Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ile mniej więcej może u nas zarabiać Obradović?

Komentarz

• Podobno w okolicach 300 tyś ojro.
      Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Piękne pieniądze za darmowe leczenie się na emeryturze.

Komentarz

• Ja się tak zastanawiam, jak to się dzieje, że przy takich pieniądzach za kontrakty zatrudnia się jakieś zrzuty lekarskie, takich lekarskich "wuefistów" , przy badaniach przed zawarciem kontraktu? W dodatku, jak widać, to nie jest tylko problem Legii!
          Owszem, przypadki losowe się zdarzają, ale kontuzje "w chwilę" po podpisaniu kontraktu i to takie w miarę przewidywalne?
          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Del
            "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
              Ja się tak zastanawiam, jak to się dzieje, że przy takich pieniądzach za kontrakty zatrudnia się jakieś zrzuty lekarskie, takich lekarskich "wuefistów" , przy badaniach przed zawarciem kontraktu? W dodatku, jak widać, to nie jest tylko problem Legii!
              Owszem, przypadki losowe się zdarzają, ale kontuzje "w chwilę" po podpisaniu kontraktu i to takie w miarę przewidywalne?
              I to przy badaniach trwających 2 dni...Chyba Novikovas narzekał, że nigdzie go tak nie sprawdzali wcześniej.
              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Co się dzieje z Nodziem?
                Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• To samo co zawsze.
                  Nie ma głowy na poważne granie w piłkę.
                  Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Pytanie do Woytka: Jest jakiś przewidywany termin powrotu Obradovicia? Czerwiec 2020?

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
                      Pytanie do Woytka: Jest jakiś przewidywany termin powrotu Obradovicia? Czerwiec 2020?
                      Doznał kontuzji lecąc miesiac trmu z Hiszoanii samolotem...od tego czasu nie trenuje
                      Większej kompromitacji dyrektora sportowego nie może już być.
                      "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Gabro Zobacz posta
                        Doznał kontuzji lecąc miesiac trmu z Hiszoanii samolotem...od tego czasu nie trenuje
                        Większej kompromitacji dyrektora sportowego nie może już być.
                        Agra?
                        #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Dobrze byłoby zejść z tych dwóch kontraktów zimą, ale pewnie nic z tego. I dobrze, niech księgowa cierpi, może Miodek w końcu się czegoś nauczy (tzn nie sprowadzać szrotu).
                          Ja wiem, że nie ma nigdy nigdzie 100% trafionych transferów, ale u nas przyjmuje to rozmiary groteskowe.
                          Naprawdę żeby odpalić Agrę trzeba było zobaczyć go chociaż w 45 min meczu jakiegokolwiek (nie posądzam go o to, żeby miał w życiu jakiś dobry mecz), Obradovica wystarczyło zbadać.
                          Dyletanctwo ludzi pracujących w klubie wkurza od dawna. Szary kibic ma poczucie, że zrobiłby wiele rzeczy lepiej.

Komentarz

• Z tym Obradoviciem to jest niesamowita historia. Gość doznaje kontuzji nawet lecąc samolotem, ale u nas przeszedł dwudniowe testy medyczne. Noż ******* mać!

Komentarz

• Nabieram przekonania od dłuższego czasu, że dostanie pajdę za tę aferę w Hiszpanii i dlatego go nie wystawiają ...

Komentarz

• To już lepiej kogokolwiek z juniorów włączyć do treningów z jedynką niż trzymać takiego pajaca na liście płac.
                                I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                                Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

Pracuję...
                                X