Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Peer Zobacz posta
    Warchoł dziś 2 gole i asysta. Ciekawe czy istnieje szansa na poważne sprawdzenie go w jedynce czy w ogóle nie będzie rozpatrywany pod tym kątem?
    Zaraz chwyci go jakiś beniaminek, a my przecież mamy Arrulopesa.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
      Chyba Płockowi kazali iść na kwarantanne. Natomiast tutaj sami dali dupy, to pewnie jest sraka, żeby nie było głośnej afery. Tak czy inaczej powinna się dogadać ekstraklasa z sanepidem bo inaczej to nie ma żadnego sensu. W pucharach jest tak, że tylko wynik testu wyklucza z meczu, a to z kim się miało kontakt nie ma znaczenia.
      A jak to się ma to prawa które obowiązuje w danym kraju ? Bo co z tego że UEFA pozwalarać jak się ma 13 zawodników jak Sanepid wyślę na kwarantannę cała drużynę mimo,że np zarazony tylko masażysta ?
      349meczów*
      71 goli*
      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Wiadomo co się dzieje z najlepszym skrzydłowym i obcokrajowcem Ekstraklasy? W tym roku kalendarzowym zagrał w czterech meczach ( tej minuty z Piastem nawet nie liczę) i słuch o nim zaginął. Gra on jeszcze u nas czy poszedł gdzieś w pizdu? Pytam poważnie.

Komentarz

• Jak pytasz poważnie skoro szydzisz od początku pisząc o najlepszym skrzydłowym i najlepszym obcokrajowcu ekstraklasy?

A słyszałeś żeby gdzieś odszedł? Skoro nie tzn, że jest u nas.

Ps. Tak z ciekawości to sprawdziłem w zeszłym sezonie:
          Luquinhas 5goli 6 asyst 2734 minut
          Novikovas 4gole 3 asysty 1082 minuty

#justsaying
          Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
          Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Właśnie nie słyszałem żeby odszedł i dlatego pytam co się z nim dzieje. Z Bełchatowem nie było go nawet w kadrze. Ale już doczytałem że truchta wokół boiska, bo na więcej mu trenerzy nie pozwalają. Może to i lepiej. Niech sobie truchta, najlepiej do końca kontraktu.

A co do liczb które podałeś. Luquinhas zagrał prawie trzy razy tyle minut co Litwin. O czym to świadczy?

Komentarz

• Zamieszczone przez legionistaeop Zobacz posta

A co do liczb które podałeś. Luquinhas zagrał prawie trzy razy tyle minut co Litwin. O czym to świadczy?
              O tym, że Litwin był kontuzjowany w sumie przez jakoś pół roku?

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                Jak pytasz poważnie skoro szydzisz od początku pisząc o najlepszym skrzydłowym i najlepszym obcokrajowcu ekstraklasy?

A słyszałeś żeby gdzieś odszedł? Skoro nie tzn, że jest u nas.

Ps. Tak z ciekawości to sprawdziłem w zeszłym sezonie:
                Luquinhas 5goli 6 asyst 2734 minut
                Novikovas 4gole 3 asysty 1082 minuty

#justsaying

Novikovas - paralityk z zachwianą koordynacją. Jeździec bez głowy. Taki Kuchy, tyle ze Kuchy to swojak i dlatego miał trybuny.
                "W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków" - Taco
                „Was, przyjaciele, czeka wspólna praca. Rządźcie, niech chory kraj do zdrowia wraca”. - Szekspir

Komentarz

• Zamieszczone przez Triumf Zobacz posta

O tym, że Litwin był kontuzjowany w sumie przez jakoś pół roku?
                  Ostatnia informacja o jego kontuzji jest z 25 maja i podane było że jego przerwa potrwa 3-4 tygodnie. Minęły 3 miesiące i on nadal nie gra.

Komentarz

• Novikovas to przypadek taki jak Grzelak, Iwański, Piech, Śrutwa. Za wysokie progi, a nie kontuzje.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hermit Zobacz posta
                      Novikovas to przypadek taki jak Grzelak, Iwański, Piech, Śrutwa. Za wysokie progi, a nie kontuzje.
                      To że jest za słaby to wiadomo ale nadal nie dowiedziałem się czemu w ogóle nie gra. On jest nadal kontuzjowany czy jak? Regularnie wchodzę na dwie strony kibicowskie naszego ukochanego klubu i od 25 maja zero informacji o tym leserze.

Komentarz

• nasz nowy napastnik o naszej lidze:
                        Skoro już znalazłeś swoją ligę, co ci się w niej się najbardziej podoba?

Praktycznie nie ma tu nudnych meczów, bo trudno trafić w kolejce na spotkanie, które skończyłoby się bezbramkowym remisem. I to właśnie jest fajne i dla piłkarzy i dla kibiców – w końcu ludzie przychodzący na stadion chcą zobaczyć gole. Piłkarze zresztą też, ja na przykład nie znoszę schodzić z boiska po meczu bez trafień. W Ekstraklasie na szczęście jest ich bardzo mało, tutaj gra się fajną, otwartą piłkę, co dla mnie – jako dla napastnika – jest świetną sytuacją, bo co mecz mam parę okazji strzeleckich. Nikt nie stawia autobusu w bramce, wszyscy raczej próbują grać w piłkę i naprawdę bardzo to doceniam.
                        aha.

Jeszcze mówi to typ z zespołu Probierza. Ja juz bym mu podziękował. Jak on ma tak zmanipulowany odbiór rzeczywistości, to ja nie chcę mieć takich asów w zespole.
                        #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Przecież to lanie wody jak w każdym wywiadzie. Liga jest fajna, ciekawa, mocna, fanatyczni kibice, nowoczesne stadiony, otoczka C+ wokół meczu, itd., itp.
                          Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
                            Przecież to lanie wody jak w każdym wywiadzie. Liga jest fajna, ciekawa, mocna, fanatyczni kibice, nowoczesne stadiony, otoczka C+ wokół meczu, itd., itp.
                            no to można lać wodę, chwalić, opierając się na czymś co naprawdę na miejsce - naprawdę fizyczna liga, w której trzeba dużo biegać i szybko myśleć, blabla, dużo walki fizycznej. każdy może wygrać z każdym.. i w sumie większość to mówi. No i to jest tak naprawdę zgodne z rzeczywistością. Gadanie jednak, że jest to jakaś ofensywna liga, gdzie każdy chce grać w piłkę i strzelać bramki.. no nie. to jest absolutny farmazon i publicznie wymawianie takich słów to autoośmieszenie.
                            #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Dla mnie może nawet porównywać Ekstraklasę do Premier League, tylko żeby strzelał gole. Naprawdę nie ma sensu rozwodzić się i analizować wywiady z piłkarzami, gdzie 90% z nich gada to samo. Dla nich to też żadna przyjemność słuchać w kółko tych samych pytań.
                              Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

Pracuję...
                              X