Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jakie 10 mln euro ? Który klub da za piłkarza którego klub nie gra w pucharach? Zejdźmy na ziemię.
    Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Za piłkarza w takim wieku ,z perspektywą rozwoju ?
      Kilka klubów się znajdzie.
      Piekarski też potrafi w transfery.
      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
        Za piłkarza w takim wieku ,z perspektywą rozwoju ?
        W to chyba nikt na forum nie wątpi, ale warto pamiętać, że Piekarski w pierwszej kolejności będzie kierował się interesem klienta, a nie Legii Warszawa, która dla niego jest tylko jednym z wielu partnerów, z którymi prowadzi interesy. Myślę, że obie strony są świadome, że na Karbowniku można zarobić niezłe pieniądze, więc mam nadzieję, że wkrótce się dogadają i Legia nie będzie zmuszona do wypychania Michała już w nadchodzącym okienku, byle tylko nie stracić go później za darmo.

Komentarz

• Zamieszczone przez Stout Zobacz posta
          Za piłkarza w takim wieku ,z perspektywą rozwoju ?
          Plus Kapitan reprezentacji U-19, co także wpływa na wartość (Majeckiemu przecież wartość podbiły ostatnie występy młodzieżowe)

Co do pozycji - popatrzyłem w necie to wg transfermarkt Karbownik ostatnie 3 mecze eliminacyjne zagrał jako PP, LO, PO. Więc też nie grał na swojej podobno nominalnej pozycji.
          You'll take my life but I'll take yours too
          You'll fire your musket but I'll run you through
          So when you're waiting for the next attack
          You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
            Który to te ucho przyłożył ???
            To jest felieton Wołosik & Janekx
            "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
            Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
            Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
            Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
              Piekarski już jakiś czas temu mówił, że jeśli Karbownik nie zacznie być wystawiany na swojej nominalnej pozycji to kontraktu nie przedłuży. Ale nie, lepiej nim łatać dziury i odejdzie za darmo po skończeniu kontraktu albo za grosze w lecie na rok przed wygaśnięciem umowy. Zamiast wziąć 10 mln przy kontrakcie powiedzmy do 2024.
              Piekarski naprawdę gdzieś tak powiedział? Trochę nie chce mi się w to wierzyć, bo to zupełnie nie podobne do managera o takim doświadczeniu, nawet jeśli tak myśli.

Co do tego przedłużania to trochę by była to dziwna sprawa. Rozumiem, że klubowi bardzo zależy i w ewentualnej ofercie przedłużenia kontraktu nie oferowali by jakichś głodowych stawek/warunków. Jeśli więc manager i zawodnik dalej by szyli w "nie przedłużanie" kontraktu, do czego mają oczywiście prawo, to byłoby to mimo wszystko pójście na zwarcie z klubem. Nie wiem czy Piekarski chciałby sobie tak u nas psuć relacje. Jeżeli jednak rzeczywiście jest coś na rzeczy, to prędzej bym obstawiał, że klub nie chce się zgodzić np. na klauzulę wykupu. Piekarski być może chciałby takiego zapisy na jakimś zdroworozsądkowym, acz nie specjalnie wygórowanym poziomie... No ale to tylko spekulacje. Czas pokaże jak to wyjdzie w praktyce.
              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                Piekarski naprawdę gdzieś tak powiedział? Trochę nie chce mi się w to wierzyć, bo to zupełnie nie podobne do managera o takim doświadczeniu, nawet jeśli tak myśli.
                Też gdzieś mi to mignęło. Nie powiedział bezpośrednio, że nie nie przedłużą, ale taki był sens jego wypowiedzi.

Komentarz

• W kilku wywiadach powiedział, że najlepiej byłoby, gdyby zaczął grać na ósemce i że potencjalni zainteresowani rozpatrują go właśnie na tej pozycji, ewentualnie prawa obrona, a nie lewa. Generalnie dawał do zrozumienia, że chciałby, żeby Karbownik dostał "te 15 spotkań" w środku, żeby w pełni pokazać swój potencjał. Jednak nigdzie nie sugerował czegoś takiego, że jak nie zacznie grać w w pomocy to nie przedłużą umowy. Wiadomo, że jako menadżer chciałby, żeby jego zawodnik pokazał się na pozycji, na której widzą go przyszli pracodawcy, a dobrymi występami na pewno dodatkowo podbiłby cenę dla klubu oraz samego Piekarskiego.
                  A Melanż Trwa...

Komentarz

• Swoją drogą ja o Karbo myślałem jako skrzydłowym( wiem tylko że nie mamy alternatywy na lewej obronie). Natomiast jeśli chodzi i mecze które nas czekają to powinniśmy grać tak:
                    Majecki-Stolarski-Jędza(Wiesteska Jaga)Lewczyk -Karbo -Novikovas( w meczu z ŁKS grał dobrze)Antolic -Martins-Wszołek -Luqinhas-Kante.
                    Na zmiany za Wszołka na przemęczonego rywala Vesović(który w ataku daje więcej niż z tyłu). Drużyny z którymi będziemy teraz grać z przodu ,, coś" potrafią , tyły musimy mieć porządnie zabezpieczone.

Komentarz

• Mioduski się zarzekł, że na 100% przedłużą kontrakt

Komentarz

• Przyznał też, że zostali oszukani przez Obradovicia.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                          Przyznał też, że zostali oszukani przez Obradovicia.
                          To jest hit ! Dyrektor sportowy, trener i prezes uwierzyli na słowo piłkarzowi że będzie się starał. Co więcej kibice wywarli ogromny wpływ na zakontraktowanie Obradovica bo bardzo go chcieli.....

Nóż *******....
                          349meczów*
                          71 goli*
                          58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Niewiarygodne to jest to, że oni w żaden sposób tego grajka nie mogą zdyscyplinować.

Komentarz

• Lewczuk przedłużył kontrakt o rok, do czerwca 2021.

Komentarz

• Bardzo dobry ruch
                                Być wiernym kibicem Legii Warszawa: na dobre i na złe

Komentarz

Pracuję...
                                X