Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez pchorseba Zobacz posta
    Kasę to by pewnie znalazł ale a) Nico nie jest typem napastnika którego szukają b) pewnie lubi starą ekipę
    A jaki jest typ napastnika którego szukają?. Kante? może Kuświk?

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
      A jaki jest typ napastnika którego szukają?. Kante? może Kuświk?
      Wyjątkowego ale na pewno nie takiego co umie grać w piłkę

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
        Już widzę jak Mioduski wykłada z 600 tysięcy na jego kontrakt.Z jego polityką "oszczędności" możemy zapomnieć o takich zawodnikach.
        Lepiej płacić za Philipsa, Obradovica itp.
        I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
        Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Przecież sam Nikolić mówił nie tak dawno, że nie ma szans na jego powrót do Legii.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
          Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Kadrowe kłopoty Legii przed meczem z Lechem. Za kartki pauzuje Artur Jędrzejczyk. Paweł Stolarski i Ivan Obradović we wtorek nie trenowali, Marko Vesović i Igor Lewczuk biegali dookoła boiska. Szanse na ich występ są minimalne. Kłopoty z mięśniem ma Valerian Gwilia.
            Wojtala przynajmniej zagrał 8 minut w Lubinie prawie 20 lat temu.
            Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
              Lepiej płacić za Philipsa, Obradovica itp.
              Nie,nie lepiej.Ja to wiem.Ty to wiesz.Niestety Mioduski nie wie.On woli naściągać wagon szrotu niż ściągnąć 1 czy 2 naprawdę dobrych zawodników.Tego już nawet brak kasy nie usprawiedliwia.Wystarczyłoby postawić na jakość a nie ilość.Nie mam pojęcia,dlaczego on nie ma problemu,żeby dać dwóm przeciętnym do bólu kopaczom po np.300 000 rocznie,ale już jednemu kozakowi 600 000 nie da.
              Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
              #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
                Nie,nie lepiej.Ja to wiem.Ty to wiesz.Niestety Mioduski nie wie.On woli naściągać wagon szrotu niż ściągnąć 1 czy 2 naprawdę dobrych zawodników.Tego już nawet brak kasy nie usprawiedliwia.Wystarczyłoby postawić na jakość a nie ilość.Nie mam pojęcia,dlaczego on nie ma problemu,żeby dać dwóm przeciętnym do bólu kopaczom po np.300 000 rocznie,ale już jednemu kozakowi 600 000 nie da.
                Kopaczowi który gwarantuję minimum 20 bramek-600 000 tys. A zawodnikom którzy jeszcze boiska nie powąchali po 300 000.

Komentarz

• Obradovic dalej nie trenuje.. plecki go bolą. To jakiś pierdolony, nieśmieszny zart?
                  #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Kto odpowie za ten transfer?
                    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                      Kto odpowie za ten transfer?
                      Rocha miałbyc zmiennikiem, a został jedynym zawodnikiem na lewą stronę, a Obradovic się leczy za darmo, 300 tys wpada, podleczy się, skończy mu się kontrakt i sobie pojedzie gdzieś pograć. Kabaret normalnie.

E: kurde, nie miało to być jako odpowiedź, źle kliknąłem.

Komentarz

• Tak apropo szrotu...

W tym sezonie Michał Kucharczyk rozegrał tylko pięć spotkań w barwach Uralu Jekaterynburg. Były piłkarz Legii Warszawa w lidze zadebiutował dopiero we wrześniu, gdyż wcześniej przeszkadzały mu w tym kontuzje. Gdy już był bliski wywalczenia sobie miejsca w podstawowym składzie, to doznał ataku wyrostka robaczkowego i musiał przejść zabieg.

- Cudownie wchodzę do zespołu - powiedział z ironią Kucharczyk w rozmowie z TVP Sport. - Potrenowałem tydzień i naderwałem przywodziciela. Po dwóch tygodniach, gdy już się wyleczyłem, wróciłem do Polski, żeby załatwić sprawy wizowe i odezwały się kamienie w nerkach. Straciłem kolejne półtora tygodnia. Gdy wróciłem i po miesiącu dobrze wyglądałem i dostawałem coraz więcej szans, znów kłopoty zdrowotne, wyrostek robaczkowy. Musiałem przejść zabieg - dodał polski piłkarz.

Kucharczyk będzie musiał pauzować około miesiąca. Gdy upora się już z problemami zdrowotnymi, to nie ukrywa, że chce wreszcie wywalczyć sobie miejsce w podstawowym składzie Uralu. Do tej pory tylko raz zaczął mecz w jedenastce. Było to w starciu Pucharu Rosji. W czterech ligowych meczach wchodził z ławki rezerwowych na końcówki.

Ural Jekaterynburg w ligowej tabeli zajmuje dziewiąte miejsce. W dwunastu kolejkach zdobył 14 punktów. Przewaga nad strefą spadkową wynosi cztery "oczka". Z kolei strata do lidera - Lokomotiwu Moskwa - to dwanaście punktów.

źródło: wp.pl

PS
                        Żeby nie było... trochę tęsknię za Kuchym

Komentarz

• Kuchy to te wszystkie Agry, Novikovasy, Nagye, Luquinhasy wciąga nosem.
                          Na początku nie tęskniłem, bo wierzyłem w to, że klub będzie po kilku latach w stanie sprowadzić normalnego skrzydłowego. Przeliczyłem się. Kuchy wróć !

Komentarz

• Legia.net podaję, że Cafu ma kontrakt do 06.2020. Wykupując go teraz w lipcu podpisaliśmy tylko umowe na rok?
                            Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
                              Legia.net podaję, że Cafu ma kontrakt do 06.2020. Wykupując go teraz w lipcu podpisaliśmy tylko umowe na rok?
                              Nieee, długość kontraktu nie została podana oficjalnie przez obie strony.

Najprawdopodobniej 30.06.2022

Komentarz

• Zamieszczone przez Tyler_Durden Zobacz posta
                                Tak apropo szrotu...

W tym sezonie Michał Kucharczyk rozegrał tylko pięć spotkań w barwach Uralu Jekaterynburg. Były piłkarz Legii Warszawa w lidze zadebiutował dopiero we wrześniu, gdyż wcześniej przeszkadzały mu w tym kontuzje. Gdy już był bliski wywalczenia sobie miejsca w podstawowym składzie, to doznał ataku wyrostka robaczkowego i musiał przejść zabieg.

- Cudownie wchodzę do zespołu - powiedział z ironią Kucharczyk w rozmowie z TVP Sport. - Potrenowałem tydzień i naderwałem przywodziciela. Po dwóch tygodniach, gdy już się wyleczyłem, wróciłem do Polski, żeby załatwić sprawy wizowe i odezwały się kamienie w nerkach. Straciłem kolejne półtora tygodnia. Gdy wróciłem i po miesiącu dobrze wyglądałem i dostawałem coraz więcej szans, znów kłopoty zdrowotne, wyrostek robaczkowy. Musiałem przejść zabieg - dodał polski piłkarz.

Kucharczyk będzie musiał pauzować około miesiąca. Gdy upora się już z problemami zdrowotnymi, to nie ukrywa, że chce wreszcie wywalczyć sobie miejsce w podstawowym składzie Uralu. Do tej pory tylko raz zaczął mecz w jedenastce. Było to w starciu Pucharu Rosji. W czterech ligowych meczach wchodził z ławki rezerwowych na końcówki.

Ural Jekaterynburg w ligowej tabeli zajmuje dziewiąte miejsce. W dwunastu kolejkach zdobył 14 punktów. Przewaga nad strefą spadkową wynosi cztery "oczka". Z kolei strata do lidera - Lokomotiwu Moskwa - to dwanaście punktów.

źródło: wp.pl

PS
                                Żeby nie było... trochę tęsknię za Kuchym
                                Czyli taki trochę Jekaterynburgski Obradović .

Komentarz

Pracuję...
                                X