Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja ostatnio troche się "wyłączyłem" z tego co się dzieje na świecie, ale mam pytanie...Na czym ma polegać ta izolacja zawodników?
    Mają wychodzić z domów tylko na treningi i mecze, a zakupy ma dostarczać im klub czy jak?
    Bo to by było chore wg. mnie. Skoro każdy z nas może "załatwiać najważniejsze potrzeby życiowe" i pracować to jak to by miało niby wyglądać jeśli chodzi piłkarzy?! Na czym polega ta izolacja w ich przypadku?
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
      Ja ostatnio troche się "wyłączyłem" z tego co się dzieje na świecie, ale mam pytanie...Na czym ma polegać ta izolacja zawodników?
      Mają wychodzić z domów tylko na treningi i mecze, a zakupy ma dostarczać im klub czy jak?
      Bo to by było chore wg. mnie. Skoro każdy z nas może "załatwiać najważniejsze potrzeby życiowe" i pracować to jak to by miało niby wyglądać jeśli chodzi piłkarzy?! Na czym polega ta izolacja w ich przypadku?
      Spytaj Mateusza Wieteski.

Komentarz

• Zamieszczone przez legionistaeop Zobacz posta

Wy warszawiacy macie takie ego o sobie że brak słów.
        Nie wiem jaki związek z wcześniejszą dyskusją ma pochodzenie, ale ja Warszawiak mam takie ego, że piszę siebie dużą literą (niepoprawnie, ale to przez to ego), a na bazarek idę na zakupy, a nie na ploty.
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• To jak zrozumiesz ze Polska to nie tylko Warszawa to daj znać

Komentarz

• Kurde, nie daje mi to spokoju: jaki jest związek wybryku Wieteski i wywiadu Vuko z ego Warszawiaka i pozostałymi rzeczami o których piszesz? Pytam poważnie.
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

To jak zrozumiesz ze Polska to nie tylko Warszawa to daj znać
              Raczej ty powinieneś zrozumieć, że Polska to nie tylko ty. I to, że ktoś niezbyt rozumie istotę twoich pytań i oczekiwań w stosunku do trenera, nie oznacza, że tak naprawdę dokonuje jakichś głębokich analiz tego czym jest Polska, miejsca Warszawy w niej, czy tego jak wygląda ego jej mieszkańców.

Komentarz

Ja ostatnio troche się "wyłączyłem" z tego co się dzieje na świecie, ale mam pytanie...Na czym ma polegać ta izolacja zawodników?
                Tak dokładnie ma być. Bo o ile "my wszyscy" sobie możemy chodzić i się zarażać, przechodzić bezobjawowo, co najwyżej umrze jakiś dziadek albo babcia, to piłkarze będą mieć regularnie testy. I jak komuś wyjdzie pozytwny to wypad, a jak wcześniej pozaraża innych to pewnie koniec sezonu i feta w Poznaniu.

Komentarz

Wy warszawiacy macie takie ego o sobie że brak słów.
                  Napiszę w skrócie ,żebyś nie musiał się męczyć i długo czytać : fora Ci się nie popierdoliły czasami ?

P.S. nie jestem mieszkańcem Warszawy.
                  "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
                    Napiszę w skrócie ,żebyś nie musiał się męczyć i długo czytać : fora Ci się nie popierdoliły czasami ?

P.S. nie jestem mieszkańcem Warszawy.
                    Nie, nie popierdoliły mi się. Ja jestem kibicem Legii Warszawa a nie miasta Warszawa. Na każdy mecz dojeżdżam z okolic gdzie nienawidzą Legii ale mam to gdzieś.

Komentarz

Nie, nie popierdoliły mi się. Ja jestem kibicem Legii Warszawa a nie miasta Warszawa. Na każdy mecz dojeżdżam z okolic gdzie nienawidzą Legii ale mam to gdzieś.
                      Ale mimo wszystko jakby to gdzieś w Tobie siedziało...

Komentarz

Rozchodzi się przede wszystkim o to, aby nie spierdolić tego powrotu na boiska i móc dokończyć sezon.
                        Każdy a nas może, bo potencjalne zachorowanie nie będzie miało skutków w postaci ponownej blokady tak mozolnie restartowanej ligi, a tylko ewentualny wpływ na życie jednej rodziny.
                        Tak więc wydaje mi się, że mogą a nawet powinni się poświęcić dla dobra ogółu (drużyny, klubu, także tych rywalizujących, ligi i co najważniejsze, nas kibiców) i te kilka tygodni żyć jak pustelnik.

Komentarz

• Niech już otwierają ten ośrodek w Książenicach i skoszarować tam grajków do końca sezonu.

Komentarz

• księciuniu
                            Napisalem odpowiedź do Ciebie i mnie wylogowało.(jak coś to jutro Ci odpisze na priv)

@Budyń_70

Tak, siedzi to we mnie bo organizowałem wyjazd dzieciaków na meczyk z Arką a tu klops. Uwierz mi że nie łatwo jest zebrać 35 osób (30 dzieciaków + 5 opiekunów) w moich okolicach.

Chodzi mi tylko o to że Legioniści są nie tylko w Warszawie. My spoza stolicy nie jesteśmy gorsi. Ale to wasze ego.......

​​​​​​ ​​​​​​
                            Ostatnio edytowany przez legionistaeop; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nikt tutaj pojęcia nie ma skąd jesteś, więc przestań sobie wmawiać, że chodziło o twoje pochodzenie, a nie o to co napisałeś. Tym bardziej, że zachowujesz się jakby niewiadomo co Księciunio napisał.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                                Ale jak to przecież Mioduski chce przedłużyć kontrakt (jeszcze 2 dni temu się na forum dowiedziałem ).
                                Jak informuje Przegląd Sportowy w Legii czekają na zaakceptowanie złożonej propozycji i całkiem możliwe, że zostanie ona zaakceptowana. - Wydaje mi się, że jesteśmy bliżej podpisania nowego kontraktu niż dalej - mówi Mariusz Piekarski, menedżer zawodnika.

Komentarz

Pracuję...
                                X