Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez alfa Zobacz posta
    a prawdą jest, że Metz w większości pokrywało jego kontrakt? Wtedy tak źle by to nie wyglądało. Mamy gościa na 2,5 roku za 800tys. euro, gdzie przez 1,5 roku jeszcze Metz pokrywa lwią część jego gaży
    O ile dobrze pamiętam pierwsze pół roku Metz pokrywało jego gażę w pełnej wysokości.

Komentarz

• W PS było info, że wypożyczyliśmy go na 2,5 roku (do czerwca 2020). Przez 18 miesięcy Metz płaciło mu pensję, a my zobowiązaliśmy się wykupić go latem 2019 za 800 tys euro.
      "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
      Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
      Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
      Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Nagy podobno idzie na wypożyczenie do Panathinaikosu. Niech już nie wraca.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
          Nagy podobno idzie na wypożyczenie do Panathinaikosu. Niech już nie wraca.
          Wróci. Grecy nie mają kasy na transfery.

Komentarz

• Swoją drogą to też niezłe. Kiedyś do Panathinaikosu to chcieli odchodzić czołowi zawodnicy ligi, a teraz oddajemy tam gościa na wypożyczenie z ławki rezerwowych.

Komentarz

• Zamieszczone przez pawel8511 Zobacz posta
              Swoją drogą to też niezłe. Kiedyś do Panathinaikosu to chcieli odchodzić czołowi zawodnicy ligi, a teraz oddajemy tam gościa na wypożyczenie z ławki rezerwowych.
              Kiedyś Szombierki były Mistrzem Polski.

Komentarz

• Rywalem Nagy'a na lewym skrzydle będzie Anastasios Chatzigiovanis, który ponoć byliśmy kiedyś zainteresowani.

Komentarz

• Hołownia może zmienić Śląsk na Wisłę Kraków.

Komentarz

• Dzięki Jarek za grę w Legii i powodzenia w USA.
                    Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Jarek jeszcze przechodzi te testy?

Komentarz

• Hołownia oficjalnie wypożyczony do Wisły z Krakowa.

Komentarz

• Opinia o Dudzie po jego debiucie w meczu z Bournemouth. Artykuł za paywallem, ale w udostępnionym za darmo fragmencie laurka, wiec oby tak dalej, a może by go kupili.

https://www.thetimes.co.uk/article/w...city-dcqxh3hrj
                          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Tak zwany artykuł sponsorowany.

Wzięli go chyba już z myślą o Championship.Nie oszukujmy się, sytuacja Norwich nie jest optymistyczna a Ondrejowi brakuje trochę do najwyższego poziomu w Anglii. Przede wszystkim brakuje Mu wrodzonej dynamiki, moim zdaniem w Premier League jest to kluczowy atrybut. Pass Ma bardzo dobry, przegląd pola równieź, po oknach też raczej nie zdarza Mu się strzelać.

A tak nawiasem, zawsze Mnie zastanawia troska o finanse w Legii. Te dywagacje czy kupią, za ile kupią itd.

Przecież nawet gdyby kupili, to i tak wiadomo gdzie te pieniądze trafią. Na pewno trafią do czyjejś kieszeni.
                            Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Tommy Johnson Zobacz posta
                              Tak zwany artykuł sponsorowany.

Wzięli go chyba już z myślą o Championship.Nie oszukujmy się, sytuacja Norwich nie jest optymistyczna a Ondrejowi brakuje trochę do najwyższego poziomu w Anglii. Przede wszystkim brakuje Mu wrodzonej dynamiki, moim zdaniem w Premier League jest to kluczowy atrybut. Pass Ma bardzo dobry, przegląd pola równieź, po oknach też raczej nie zdarza Mu się strzelać.

A tak nawiasem, zawsze Mnie zastanawia troska o finanse w Legii. Te dywagacje czy kupią, za ile kupią itd.

Przecież nawet gdyby kupili, to i tak wiadomo gdzie te pieniądze trafią. Na pewno trafią do czyjejś kieszeni.
                              Mu, Ma, Mnie.. wszystko w porządku z głową? Poczytaj o zasadach pisowni z wielkiej litery, bo to wstyd.
                              #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
                                Mu, Ma, Mnie.. wszystko w porządku z głową? Poczytaj o zasadach pisowni z wielkiej litery, bo to wstyd.
                                A Ja* czytałem właśnie że słowa typu. Ty, My, Wy itp. Można pisać z wielkiej litery.

Tak samo można pisać i mówić dwu a nie dwóch. Język Polski jest złożony.

Nie istotne, Moja pisownia nie jest idealna, przede wszystkim piszę "Na szybko" później muszę to edytować itp.

Liczy się treść, a w szkole miałem zawsze 4,5 na Języku Polskim
                                Ostatnio edytowany przez Tommy Johnson; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X