Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Panie Woytku, nie zapytałbyś Vukovicia, jak będziesz w najbliższym czasie na treningu, gdzie przebywa Ivan Obradović? W senie czy mieszka jeszcze w Polsce, czy wrócił do Serbii. Bo że w klubie go nie ma to wszyscy widzą.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
      Panie Woytku, nie zapytałbyś Vukovicia, jak będziesz w najbliższym czasie na treningu, gdzie przebywa Ivan Obradović? W senie czy mieszka jeszcze w Polsce, czy wrócił do Serbii. Bo że w klubie go nie ma to wszyscy widzą.
      To jest chyba największa kompromitacja transferowa ever. Zdarza i zdarzało się zakontraktować lebiegę typu Ogbuke, Ojama, czy Agra i Rocha, ale czegoś takiego to nie pamiętam. Dwa dni testów medycznych? WTF?

I jako ciekawostka, na poprawę humoru:

Zamieszczone przez Radosław Kucharski, dyrektor sportowy Legii Warszaw
      Pozyskaliśmy piłkarza z dużym doświadczeniem międzynarodowym. Jestem przekonany, że Ivan wniesie do zespołu dużą jakość piłkarską, a swoją ambicją wspólnie z zespołem sięgnie po kolejne mistrzostwo w już trzecich rozgrywkach. Chciałbym, żeby został ważną postacią w szatni i na boisku. Cieszymy się, że piłkarze z taką karierą wzmacniają nas w drodze do Ligi Europy UEFA
      ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Nie wiem co w tym dziwnego, że kontuzjowany facet nie trenuje i w tym czasie (zapewne za zgodą kogoś ze sztabu) gra w pasjansa, bierki czy lata po galeriach w Warszawie lub Belgradzie.

Komentarz

• Jeżeli będziemy grali Vesoviciem na prawej i Karbownikiem na lewej to siła ofensywną tego zespołu będzie konkretna. Gorzej z defensywa, ale ja bym chętnie takie coś zobaczył

Komentarz

• Zamieszczone przez deszczyk Zobacz posta
            Dodam jeszcze :

W gorącej wodzie kąpany "Veso" i tym razem nie utrzymał nerwów na wodzy. W 33. minucie (było już wtedy... 4:0 dla gospodarzy) sfaulował Marcusa Rashforda w okolicach narożnika boiska. Gwiazdor Manchesteru United odepchnął legionistę, ten z kolei podbiegł do rywala i starł się z nim głowami. Kontakt nie był mocny, ale intencja oczywista. Rashford apelował do sędziego o czerwoną kartkę, Antonio Miguel Mateu Lahoz zlitował się jednak nad Czarnogórcem i pokazał mu tylko żółtą.
            https://gol24.pl/marko-vesovic-na-we...ar/c2-14581941

Komentarz

• Przy tym co wczoraj grali to i ja bym miał chęć komuś pizdnąć.

Komentarz

• Oni są od grania w piłkę a nie pizgania. Od tego jest mma. Nie pierwszy raz Veso nie wytrzymuje ciśnienia. Tym razem miał farta.
                "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                  Nie wiem co w tym dziwnego, że kontuzjowany facet nie trenuje i w tym czasie (zapewne za zgodą kogoś ze sztabu) gra w pasjansa, bierki czy lata po galeriach w Warszawie lub Belgradzie.
                  Kontuzjowani kopacze przeważnie przychodzą na spotkania z dzieciakami przed meczami na Ł3. Dla mnie dziwne jest, że na pytanie o Obradovicia wszyscy w klubie nabierają wody w usta. W relacjach z treningów nie ma już nawet informacji, że nie uczestniczył.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                    Kontuzjowani kopacze przeważnie przychodzą na spotkania z dzieciakami przed meczami na Ł3. Dla mnie dziwne jest, że na pytanie o Obradovicia wszyscy w klubie nabierają wody w usta. W relacjach z treningów nie ma już nawet informacji, że nie uczestniczył.
                    Ale na to spotkanie z dzieciakami równie dobrze mógłbym iść ja - byłaby podobna liczba pytań "A kto to?"

A, to ten Obradović z Internetu / księciuniu z Forumki
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                      Ale na to spotkanie z dzieciakami równie dobrze mógłbym iść ja - byłaby podobna liczba pytań "A kto to?"
                      Przed Lechią było spotkanie z Agrą

Komentarz

• Bo on jest znany i ma osiągnięcia

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta

ciekawostki:
                        1. Skubany idzie na rekord: czwarty tytuł lebiegi meczu dla Salvador Agry. Pięć meczów, pięć razy na podium wśród lebieg. A gra.
                        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Winnych(winnego) sprowadzenia Agry, Rochy, Obradovica brak.

Zaskakujące.
                          #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Zamieszczone przez rey Zobacz posta
                            To jest chyba największa kompromitacja transferowa ever. Zdarza i zdarzało się zakontraktować lebiegę typu Ogbuke, Ojama, czy Agra i Rocha, ale czegoś takiego to nie pamiętam. Dwa dni testów medycznych? WTF?

I jako ciekawostka, na poprawę humoru:
                            Pozyskaliśmy piłkarza z dużym doświadczeniem międzynarodowym. Jestem przekonany, że Ivan wniesie do zespołu dużą jakość piłkarską, a swoją ambicją wspólnie z zespołem sięgnie po kolejne mistrzostwo w już trzecich rozgrywkach. Chciałbym, żeby został ważną postacią w szatni i na boisku. Cieszymy się, że piłkarze z taką karierą wzmacniają nas w drodze do Ligi Europy UEFA

Kucharski to powinien już dawno na zbity pysk wylecieć za kilka ostatnich okienek.Za hajs zmarnowany na takich różnych "Obradoviciów" można by już ze 3 Vadisów zatrudnić.A później płacz,że na wzmocnienia nie ma kasy.Jest,tylko jest cały czas marnowana.I jak później czytam,że żeby spiąć budżet,to musimy najlepszych zawodników sprzedać,to mnie szlag trafia.
                            Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
                            #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
                              Kucharski to powinien już dawno na zbity pysk wylecieć za kilka ostatnich okienek.Za hajs zmarnowany na takich różnych "Obradoviciów" można by już ze 3 Vadisów zatrudnić.A później płacz,że na wzmocnienia nie ma kasy.Jest,tylko jest cały czas marnowana.I jak później czytam,że żeby spiąć budżet,to musimy najlepszych zawodników sprzedać,to mnie szlag trafia.
                              A za ile okienek odpowiada Kucharski ?
                              Kucharski jest oficjalnie od września 2018 roku dysektorem sportowym, więc teoretycznie odpowiada za dwa okienka, ale wierzy ktoś że gdy w klubie był Sa Pinto to Kucharski miał coś do powiedzenia w sprawie transferów. Według mnie nie miał, a na pewno nie w przypadku transferów Agry, Rochy i Martinsa. Podsumowując Kucharski odpowiada za letnie okienko, fakt ściągnął Obradovica, ale w klubie dwa dni go sprawdzano w naszym Legia Lab, które ma podobno równać do najlepszych. Jeśli więc Kucharski dostał zielone światło od naszych medyków to podpisał kontrakt. Każdy przyzna że zdrowy Obradovic, który przychodzi do nas za free to dobry deal. No chyba że ktoś coś wie że medycy nasi odradzali Kucharskiemu Obradovica a on i tak podpisał.
                              Tak więc nie kumam co takiego według ciebie zrobił Kucharski złego, bo według mnie dostał po raz pierwszy wolna rękę w przeprowadzaniu transferów i według mnie to jest najlepsze okienko za kadencji Mioduskiego. Wydał 1 mln euro na zakupy, a zarobił dla klubu 9,5 mln euro dane z trnsfermarkt, kwota ze sprzedaży w naszej historii druga z najwyższych. Dotychczas najwięcej zarobiliśmy 14,5 mln euro na sprzedaży zawodników, no ale to dopiero połowa sezonu. Najlepiej pisać pierdoły, zamiast próbować ogarnąć temat i pomyśleć logicznie.
                              Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez snorri Zobacz posta
                                A za ile okienek odpowiada Kucharski ?
                                Kucharski jest oficjalnie od września 2018 roku dysektorem sportowym

Oficjalnie od września.
                                #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

Pracuję...
                                X