Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
    Czy ja powiedziałem, że by zamienił? Nie.
    Aaaaa, ok. Myślałem, że to, że trener by mógł nie być zbytnio zadowolony z takiej podmianki mogłoby zostać uznane przez jakiegoś wegetarianina za przeciwwskazanie.

Komentarz

• Przebrnąłem przez rozprawę o Nagym i zacytuję siebie z dnia po meczu z ŁKS-em 26.08. :
      "Nie podniecałbym się Dominikiem Nagyem, tam nie jest równo pod kopułą od dawna Nie mam na myśli konkretnych sytuacji, ale dużo opinii okołoklubowych jest takich, że głowa mu nie dojeżdża do potencjału jaki ma (gdybym słyszał od jednej osoby to bym olał, a słyszałem od kilku). Tak jak napisałeś, notuje duże skoki formy różnych okresach. Łatwo placu gry nie zdobędzie przy Luquinhasie, Vesoviciu i Novikovasie"

Co do Agry - jest jaki jest dużo słabsza wersja "Kuchego", ale nie obija się, więc nieprzypadkowo ostatnio od kilku spotkań mieści się w meczowej osiemnastce. Nie zdziwię się jak jeszcze w tej rundzie zagra gdy będzie taka konieczność.

Obradović? W ogóle mnie ten temat nie rusza, no może poza tym, że jest jednym z najlepiej zarabiających. Gdybyśmy popełniali tylko taki procent błędów jak w tym okienku, to byłoby super.

Bardziej się obawiam, że teraz zacznie się znowu sprzedawanie Niezgody i łatanie dziur zimą. Skądś kasa w klubie musi się pojawić.

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
        Bardziej się obawiam, że teraz zacznie się znowu sprzedawanie Niezgody i łatanie dziur zimą. Skądś kasa w klubie musi się pojawić.
        Poszedł Carlitos,poszedł Kulenovic.To już chyba powinno mniej więcej wystarczyć na pokrycie ubytku powstałego przez brak pucharów.Czy o czymś nie wiem?A ktoś w tym ataku grać musi.Jak tylko ktoś zaczyna strzelać to jest szybko opychany w następnym okienku,w ten sposób nigdy nie będzie jakiejkolwiek stabilizacji i wyników.
        Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
        #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
          Przebrnąłem przez rozprawę o Nagym i zacytuję siebie z dnia po meczu z ŁKS-em 26.08. :
          "Nie podniecałbym się Dominikiem Nagyem, tam nie jest równo pod kopułą od dawna Nie mam na myśli konkretnych sytuacji, ale dużo opinii okołoklubowych jest takich, że głowa mu nie dojeżdża do potencjału jaki ma (gdybym słyszał od jednej osoby to bym olał, a słyszałem od kilku). Tak jak napisałeś, notuje duże skoki formy różnych okresach. Łatwo placu gry nie zdobędzie przy Luquinhasie, Vesoviciu i Novikovasie"

Co do Agry - jest jaki jest dużo słabsza wersja "Kuchego", ale nie obija się, więc nieprzypadkowo ostatnio od kilku spotkań mieści się w meczowej osiemnastce. Nie zdziwię się jak jeszcze w tej rundzie zagra gdy będzie taka konieczność.

Obradović? W ogóle mnie ten temat nie rusza, no może poza tym, że jest jednym z najlepiej zarabiających. Gdybyśmy popełniali tylko taki procent błędów jak w tym okienku, to byłoby super.

Koźmiński pisał dziś na TT,że ma dużo pytań z Rosji dotyczących Niezgody.
          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Nie dziwi mnie to że mogą w klubie chcieć opchnąć Niezgodę dopóki gra, strzela i nie jest kontuzjowany . Tylko co wtedy? Zostajemy z samym Kante i Rosołkiem (Sanogo nawet jak wróci na wiosnę to nie wiadomo jak będzie się prezentował po takiej przerwie)? Czy będą kogoś ściągać, ale skoro kasy nie ma zbytnio to trzeba liczyć na jakiś gości z promocji . Może wyjść jak z Wszołkiem, ale może też wyjść jak z Obradovicem.

Komentarz

• Zamieszczone przez pawel8511 Zobacz posta
              Nie dziwi mnie to że mogą w klubie chcieć opchnąć Niezgodę dopóki gra, strzela i nie jest kontuzjowany . Tylko co wtedy? Zostajemy z samym Kante i Rosołkiem (Sanogo nawet jak wróci na wiosnę to nie wiadomo jak będzie się prezentował po takiej przerwie)? Czy będą kogoś ściągać, ale skoro kasy nie ma zbytnio to trzeba liczyć na jakiś gości z promocji . Może wyjść jak z Wszołkiem, ale może też wyjść jak z Obradovicem.
              Świetne myślenie- jak któryś zawodnik strzela-to trzeba go opchnąć.Tylko niech się potem nikt nie zdziwi,że wyników nie będzie.To po prostu będzie logiczna konsekwencja takich a nie innych działań.Wiadomo,że wszystkich nie zatrzymamy,nie stać nas na to.Ale też nie można każdego kto choć trochę się wyróżni natychmiast sprzedawać.Będziemy grać samym Kante? Czy ściągniemy kogoś za frytki i będziemy liczyć,że jakimś cudem nie okaże się kolejnym Chukwu?
              Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
              #MioduskiOut

Komentarz

• Dlatego pisałem. W kontekście finansów nie dziwi mnie to że Niezgodę będą chcieli opędzlować póki nie jest kontuzjowany. Ale czy mają na to jakiś plan? Bo zostanie z samym Kante plus Rosołek i ewentualnie Sanogo po kontuzji nie jest zbyt optymistyczne.

Komentarz

• Pawełku, jak z tego tweeta Koźmińskiego wyczytałeś, że w klubie chcę opędzlować Niezgodę?
                  „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Sugarmenku, z działań Mioduskiego. Jak wiadomo że brakuje kasy to naturalne że będą chcieli kogoś opchnąć zimą. Skuteczność Niezgody, brak kontuzji i zainteresowanie ze strony zagranicznych ekip to wręcz idealna sprawa żeby go opędzlować .

Komentarz

• Janekx na TT twierdzi, że chcą opchnąć Remy'ego i Cafu.

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                        Janekx na TT twierdzi, że chcą opchnąć Remy'ego i Cafu.
                        Biorąc pod uwagę fakt, że nie za bardzo łapią się do pierwszego składu, a w rezerwach mamy potencjalnych młodych następców to intencja prawidłowa, warunek, że nam nie wyskoczą jakiś kontuzje, bo ci młodzi to na szybko nie są w pełni gotowi.
                        Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                          Janekx na TT twierdzi, że chcą opchnąć Remy'ego i Cafu.
                          Marzenia ściętej głowy.
                          „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                            Biorąc pod uwagę fakt, że nie za bardzo łapią się do pierwszego składu, a w rezerwach mamy potencjalnych młodych następców to intencja prawidłowa, warunek, że nam nie wyskoczą jakiś kontuzje, bo ci młodzi to na szybko nie są w pełni gotowi.
                            Możesz wskazać w rezerwach następcow dla Cafu i Remy?
                            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Jak mają w klubie ambicje to za Cafu powinni się postarać ściągnąć Piotrowskiego z Genku. Wiadomo, że by trzeba było minimum bańkę wydać ale on ma 22 lata, więc przy odbudowaniu jest to inwestycja.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                                Możesz wskazać w rezerwach następcow dla Cafu i Remy?
                                Dowolne moje wskazanie będzie budzić protest, napisałem wyraźnie, że "potencjalnie" i "nie są gotowi" oraz "uwaga na kontuzje w pierwszym składzie", powinienem jeszcze dopisać "za młodzi" ale to już niekoniecznie.
                                A Cafu i Remy są po prostu za drodzy na ławkę i byle nie pozbywać się ich nie na łapu capu bez patrzenia się na konsekwencje.
                                Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

Pracuję...
                                X