Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
    Jak oceniacie Slisza ? Jak dla mnie zaczyna on się kojarzyć z Masłowskim, miejmy nadzieję, że jednak się ogarnie i coś pokaże. Sporo kosztował jak na nasze możliwości.
    Jak dla mnie to gra na alibi, byle niczego nie zepsuć ale tak samo było z Antolicem i liczę, że też z czasem się rozkręci (przyszły sezon).

Komentarz

• A jak dla mnie to nie gra na alibi, tylko na pamięć... póki co taki słabszy Borysiuk. Ariel w jego wieku już był za granicą, po kilku sezonach i kilku dobrych meczach u nas.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
        A jak dla mnie to nie gra na alibi, tylko na pamięć... póki co taki słabszy Borysiuk. Ariel w jego wieku już był za granicą, po kilku sezonach i kilku dobrych meczach u nas.
        W takim razie lepiej dla Slisza aby nie poszedł droga Ariela
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Slisz to póki co uzupełnienie, jak już wcześniej pisałem, on nam meczu nie wygra. Typowy przecinak póki co.

Komentarz

• Wiadomo co z Antolicem? Zagra z Cracovią?
            edit: literówka.

Komentarz

• Przydałaby się z piłkarzami rozmowa bo mam wrażenie ,że zapomnieli jakie barwy reprezentują. Legia grać ku..a mać.
              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Problemem nie jest motywacja, a kompletny brak sił...

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                  Problemem nie jest motywacja, a kompletny brak sił...
                  Brak sił? Wg mnie umiejętności ewentualnie forma tych którzy są zdrowi.
                  edit: literówka.

Komentarz

• Wczoraj na Wilanowie natknąłem się na jednego z naszych piłkarzy. Mialem okazje, to chwile porozmawiałem. I jego zdaniem problemem nie jest brak sil czy kiepska forma tylko ... brak szczęścia!
                    Po tej pogawędce jestem pełen obaw przed jutrzejszym meczem.

Wysłane z mojego SM-G988B przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• Brak prezentów od rywali, jak w pierwszych meczach po przerwie, kiedy nie trzeba było nawet akcji tworzyć.
                      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez KrzychuS Zobacz posta
                        Wczoraj na Wilanowie natknąłem się na jednego z naszych piłkarzy. Mialem okazje, to chwile porozmawiałem. I jego zdaniem problemem nie jest brak sil czy kiepska forma tylko ... brak szczęścia!
                        Po tej pogawędce jestem pełen obaw przed jutrzejszym meczem.

Wysłane z mojego SM-G988B przy użyciu Tapatalka
                        Który to taki mędrzec?
                        Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Z całą pewnością Zyro będzie godnym następca Wieteski.

(polecam bramkę Sandecji na 2-0 ze Stala)
                          #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukas Zobacz posta
                            Który to taki mędrzec?
                            Gvilia

Komentarz

• Brak szczęścia to był w Zabrzu, gdzie było widać że chcą wygrać, stwarzali sytuacje ale wpaść nie chciało. Kolejne mecze to już Stojanov i liczenie na farta. Później wyszedł już tylko brak profesjonalizmu.
                              Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• Oglądam sobie galerie zdjęć z wczoraj i widzę, że Kante profilaktycznie nie pojawił się na murawie po meczu.

Komentarz

Pracuję...
                                X