Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nikt normalny nie będzie pakował kasy w drużynę, której mecz można odwolać za pomocą twittera.

Komentarz

• Uff. Dobrze, że mecz odwołany, świat uratowany. Dzięki temu ocaliliśmy tysiące istnień ludzkich. Piłkarze, trenerzy, kibice. Dziękuję PZPNowi w imieniu własnym i kibica Jaco za tak odpowiedzialną postawę i właściwą decyzję. Żyjemy.

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
        Też tak sądzę.Po kilku odwołanych meczach "bo czyjś wujek miał kontakt z kimś kto miał wirusa i później się spotkali" i innych tego typu numerach pewnie zwyczajnie dadzą sobie spokój. Inna sprawa, że tym samym doprowadzą wszystkie kluby do upadku.Nie mamy kasy od jakichś szejków i nikt w Polskiej lidze nie wytrzyma wielu miesięcy praktycznie bez przychodów.
        Generalnie rozkmina powinna dotyczyć nie tylko piłki ale też innych sfer życia. Wypadałoby chyba w końcu po pół roku od pojawienia się tego gówna jasno określić - albo jest pandemia i mamy się czego bać albo dajmy sobie spokój z tym stwarzaniem pozorów (bo tak to obecnie wyglada). Jeżeli naprawdę jest to bardzo groźna choroba to trzeba się spiąć i naprawdę egzekwować sztywniutko wszelkie restrykcje itd. Jeżeli zaś wirus jest groźny tylko dla pewnych grup(z chorobami przewlekłymi, osób starszych itp.) to skupmy się na nich a reszta niech funkcjonuje normalnie. To co ma miejsce teraz to jakiś teatrzyk i gra pozorów. Z jednej strony restrykcje, obostrzenia, specustawy itd. a ludzi wszedzie pełno. Politycy też są zajebisci... gdyby naprawdę było duże zagrożenie to puszczaliby np. prezydenta w tłum ludzi na wiecach? Daleki jestem od lekceważenia covid ale nie trzeba być Einsteinem żeby widzieć, że to co teraz sie dzieje nie trzyma sie kupy....

edit: uprzedzając jakies docinki to staram się robić to co zalecają tj. maska w zamkniętych pomieszczeniach, częste mycie/dezynfekowanie rąk, nie chodzę po centrach handlowych, zakupy maks. raz w tygodniu itp.
        Ostatnio edytowany przez Bootleg; [ARG:4 UNDEFINED].
        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta

Generalnie rozkmina powinna dotyczyć nie tylko piłki ale też innych sfer życia. Wypadałoby chyba w końcu po pół roku od pojawienia się tego gówna jasno określić - albo jest pandemia i mamy się czego bać albo dajmy sobie spokój z tym stwarzaniem pozorów (bo tak to obecnie wyglada). Jeżeli naprawdę jest to bardzo groźna choroba to trzeba się spiąć i naprawdę egzekwować sztywniutko wszelkie restrykcje itd. Jeżeli zaś wirus jest groźny tylko dla pewnych grup(z chorobami przewlekłymi, osób starszych itp.) to skupmy się na nich a reszta niech funkcjonuje normalnie. To co ma miejsce teraz to jakiś teatrzyk i gra pozorów. Z jednej strony restrykcje, obostrzenia, specustawy itd. a ludzi wszedzie pełno. Politycy też są zajebisci... gdyby naprawdę było duże zagrożenie to puszczaliby np. prezydenta w tłum ludzi na wiecach? Daleki jestem od lekceważenia covid ale nie trzeba być Einsteinem żeby widzieć, że to co teraz sie dzieje nie trzyma sie kupy....

edit: uprzedzając jakies docinki to staram się robić to co zalecają tj. maska w zamkniętych pomieszczeniach, częste mycie/dezynfekowanie rąk, nie chodzę po centrach handlowych, zakupy maks. raz w tygodniu itp.
            Niestety postulat skupienia się na ochronie osób z grup ryzyka ma tą zasadniczą wadę, że w Polsce duża część tych osób mieszka z młodszymi członkami rodziny. Nie ma możliwości, żeby się od siebie odizolowali. A z restrykcjami w skali całego kraju może być ciężko przy obecnym stanie finansów. Zgadzam się z teorią, że wprawdzie nie wszystkie,ale część tych regulacji jest wprowadzana tylko po to,żeby pokazać, że rząd coś robi( ze szczególnym wskazaniem na maski na pustej ulicy).
            #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
              Niby wynik testu był pozytywny 29 lipca, i do tego czasu klub sobie nic nie robił z tego ...
              Ja bym się zastanowił kiedy ten wynik dotarł do Klubu i jaka osoba "pchnęła" go dalej!

To są podstawowe dwa pytania zanim będziemy wyciągać wnioski. Ponieważ z autopsji znam następujące przypadki:
              a) zaginięcie wyniku testu z posądzeniem o jego nie zrobienie (przed przed niektórymi procedurami medyczny jest wymagany test na covida na dwa dni przed terminem)
              b) wynik przychodzi, ale po tygodniu.
              c) w przypadku pozytywnego testu jest wykonywany niezwłocznie (w teorii zawsze?) telefon do ofiary.

Śmierdzi mi ta sprawa niekompetencją, tylko nie wiem czyją

p.s. A jeśli ksysiu sobie tę datę wyssał z czyjegoś wacka to powinni się do niego dobrać dobrzy prawnicy.

Edit: Jeśli masażysta miał covida 29 lipca, to w ponownym badaniu powinien mieć przeciwciała albo covida nie miał! Śmierdzi mi jeszcze bardziej!
              Ostatnio edytowany przez Jestem; [ARG:4 UNDEFINED].
              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Klub mógłby pomyśleć i zorganizować w zamian jakiś mecz pokazowy między sobą.
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Nie wiem czy oglądacie Cafe Futbol, ale pojawił się Jacek Jarosiewicz z tej śmiesznej Komisji Medycznej i padło pytanie kiedy i jak dowiedzieli się o zakażeniu masażysty - odpowiedział, że z doniesień medialnych w piątek... Ręce opadają... Tak więc wygląda, że aby wysłać drużynę na kwarantanne wystarczy jeden artykuł, tweet czy cokolwiek...

Komentarz

• Sanepid poinformował zainteresowanych po 8 dniach od testu!!! Epitety zostawiam dla Hadaja ...
                    Jakiś mail poszedł do Klubu 30 lipca, prawdopodobnie to była informacja z laboratorium (bo sanepid po ponad tygodniu zareagował!), ale jakiś odpowiedzialny patafian po medycynie nie ogarnia e-maili, kolejne wcielenie Ostrowskiej!!! Już go chyba wyj... z Klubu.
                    Powstrzymuje się ostatnim wysiłkiem woli żeby nie lać pianą ...
                    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Jak się okaże, że przez tydzień maser nikogo nie zaraził to znaczy, że te całe testy powinny być zlane, jak się ktoś źle czuje to sobie robi test i idzie w izolacje, reszta gra normalnie.

Komentarz

Nie wiem czy czytacie co tam Krzysiu wypisuje ale jakieś zupełnie nielogiczne jaja. Niby wynik testu był pozytywny 29 lipca, i do tego czasu klub sobie nic nie robił z tego i maser był przy drużynie(niby dlaczego miałby klub tak postąpić?). Nikogo nie zaraził, sam się wyleczył(jak wynika z wczorajszych badań). Do tego wczoraj w tekście na weszło można było wyczytać, że wyniki testów były ok, wrócili do treningów i dopiero późniejszy kontakt z osobą z zewnątrz miałby spowodować zarażenie.
                        Podsumowując:
                        - albo klub robił testy, które miał w dupie, co jest tak głupie w założeniu, że nie uwierzę
                        - albo podano klubowi złe wyniki, ale tu wątpię, żeby się skapowali po 10 dniach
                        - albo sanepid się skompromitował, pomylił masażystę z kimś innym
                        - albo Stanowski ******** głupoty i przebieg zdarzeń jest zupełnie inny
                        No i widzisz - żadna z opcji nie była prawidłowa
                        IMO kompromitacja klubu na poziomie Ostrowskiej - na szczęście bez konsekwencji...

Komentarz

• Mea culpa. Myślałem o przeoczeniu info z laboratorium, ale założyłem, że by przecież zaraz wjechał sanepid ze swoim protokołem. Fakt, że i w klubie i w sanepidzie w tym samym czasie znajdą się siebie godni zawodnicy przerósł moją wyobraźnię.

Komentarz

Jak się okaże, że przez tydzień maser nikogo nie zaraził to znaczy, że te całe testy powinny być zlane, jak się ktoś źle czuje to sobie robi test i idzie w izolacje, reszta gra normalnie.
                            też tak uważam, ale czy to leży w ogóle w kompetencji klubów/PZPN/ESA? czy raczej wjeżdża sanepid?

np. Ariel Mosór zagrał dziś w meczu Legii II w Radomsku, a przecież cały tydzień trenował z jedynką. gdzie tu jest jakikolwiek sens?

Komentarz

• Chyba Płockowi kazali iść na kwarantanne. Natomiast tutaj sami dali dupy, to pewnie jest sraka, żeby nie było głośnej afery. Tak czy inaczej powinna się dogadać ekstraklasa z sanepidem bo inaczej to nie ma żadnego sensu. W pucharach jest tak, że tylko wynik testu wyklucza z meczu, a to z kim się miało kontakt nie ma znaczenia.

Komentarz

• Warchoł dziś 2 gole i asysta. Ciekawe czy istnieje szansa na poważne sprawdzenie go w jedynce czy w ogóle nie będzie rozpatrywany pod tym kątem?

Komentarz

Pracuję...
                                X