Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Niezależnie od tego czy wszyscy byli by zdrowi ( Sanogo, Kante, Pekhart, Rosołek) i tak jest nam potrzebny napastnik z prawdziwego zdarzenia, to są tylko uzupełnienia, lub na zmianę.

Komentarz

• Potwierdził się najczarniejszy z czarnych scenariuszy. Badania wykazały, że Marko Vesović ma zerwane więzadło krzyżowe i boczne w kolanie. Czeka go rekonstrukcja, a następnie rehabilitacja. Lekarze szacują, że będzie pauzował 8 miesięcy.
      No i super.

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
        Niezależnie od tego czy wszyscy byli by zdrowi ( Sanogo, Kante, Pekhart, Rosołek) i tak jest nam potrzebny napastnik z prawdziwego zdarzenia, to są tylko uzupełnienia, lub na zmianę.
        Widzisz gdzieś w Legii "wolne" kilka (a raczej kilkanaście) milionów jurków na "napastnika z prawdziwego zdarzenia"? Gytcośtam to na pewno nie jest "napastnik z prawdziwego zdarzenia".

Za Białka już sobie krzyczą 5 baniek jurków a to dopiero młodziak który nawet jeszcze nie stał koło "napastnika z prawdziwego darzenia"
        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Vesovic zerwane więzadło, 8 miesięcy przerwy...
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Szkoda gościa bo byl w formie. No nic wreszcie szanse dostanie Stolarski.
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Widzisz gdzieś w Legii "wolne" kilka (a raczej kilkanaście) milionów jurków na "napastnika z prawdziwego zdarzenia"? Gytcośtam to na pewno nie jest "napastnik z prawdziwego zdarzenia".

Za Białka już sobie krzyczą 5 baniek jurków a to dopiero młodziak który nawet jeszcze nie stał koło "napastnika z prawdziwego darzenia"
              Po sprzedaży Karbo, kasa się znajdzie.

Komentarz

• Dramat z tym Vesoviciem. Po prostu brak słów

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                  Vesovic zerwane więzadło, 8 miesięcy przerwy...
                  Szkoda chłopa i drużyny

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                  Ostatnie sześć meczów Vesovicia: vicekozak, vicekozak, kozak, trzeci wśród kozaków, kozak, vicekozak.
                  Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                  St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                    Vesovic zerwane więzadło, 8 miesięcy przerwy...
                    Zawsze się coś musi s p i e r d o l i ć. Veso trzymaj się.

Komentarz

• Był na jak najlepszej drodze, żeby zdobyć Kozaka Sezonu

Komentarz

• Kij z ligą ale niestety duża strata przed pucharami... No to teraz pytanie, czy będą szukać kogoś na tę pozycję, czy w razie czego będzie tam grał Jędrzejczyk.
                        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Ja pierdole....pech nas nie opuszcza......dowieźć tego Mistrza i szukać na cito dobrych zastępców (Veso, Kane, Majecki).

Komentarz

• I brawa dla zjeba Bońka. Cały świat gra z pięcioma zmianami, ale rudy uparł się, że u nas będą 3 i koniec. Jestem przekonany, że Vukovic umiejętnie by skorzystał z dodatkowych zmian i dawał odpocząć najważniejszym zawodnikom. Ale po co, przecież 40 lat temu rudy jechał autobusem w dniu meczu i dał radę.

Oczywiście powyższe nie dotyczy Sanogo, który jest szklany. Zresztą nie tylko u nas jest tyle kontuzji, a dopiero wchodzimy w największy natłok meczów. W miesiąc mamy 9 meczów do zagrania

Komentarz

• Dobrze, że choć mamy w miarę szeroką ławkę i Vuko będzie miał to jak poskładać.
                              Pytanie, co z Novikovasem, czy jest zdolny do gry, bo wygląda na to, że trzeba się z nim przeprosić i sięgnąć po jego usługi.

Komentarz

• Ja już zapomniałem, że mamy w składzie Novikovasa...

Mega mi szkoda tego Vesovica bo złapał chyba formę życia i jak kiedyś zdarzało mi się na niego narzekać, tak teraz byłem pod wrażeniem efektywności jego gry. Z drugiej strony jestem ciekawy jak swoją szansę wykorzysta Stolarski bo do tej pory jego gra mi się podobała i trzymam za niego kciuki. Ja jako nic nie znacząca mróweczka w świecie futbolu, widzę w nim spory potencjał Obawiam się tylko, że on jest zbyt nieśmiały w swoich poczynaniach, być może słaby psychicznie. Krótko mówiąc "brakuje mu jaj". Takie miałem wrażenie oglądając materiały na legia.com. Taki nieśmiały chłopaczek, zero przebojowości. Może wyolbrzymiam i to tylko kwestia tego, że jak się włącza kamera to się chłopak zwyczajnie stresuje. Ale Vuko dawał mu bardzo mało szans nawet przed erą kiedy Veso się odpalił. A wiemy jak Vukovic sobie ceni cechy charakteru u zawodników. Taki Cholewiak to przecież żaden wirtuoz, ale zapowiedział, że będzie walczył, nie będzie się obrażał na siedzenie na ławce i widocznie realizuję swoje założenia co przynosi efekty w postaci szans jakie dostaje od trenera. Z drugiej strony na pewno w wieku Stolarskiego nie łatwo się pogodzić z ciągłym siedzeniem na ławce. Ale takie jest życie zawodowego piłkarza i trzeba sobie też charakternie radzić w takich okresach kariery. Być może Stolarowi z czasem zabrakło tej woli walki i chęci ciągłego pokazywania się na treningach.
                                W każdym razie niespodziewanie przyszedł chyba jego czas i mam nadzieję, że on też "się odpali" i godnie zastąpi Veso.
                                |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                                Better Dead Than Red

Komentarz

Pracuję...
                                X