Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta

Jak informuje Przegląd Sportowy w Legii czekają na zaakceptowanie złożonej propozycji i całkiem możliwe, że zostanie ona zaakceptowana. - Wydaje mi się, że jesteśmy bliżej podpisania nowego kontraktu niż dalej - mówi Mariusz Piekarski, menedżer zawodnika.

A to już podpisali?
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Tylko, że ciebie rozbawił mój tekst, że Mioduski będzie CHCIAŁ przedłużyć, a nie to, że przedłuży, bo i nigdy nie pisałem, że z pewnością przedłuży.

Komentarz

• To, że Piekarski powiedział tak w mediach to nie oznacza, że faktycznie tego Mioduski chce. Zwyczajnie już w niewiele wierzę co się przedostaje do mediów (słysząc pewne rzeczy jak się mają faktycznie).
        Równie dobrze może być tak że kudlaty kodziarz dogadal się z Piekarskim aby wypuścił taka kaczkę. (Tak, jest to jak najbardziej możliwe)

Przypominam kto obecnie odpowiada w Legii za komunikację. To tak gdyby ktoś zapomniał.

Zupełnie mnie nie zdziwi jak dzisiaj informacja, że niby są blisko a za parę dni się dowiemy, że Karbownik w jakimś tam klubie x.
        ​​​​​

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
          To, że Piekarski powiedział tak w mediach to nie oznacza, że faktycznie tego Mioduski chce. ​​​​​
          Ale skoro twierdzi tak Piekarski, a wcześniej twierdził sam Mioduski... to może jednak tak jest?

Cytat Mioduskiego z lutego: "To nasz chłopak, reprezentowany przez agenta, który jest legionistą. Nie rozmawiamy jeszcze o przedłużeniu, ale wiemy, że to temat, który musimy zrobić. Z Karbownikiem zostanie przedłużony kontrakt i tyle. Z mojej perspektywy to formalność. Jak będzie gotowy, by wyjechać, to usiądziemy i porozmawiamy"

Akurat w tej kwestii wygląda na to, że Mioduski chce dopiąć swego, a pierwotna optyka menedżera lekko się zmieniła. Zresztą... Legia nie ma żadnego powodu, by nie chcieć przedłużyć umowy z Karbownikiem na super dla niego warunkach, skoro i tak za krótszą bądź dłuższą chwilę sprzeda go o wiele drożej. To samo Mioduski zrobił z Szymańskim, który po przedłużeniu zarabiał ponad 100 tys. zł miesięcznie.

Komentarz

• Miodek wie, że ma prawdziwą perełkę i zapewne zrobi wszystko aby na tym skorzystał i on i Karbownik i klub i my kibice.

Komentarz

• Zamieszczone przez Budyń_70 Zobacz posta
              Miodek wie, że ma prawdziwą perełkę i zapewne zrobi wszystko aby na tym skorzystał i on i Karbownik i klub i my kibice.
              No teraz to już pierdzielnąłeś laurkę. Szczególnie korzysci kibiców będzie miał na względzie, jestem o tym przekonany.
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
                Ale skoro twierdzi tak Piekarski, a wcześniej twierdził sam Mioduski... to może jednak tak jest?

Cytat Mioduskiego z lutego: "To nasz chłopak, reprezentowany przez agenta, który jest legionistą. Nie rozmawiamy jeszcze o przedłużeniu, ale wiemy, że to temat, który musimy zrobić. Z Karbownikiem zostanie przedłużony kontrakt i tyle. Z mojej perspektywy to formalność. Jak będzie gotowy, by wyjechać, to usiądziemy i porozmawiamy"

Akurat w tej kwestii wygląda na to, że Mioduski chce dopiąć swego, a pierwotna optyka menedżera lekko się zmieniła. Zresztą... Legia nie ma żadnego powodu, by nie chcieć przedłużyć umowy z Karbownikiem na super dla niego warunkach, skoro i tak za krótszą bądź dłuższą chwilę sprzeda go o wiele drożej. To samo Mioduski zrobił z Szymańskim, który po przedłużeniu zarabiał ponad 100 tys. zł miesięcznie.
                Woytek, nie twierdzę, że tak nie jest. Ale sam doskonale wiesz, że mamy też powody twierdzić, że tak może nie być.

A tym co mówi Mioduch w mediach to obaj doskonale wiemy, że nie ma się co sugerować. Jak przedłuża to spoko. Wiadomo, że kwestia czasu kiedy wyjedzie, teraz czy za pół roku.

No ale to kodziarz ma kompetencje strategiczne.

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

No teraz to już pierdzielnąłeś laurkę. Szczególnie korzysci kibiców będzie miał na względzie, jestem o tym przekonany.
                  Uważam, że każdy zasługuje na odrobinę zaufania.

Komentarz

• No i Karbownik przedłużył kontrakt do 2024. Pytanie, na jakich zapisach, czy są jakieś klauzule odejścia.
                    Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez R. Zobacz posta
                      No i Karbownik przedłużył kontrakt do 2024. Pytanie, na jakich zapisach, czy są jakieś klauzule odejścia.
                      Według mnie tylko w celu podbicia (utrzymania) ceny co oczywiście jest bardzo dobrym zabiegiem.

Komentarz

• Ktoś tu dziś się smuci w domeczku
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                          Ktoś tu dziś się smuci w domeczku
                          Kto?

#TeamVuko

Komentarz

• Jeśli w do końca sezonu(czyli 2 miesiące) nie dojdzie do przełomu w kwestii wirusa, przez co będzie można grać od początku nowego z kibicami to jego odejście w lecie jest dla mnie równie oczywiste jak było to, że Mioduski będzie chciał przedłużyć kontrakt. Wówczas jedyna szansa na zostanie to a) sam dojdzie do wniosku, że lepiej poczekać jeszcze chwilę z transferem b) przyjdzie Barcelona i kupi Wieteske za 10 baniek europejskich.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta

Kto?
                              Real betis Barcelona Atletico przecież nie ty. Ty jesteś zadowolony z osiągnięcia sukcesu przez kudłatego kodziarza Pinokio omnibusie prawa ruchu drogowego.
                              Ostatnio edytowany przez (L)dorado; [ARG:4 UNDEFINED].
                              edit: literówka.

Komentarz

• Na legia.net wywiad z Wieteską.
                                Wspomniałeś o braku możliwości wychodzenia z domu w trakcie zawieszenia rozgrywek. A jak jest z tym teraz?

- Wychodzenie z domu i kontakt z ludźmi ograniczamy do minimum, unikamy zatłoczonych miejsc, np. nie możemy iść do restauracji, choć są już otwarte. Nas cały czas obowiązuje izolacja sportowa. Na spotkanie ze znajomymi w kawiarni trzeba będzie jeszcze chwilkę poczekać.

Komentarz

Pracuję...
                                X