Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co dalej z Rochą? Nigdzie nie widziałem informacji o przedłużeniu umowy, ani podpisywaniu aneksu. Osobiście bym go pożegnał, więc mam nadzieję, że nie podpisali z nim nowej umowy po cichu. Chociaż dziś się akurat przydał.

Komentarz

• Rocha w Poznaniu chyba się jednak przyda, a Karbo na prawą stronę. Jędza niech zostanie na stoperze, tam daje radę. Tylko nie wiem jak Rocha zagrałby pełny mecz, mogło by nie być tak dobrze jak w tych jego ostatnich 30 minutach.
      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Przecież Vukovic postawi na ten sam numer co ostatnio w Poznaniu i będzie murował 0-0 z Jędrzejczykiem na prawej obronie i środkiem Lewczuk, Wieteska. Jedyna opcja na wygraną w Poznaniu to Lech strzelający sobie samemu bramkę tak jak ostatnio.

Komentarz

• Radek Cierzniak trenuje?
          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez IX14 Zobacz posta
            Radek Cierzniak trenuje?
            Tak
            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Ktoś ma pojęcie, kto w ogóle będzie sygnowany jako bramkarz nr 1, Vuko coś mówił? Sytuacja w tabeli pozwala na ogrywanie młodego.
              Mioduski won
              Zamieszczone przez Mioduch na dwa dni przed ostatnią kolejką Ekstraklasy, po najgorszej grupie mistrzowskiej w naszym wykonaniu od wejścia w życie ESA37
              Niezdobycie mistrzostwa powoduje, że musimy walczyć w kwalifikacjach Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów i to wszystko. Zawodnicy dodatkowo nie dostaną bonusu za mistrzostwo. [...] Różnica we wpływach dla Legii od Ekstraklasy za zajęcie pierwszego lub drugiego miejsca w tabeli to maksymalnie około 1,5 mln złotych. Paradoksalnie może być tak, że klubowa księgowa wicemistrzostwo kraju uzna za sytuację finansowo korzystniejszą

Komentarz

• Zamieszczone przez Darex13 Zobacz posta
                Ktoś ma pojęcie, kto w ogóle będzie sygnowany jako bramkarz nr 1, Vuko coś mówił? Sytuacja w tabeli pozwala na ogrywanie młodego.
                To Miszta wraca jednak juz teraz?

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                  Rocha w Poznaniu chyba się jednak przyda, a Karbo na prawą stronę. Jędza niech zostanie na stoperze, tam daje radę. Tylko nie wiem jak Rocha zagrałby pełny mecz, mogło by nie być tak dobrze jak w tych jego ostatnich 30 minutach.
                  Karbo na Jóźwiaka z Kostewychem.....hmmm
                  "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                  Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                  Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                  Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez Legionista21 Zobacz posta

To Miszta wraca jednak juz teraz?
                    A czerwona kartka nie idzie za nim? Pewnie zostanie do końca rozgrywek w Radomiaku, nie pamiętam ile tam kolejek do końca ...
                    Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Praszelik odchodzi z Legii.

https://legionisci.com/news/81166_Pr...i_z_Legii.html
                      |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                      Better Dead Than Red

Komentarz

• Filip Mladenović

Filip Mladenović zostanie piłkarzem Legii Warszawa

Jak podaje serwis legia.net, Filip Mladenović jeszcze w środę podpisze kontrakt z Legią Warszawa. Wczoraj bowiem dobiegł końca jego kontrakt z Lechią Gdańsk. Od 1 lipca jest wolnym zawodnikiem. Rękę po bocznego obrońcę wyciągnął lider PKO Ekstraklasy.

Zgodnie z tym, o czym informujemy od kilkunastu dni, pierwszym nabytkiem Legii przed sezonem 2020/2021 będzie lewy obrońca, Filip Mladenović. Dzisiaj, czyli 1 lipca, Legia ma o tym poinformować oficjalnie. Zawodnik jest już po testach medycznych, które wypadły pomyślnie. Piłkarz podpisze z Legią prawdopodobnie 3-letni kontrakt. 28-letni zawodnik trafi do Legii z kartą na ręku, bo 30 czerwca wygasł mu kontrakt z Lechią Gdańsk.
                        Za kibicowski trud, za święte barwy Twe...

Komentarz

• Nie miałem jeszcze 15 lat, kiedy trafiłem na Łazienkowską. Mało kto wie, że byłem wtedy o włos od podpisania kontraktu z Jagiellonią. Czemu więc Legia? Bo usłyszałem, że nie dam tam rady. Że konkurencja za duża. Że tam grają tylko doświadczeni. Że gdzie ja i gdzie Warszawa. I choć jeszcze tego dnia nie wiedziałem, w jaki sposób zostać pierwszym bramkarzem Legii, to... wiedziałem, że nim zostanę. Byłem przekonany. Nie umiem powiedzieć, dlaczego. Po prostu. Pamiętam, że miałem lekko pęknięte korki oraz podziurawione rękawice - tyle na start. No i torbę pełną marzeń, bo one akurat nic nie kosztowały.

Szybko zrozumiałem, że jeżeli chcę coś w Legii znaczyć - wbrew statystyce, bo bramkarza- wychowanka nie było od lat - to muszę iść własną drogą, na własnych zasadach. Z tego jestem najbardziej dumny - że nigdy się nie złamałem, a jeśli już popełniałem jakiś błąd, to tylko raz. Nigdy nie pomyślałem, że Legia może mi coś dać. Wiedziałem, że sam sobie muszę to wziąć, czyli najpierw stworzyć ku temu odpowiednie okoliczności.

Dziękuję Legii za to, że mogłem sprawdzić się i jako człowiek, i jako bramkarz. Liczyłem na więcej strzałów, ale przecież nie mogę mieć pretensji, że ich nie było. Defensywa w większości meczów grała świetnie.

Podpisując kontrakt w Monaco zrozumiałem, że samą organizacją czy otoczką Legia już jest na poziomie tak dobrych klubów. Zagrałem 58 razy. Niby niewiele, jednak doświadczenie, jakie wyniosłem z gry dla najlepszego klubu w Polsce sprawia, jakby tych meczów było ze 200.

Legia 19/20 to najlepsza drużyna, w jakiej byłem. To zasługa ludzi, którzy ten klub tworzą. Prezesa, Dyrektora, Trenera, Sztabu, pozostałych pracowników oraz piłkarzy. Trzymam kciuki za mistrzostwo Polski, puchar i porządny wynik w Europie.

Grać w Legii to była nie tylko przyjemność, ale i wielka duma. Dziękuję ????
                          Radek Majecki na Instagramie ...

Młody chłopak, a w głowie poukładane.

Radek, niech Ci się wiedzie ...
                          Never Surrender

Komentarz

• Chujowe, nie czytam.
                            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                              Chujowe, nie czytam.
                              A skąd do chują wiesz, że chujowe skoro nie czytasz? Odsuń przynajmniej na chwilę swoje uprzedzenia ...

Brawo Radek!

Komentarz

• Jak oceniacie Slisza ? Jak dla mnie zaczyna on się kojarzyć z Masłowskim, miejmy nadzieję, że jednak się ogarnie i coś pokaże. Sporo kosztował jak na nasze możliwości.
                                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Pracuję...
                                X