Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta

Odpalą tych dwóch ananasów i ściągną Gytkjaera Rosołek w obwodzie.
    Rosołek w obwodzie ma z 80 cm?
    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta

Odpalą tych dwóch ananasów i ściągną Gytkjaera Rosołek w obwodzie.
        Gytkjaer ma (podobno) mocno nierealne oczekiwania płacowe,więc bez szans.
        #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta

Tak swobodnie wyprzedałbyś wszystkich napastników(zapewne za grosze),a kto wtedy miałby grać,oprócz Pekharta ? Bo o tym,żeby Mioduski wyłożył teraz kasę na następcę,to możemy zapomnieć,i to pewnie na długo.
          Jeśli chodzi o Sanogo to przecież on i tak nie gra bo jest wiecznie kontuzjowany. A Kante... no cóż... Spekulacji co do ściągnięcia napastnika było już dużo w poprzednich okienkach. Alibec, Świerczok itd. Wiadomo, że kimś trzeba by ich, a właściwie jego - Kante - zastąpić.
          |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
          Better Dead Than Red

Komentarz

• Nie ma na to w obecnej sytuacji kasy.I pewnie jeszcze dość długo nie będzie.I dlatego wskazana jest ostrożność w bezmyślnym pozbywaniu się wartościowych zawodników.
            #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta

Gytkjaer ma (podobno) mocno nierealne oczekiwania płacowe,więc bez szans.
              1 mln + 1.3 mln = 2.3 mln jurków (pewnie jeszcze premie i inne bonusy) za 1 rok gry na swoim poziomie plus podpis.

Naprawdę wygląda na boisku lepiej od Tomka?
              Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• - Z posiadanych przeze mnie informacji wynika, że Michał Karbownik na pewno nie trafi do Serie A. To będzie nieco inny kierunek. Taki transfer przejściowy, który będzie dla niego krótkim skokiem. To będzie mądry ruch z jego strony. Będzie grał w nieco lepszym klubie, aby potem przenieść się do jednej z czołowych lig w Europie. Temat Serie A odpada - powiedział wspomniany komentator w programie „Calcio Truck”.
                Czyli pewnie jakiś Salzburg.

https://transfery.info/aktualnosci/k...serie-a/137210

Komentarz

• Raczej średniak z ligi belgijskiej albo holenderskiej. Dużo lepsze miejsca do rozwoju.

Komentarz

• Noo, Red Bull to byłby bardzo fajny kierunek dla niego.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                      Noo, Red Bull to byłby bardzo fajny kierunek dla niego.
                      Chyba Smokowski kiedyś już wspominał że Salzburg jest rozważany.
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez grodzisk1 Zobacz posta
                        Raczej średniak z ligi belgijskiej albo holenderskiej. Dużo lepsze miejsca do rozwoju.
                        A który średniak z beneluksu byłby w stanie go wykupić za takie pieniądze?

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

1 mln + 1.3 mln = 2.3 mln jurków (pewnie jeszcze premie i inne bonusy) za 1 rok gry na swoim poziomie plus podpis.

Nie wiem. Problem z Pekhartem jest głównie taki, że jest tylko jeden. W razie jakiejś poważniejszej kontuzji musielibyśmy się chyba ratować kimś z młodzieżówki.Eliminacje pucharów coraz bliżej i lepiej jednak mieć przynajmniej dwóch napastników na dobrym poziomie.
                          #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                            Noo, Red Bull to byłby bardzo fajny kierunek dla niego.
                            Kierunek fajny, tylko trochę nie chce mi się wierzyć, że Salzburg wyłoży na stół kasę, o której przebąkiwał w wywiadach Piekarski. Ich największy transfer w historii to ciut ponad 11 milionów euro, więc Karbownik z miejsca wskoczyłby tam na pudło jeśli chodzi o najdroższego ściągniętego zawodnika. Niby Red Bull sporo ostatnio sprzedał, ale nadal nie chce mi się wierzyć, że 10 baniek zainwestują akurat w chłopaka, który rozegrał w Legii jeden sezon i to nie na swojej nominalnej pozycji. Prędzej uwierzyłbym chyba w ten drugi, niemiecki Red Bull

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta

Czy wygląda lepiej nie wiem. Ale gwarantuje (przynajmniej Lechowi) ok 20 bramek w sezonie ...
                              Inna sprawa, czy będzie zapierdalał
                              Never Surrender

Komentarz

• Nowy napastnik potrzebny na już !

Smokowski na tt

Słyszę że te opisywane „kłopoty” z Achillesem Sanogo na treningu wyrównawczym, to cos naprawdę poważnego. Na jednym z płotków Achilles mu po prostu „strzelił”, aż echo poszło. Bardzo pechowy chłopak. Jak nie krzyżowe w kolanie to ścięgno w drugiej nodze... Długie miesiące przerwy
                                349meczów*
                                71 goli*
                                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Pracuję...
                                X