Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
    Oglądam sobie galerie zdjęć z wczoraj i widzę, że Kante profilaktycznie nie pojawił się na murawie po meczu.
    A w szatni był? Nie wylapałem go w migawkach TVP Sport.

Komentarz

• Mam nadzieję, że już podpisał kontrakt gdzieś indziej. Jak najdalej stąd. Wierzę w to, że po prostu drużyna dała mu do zrozumienia, że do tej szatni nie ma już wstępu. To co na zewnątrz (wypowiedzi Vuko i Mioduskiego) mnie nie interesuje. Ale w środku niech Kante będzie persona non grata.

Komentarz

• Szejkowie wchodzą do gry

Od kilku tygodniu arabscy szejkowie kuszą Luquinhasa – kluczowego piłkarza Legii. Są zdeterminowani do tego stopnia, że deklarują gotowość spełnienia wszystkich warunków Brazylijczyka. Nie jest też dla nich problemem położyć kilka milionów euro na stole, by zapłacić Legii – a tej nie byłoby zapewne stać, by taką ofertę odrzucić. O wyjeździe w podobnym kierunku już teraz myślałby Jose Kante, którego frustracja, gdy pod koniec czerwca doznał kontuzji, wynikała również z tego, że doskonale wiedział, iż obserwuje go klub z Bliskiego Wschodu.
        Pisze się też o Wietesce.

Wygląda na to, że kasa na transfery do Legii będzie
        Jakby dali te kilka baniek za Luquinhasa, to nie ma wyjścia i trzeba brać, takie życie ...
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
          Wygląda na to, że kasa na transfery do Legii będzie
          Jakby dali te kilka baniek za Luquinhasa, to nie ma wyjścia i trzeba brać, takie życie ...
          Skąd to info?

Komentarz

• Zamieszczone przez emdżej87 Zobacz posta

Skąd to info?
            Niejaka Iza K.

Edit:Wszołek chwali sobie grę w Legii, wręcz się "rozpływa" w zachwytach, mi to pasuje, jakby co
            Tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=P9JGNBqE-do
            Ostatnio edytowany przez Jestem; [ARG:4 UNDEFINED].
            Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Jest ktoś wstanie napisać kiedy mniej więcej do gry będą gotowi : Novikovas, Kante, Lewczuk i całe grono kontuzjowanych oprócz Sanogo I Veso bo to wiadomo.
              Będą gotowi na przygotowania do nowego sezonu?

Komentarz

• Rocha podpisał umowę na rok z opcją przedłużenia na kolejne 12 miesięcy.
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Bardzo dobra decyzja. Koleś dostał nagrodę za swoją postawę a my mamy idealnego zmiennika.
                  349meczów*
                  71 goli*
                  58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Miszta dziś mimo porażki bardzo fajnie się pokazał. Jak na nastolatka to dał radę w tak ciężkim gatunkowo meczu.

Komentarz

• Nagy wrócił z wypożyczenia, ma jeszcze chyba rok kontraktu, myślicie że coś z niego jeszcze bedzie?

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Przy dobrze grającym zespole, bez kwasów w szatni i trenerze z charyzmą (mamy takiego), Dominik się podniesie, to jednak duży talent (wprawdzie już nie taki świeży) tylko w łbie musi sobie poukładać co trzeba.

Komentarz

• Fajnie by było żebyś miał racje, bo tez uważam ze to bardo dobry piłkarz ale on już tyle miał szans i tyle razy zawiódł , ze nadzieja zawodzi. Sadze , ze novicovas będzie miał kumpla na Mazowiecka szybciej ..:

Komentarz

• Przy obecnej biedzie jaką mamy na skrzydłach mam nadzieję, że Vuko da Węgrowi szansę.

Komentarz

• dobra, ale zakładając, że z Karbownikiem się pożegnamy to co z juniorem ? trzeba też pamiętać, że w PP ma ich grać (aż) dwóch. Mamy kogoś ?

Komentarz

• Slisz i Rosołek.

Komentarz

Pracuję...
                                X