabawy. Kozakiem meczu Sanepid, lebiegą Juranović.
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
          Skoro wirus był w Atletico, Barcelonie, i meczę odbyły się normalnie,więc nie ma co zakładać że Sanepid mecz odwoła. Choć dożyliśmy niezłych czasów- decyzję o meczu podejmuje Sanepid.
          Sanepid nie ma nic do gadania w Hiszpanii i Portugalii, tylko w Polsce. Nie ma co patrzec na inne kraje, wszedzie sa inne zasady.

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
            Ten mecz wydaje się być niezagrożony, ale naprawdę powinniśmy uważać na tych treningach, a na czas całych eliminacji piłkarze powinni mieć bezwzględny zakaz wychodzenia z domu. Jeżeli rzeczywiście inni zaczęliby się zarażać i za tydzień będziemy mieli 4-5 piłkarzy to sanepid może już do tego podejść inaczej i przygoda i tak się skończy. Wszystko w rękach klubu. Ważne, żeby nie dać powodu, bo niektórzy dziennikarze to pewnie z podniecenia nie spali i każdy taki temat będą grzali, aż do wyrzucenia nas z pucharów. Później przez miesiąc będą pisali analityczne artykuły, dlaczego polskie kluby nie grają w pucharach i dlaczego Mioduski to nieudacznik.
            Za 2 tygodnie Gwilia pojedzie do Gruzji, Mladenovic do Serbii, Jędrzejczyk na naszą kadrę, młodzi na młodzieżówki. I co? Będą się spotykać z zawodnikami, którzy się zjadą z całej Europy. W lidze będziemy grać z drużynami, które przejdą testy raz przed sezonem i na tym teście będą jechać pół roku a nas będą testować co tydzień jeśli nie odpadniemy. Zresztą jakbyśmy nie grali w pucharach to by to nawet nie wyszło, bo testy pzpnowskie mamy za sobą i wyszły wszystkie negatywne. Rozwiązaniem nie jest trzymanie wszystkich pod kluczem tylko uregulowanie wszystkiego z sanepidem na cały sezon, plus mądry protokół tego jak wygląda życie w klubie. Jak się ktoś zarazi w sklepie czy od dziecka/żony to zjeżdża do pitstopu na 2 tygodnie. I to jest tyle.

Komentarz

• Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta

offtop: nie wiem jak jest teraz, ale w marcu jeżeli dobrze kojarzę potrzebne były 2 testy pozytywne dla potwierdzaenia zakażenia.
              Teraz też tak jest. Zresztą Legia w komunikacie podała, że zawodniki przejdzie dalsze badania w celu potwierdzenia zarażenia.

Komentarz

• Ja się z Tobą zgadzam. Do tego uważam, że obecne zasady to jakiś absurd. Młode byki, przechodzące wirusa totalnie bezobjawowo mają co chwile robione badania i wszyscy na nich chuchają, a w barze w centrum ciężko znaleźć miejsce.Wariactwo, ale nic z tym nie zrobimy.
                Wyobrażam sobie jednak sytuacje w której dziennikarze zrobią wielkie ciśnienie albo co gorsza jakiś miejscowy sanepid wrzuci wszystkich naszych na kwarantanne, tak jak to zrobili Szwajcarzy z przeciwnikiem Linfield w poprzedniej rundzie. Klub powinien pozamykać piłkarzy w domach, przynajmniej do końca eliminacji. Jeżeli pojadą na kadrę i się zarażą to nic nie zrobimy. Tak samo mogą się zarazić od dziecka, które pójdzie do szkoły czy od żony. Trzeba jednak minimalizować ryzyko, zwłaszcza medialne. Czyli do końca eliminacji niech się nie pokazują publicznie, zero wyjść do restauracji, już nie mówiąc o jakimś zdjęciu na instagramie. Nadrobią jak awansują do Ligi Mistrzów
                Ostatnio edytowany przez tre_zoliborz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• No i niech sobie darują kulisy meczów, bo tam to jest dopiero kuszenie losu...
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez tre_zoliborz Zobacz posta
                    Ja się z Tobą zgadzam. Do tego uważam, że obecne zasady to jakiś absurd. Młode byki, przechodzące wirusa totalnie bezobjawowo mają co chwile robione badania i wszyscy na nich chuchają, a w barze w centrum ciężko znaleźć miejsce.Wariactwo, ale nic z tym nie zrobimy.
                    Wyobrażam sobie jednak sytuacje w której dziennikarze zrobią wielkie ciśnienie albo co gorsza jakiś miejscowy sanepid wrzuci wszystkich naszych na kwarantanne, tak jak to zrobili Szwajcarzy z przeciwnikiem Linfield w poprzedniej rundzie. Klub powinien pozamykać piłkarzy w domach, przynajmniej do końca eliminacji. Jeżeli pojadą na kadrę i się zarażą to nic nie zrobimy. Tak samo mogą się zarazić od dziecka, które pójdzie do szkoły czy od żony. Trzeba jednak minimalizować ryzyko, zwłaszcza medialne. Czyli do końca eliminacji niech się nie pokazują publicznie, zero wyjść do restauracji, już nie mówiąc o jakimś zdjęciu na instagramie. Nadrobią jak awansują do Ligi Mistrzów
                    Wybacz ale z jakiej racji skoro cały świat normalnie żyje (bo musi) to mamy zamykać piłkarzy? Przecież to co zrobiono aby dokończyć ten sezon na dłuższą metę jest nie do realizacji. Piłkarze tak jak normalni ludzie żyć muszą i te sanepid, uefy, Fify, pzpny, Bundesligi muszą to zaakceptować. W innym przypadku o tym kto wygra ligę czy puchary będzie decydował stolik.

Masz korone = jesteś kontuzjowany. W innym wypadku tego sezonu nie dokończy nikt.

Dzisiaj my, jutro Lech a pojutrze Juventus, Milan, Barcelona itd.

Dopóki nie będzie szczepionki to tak to będzie wyglądało.
                    Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
                    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Wybacz ale z jakiej racji skoro cały świat normalnie żyje (bo musi) to mamy zamykać piłkarzy?
                      Dokładnie. Co to w ogóle za absurdalne pomysły?! Skoro np. restaurator, u którego stołujemy się na wakacjach czy listonosz po pracy mogą robić co chcą to czemu niby piłkarz miałby tego nie robić?
                      Tak jak napisał Kijek. Korona = lista kontuzjowanych i tyle.
                      |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                      Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta

Dokładnie. Co to w ogóle za absurdalne pomysły?! Skoro np. restaurator, u którego stołujemy się na wakacjach czy listonosz po pracy mogą robić co chcą to czemu niby piłkarz miałby tego nie robić?
                        Tak jak napisał Kijek. Korona = lista kontuzjowanych i tyle.
                        ...bo piłkarz na kwarantannie będzie zarabiał w przeciwieństwie do restauratora
                        ...bo maja takie zarobki, że można od nich wymagać żeby nie narażali klubu na gigantyczne straty finansowe
                        ... bo z całym szacunkiem mam w d.. czy sanepid zamknie jakąś knajpę w przeciwieństwie do wywalenia mojego klubu z pucharów.

Nie da się w 100% zapobiec zakażeniom, ale TRZEBA minimalizować ryzyko.

Komentarz

• zesrać się można ze stresu. Trzymam kciuki za pozytywne informacje.

Swoją drogą ciekawe czy ktoś pomyślał o robieniu testów na covid podczas testów medycznych. Juranovic, Lopes, Kapustka?
                          "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                          „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Ja się zgadzam co do zasady z tym, że już dawno powinniśmy to mieć w dupie i osobiście nawet nie robiłbym tych testów.
                            Ale sytuacja jest taka, że jeszcze tydzień temu Drita została wyrzucona z pucharów przez to, że pojechali do Szwajcarii i im Szwajcarzy przyjebali kwarantanne na całą drużynę. Wyobrażam sobie, że pojedziemy gdzies na 3 rundę i mając zakażonych, miejscowe władze nie będą na nas patrzyły przychylnym okiem. Zresztą nawet polski sanepid mówił o tym, że pozwoli grać, jeżeli przypadki będą "pojedyncze".
                            W grze jest kupa kasy i współczynnik. Transfery są porobione ewidentnie pod awans, więc minimalizowałbym jakiekolwiek ryzyko, aż do końca eliminacji.

Komentarz

• Zamieszczone przez marian9871 Zobacz posta

...bo piłkarz na kwarantannie będzie zarabiał w przeciwieństwie do restauratora
                              ...bo maja takie zarobki, że można od nich wymagać żeby nie narażali klubu na gigantyczne straty finansowe
                              ... bo z całym szacunkiem mam w d.. czy sanepid zamknie jakąś knajpę w przeciwieństwie do wywalenia mojego klubu z pucharów.

Nie da się w 100% zapobiec zakażeniom, ale TRZEBA minimalizować ryzyko.
                              Co ty masz w dupie to już twoja sprawa.
                              Ja do kieszeni nikomu nie zaglądam i dla mnie piłkarz ma takie samo prawo do korzystania z życia jak wszyscy inni.
                              |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                              Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez Hazardzista Zobacz posta
                                zesrać się można ze stresu. Trzymam kciuki za pozytywne informacje.

Swoją drogą ciekawe czy ktoś pomyślał o robieniu testów na covid podczas testów medycznych. Juranovic, Lopes, Kapustka?
                                Od 6 sierpnia Legia ma robione testy na Covid praktycznie co 3 dni, bo zmusza ich do tego kalendarz gier, bo przecież gramy co 3-4 dni. UEFA wymaga testu przed każdym meczem, a i w Ekstraklasie test też musi być zrobiony przed meczem. Za 3-4 dni, jak zrobią zawodnikowi ponowny test może okazać się, że jest negatywny i tyle będzie z jego choroby.

Komentarz

Pracuję...
                                X