Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pierwszy raz w życiu mam tak, że kiedy widzę skład Legii przed meczem, to aż mnie skręca z obrzydzenia, że takie wuje grają z eLką na piersi. Tam nie ma ani jednego zawodnika, którego darzyłam choćby krztyną szacunku. No ale to już kamyczek do ogródka pionu sportowego, który zgromadził te wszystkie osobliwości kierowane przez trenera parodystę.

Komentarz

• Mnie skręca jak widzę Nagy'a i Novikovasa. Pedały.
      „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

Komentarz

• Wszołek i Obradovic zagrali 45 minut w meczu rezerw

Komentarz

• Dawać tego Wszołka do pierwszej, bo bieda na skrzydłach że aż wstyd.
          I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
          Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
            Wszołek i Obradovic zagrali 45 minut w meczu rezerw
            I ponoć Obradović już zgłosił ból pleców [emoji2959]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
            Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tomi Zobacz posta
              I ponoć Obradović już zgłosił ból pleców [emoji2959]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
              Ja pier...
              "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Majecki w kadrze Polski, Nagy w reprezentacji Węgier.

Ależ ten Mioduski drużynę zbudował!!!!!!11111
                Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                  Majecki w kadrze Polski, Nagy w reprezentacji Węgier.

Ależ ten Mioduski drużynę zbudował!!!!!!11111
                  Majeckiemu wartość wzrośnie, więc Dareczek opierdoli go w zimowe okienko i znowu będzie co roztrwaniać.

Komentarz

• w meczu międzypaństwowym o stawkę może zagrać gość grający od wielu miesięcy etatowo w naszych trzecioligowych rezerwach, no ciekawe to jest

Komentarz

• Zamieszczone przez drops Zobacz posta
                      w meczu międzypaństwowym o stawkę może zagrać gość grający od wielu miesięcy etatowo w naszych trzecioligowych rezerwach, no ciekawe to jest
                      Przecież on w każdym meczu Luksemburga gra, żadna nowość.
                      "Na szczęście to nie były jeszcze czasy, w których Legia męczy się z zespołem z Gibraltaru albo kompromituje się z jakimś Dudelange, a później pseudoeksperci trąbią w pięknych studiach TV, że dzisiaj nie ma już słabych drużyn. W latach 90. Legia nie miała prawa męczyć się w Luksemburgu i się nie męczyła." (Kosa. Niczego nie żałuję)

Komentarz

• Zamieszczone przez Rasenith Zobacz posta
                        Pierwszy raz w życiu mam tak, że kiedy widzę skład Legii przed meczem, to aż mnie skręca z obrzydzenia, że takie wuje grają z eLką na piersi. Tam nie ma ani jednego zawodnika, którego darzyłam choćby krztyną szacunku. No ale to już kamyczek do ogródka pionu sportowego, który zgromadził te wszystkie osobliwości kierowane przez trenera parodystę.
                        A Niezgoda?

Komentarz

• Kwietniewski gol w meczu Wisła- Arka.

Komentarz

• Mioduski, zrób chociaż raz coś dobrego, Nemanja do wzięcia:

https://sport.tvp.pl/44736425/nemanj...aSvw9jJ5X3WezY

Komentarz

• Już widzę jak Mioduski wykłada z 600 tysięcy na jego kontrakt.Z jego polityką "oszczędności" możemy zapomnieć o takich zawodnikach.
                              Ostatnio edytowany przez AGZI; [ARG:4 UNDEFINED].
                              #MioduskiOut

Komentarz

• Zamieszczone przez AGZI Zobacz posta
                                Już widzę jak Mioduski wykłada z 600 tysięcy na jego kontrakt.Z jego polityką "oszczędności" możemy zapomnieć o takich zawodnikach.
                                Kasę to by pewnie znalazł ale a) Nico nie jest typem napastnika którego szukają b) pewnie lubi starą ekipę

Komentarz

Pracuję...
                                X