Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Kucharczyl do ataku pozycyjego czy gry kombinacyjnej sie nie nadaje; tylko sie Michas u nas marnuje

Komentarz

Zamieszczone przez mjs Zobacz posta
      przebłyski geniuszu to miał Piotr Włodarczyk
      Albo Bartłomiej Grzelak, o ile nie zapomniał się i nie otworzył na zbyt długo lodówki

Komentarz

Lesny cos dlugo z Koseckim kontrakt podpisuje...
        Moin, moin was geht?

Komentarz

Latem na Łazienkowską za darmo trafił Jorge Salinas. Wówczas klub z Łazienkowskiej wypłacił jedynie ekwiwalent za wyszkolenie Paragwajczyka. Jak się okazuje, niewykluczone, iż zawodnik będzie wkrótce kosztował Legię... 800 tysięcy euro. Za co? "Rok wcześniej Trencin żądał za Salinasa 1,5 miliona euro. Udało się go sprowadzić do Legii za darmo, więc menedżerowie zażądali gratyfikacji za podpis pod drugą umową.

Po obecnym sezonie wcale nie trzeba mu jednak nieuchronnie płacić sumy, którą ma zapisaną w kontrakcie. Jeśli się nie sprawdzi, może zostać wolnym zawodnikiem i klubu nie będzie kosztował nawet złotówki" - wyjaśnia były dyrektor sportowy, Marek Jóźwiak.
          Moja czapa średnio dziś ogrania, ale czy ja dobrze rozumiem, że gdyby po sezonie postanowiono zatrzymać Salinasa to trzeba mu zapłacić 800 tys ojro? Bo jeśli tak, to kolejny w czerwcu baj baj.
          Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
            Moja czapa średnio dziś ogrania, ale czy ja dobrze rozumiem, że gdyby po sezonie postanowiono zatrzymać Salinasa to trzeba mu zapłacić 800 tys ojro? Bo jeśli tak, to kolejny w czerwcu baj baj.
            z tego wynika że tak bo skoro w czerwcu by podpisali z nim nową umowę to oznacza zabulenie za niego 800 tys ojro a nie sądzę że jest wart tej kwoty

Komentarz

A Jóźwiak się dziwi, że wyleciał na zbity pysk skoro takie umowy negocjował... Myślę, że jeżeli to prawda to i tak ta suma będzie renegocjowana, bo nikt o zdrowych zmysłach nie zapłaci w tej chwili za niego takiej sumy.
              "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

Pytanie tylko skad kwota 800 tys???

Wymysł dziennikarzy czy Marka??
                349meczów*
                71 goli*
                58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

No to wygląda podobnie jak z Cabralem...
                  "To trzeba przeżyć,żeby to zrozumieć,żeby w to uwierzyć..."

Komentarz

Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
                    W zacytowanym fragmencie nic nie trzyma się kupy. Jacy menedżerowie mogą dochodzić jakich 800.000 euro na jakiej podstawie i niby z jakiej racji obowiązek zapłaty miałby odpaść jeżeli Legia z Salinasa zrezygnuje?

Komentarz

A to trzeba po szczegóły do Jóźwiaka, który swoja droga ładnie się rozgaduje...

Ale na moje to tak: "podpisuję kontrakt na rok a wy płacicie jedynie ekwiwalent za wyszkolenie, ale gdybym po roku okazał się przydatny, to jest klauzula wg której musicie podpisać ze mną nowy, dluższy kontrakt i za podpis dla mnie i menago łącznie 800k, bo w przeciwnym wypadku odchodzę i jestem wolnym zawodnikiem".

Tak to odebrałem.
                      Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

Zamieszczone przez chajtgr Zobacz posta
                        No to wygląda podobnie jak z Cabralem...
                        Cabral a Salinas to niebo a ziemia. Argentyńczyk coś tam potrafił, ten natomiast nic a nic nie umie.
                        "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

Ja tam widzę w nim potencjał, choć nie na 800 tys. euro.
                          "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                            Ja tam widzę w nim potencjał, choć nie na 800 tys. euro.
                            No to jak widzisz w nim potencjał nie warty 800 tys. euro to kiepski z niego grajek
                            349meczów*
                            71 goli*
                            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

Ja tam Cabrala żałuję strasznie, bo pod koniec sezonu grał już całkiem przyzwoicie...
                              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

Z Salinasem jest ten problem,że w Trencinie grał jako ofensywny pomocnik i jak sam mówił - tam czuje się najlepiej.Urban widzi go chyba jako skrzydłowego - a tam jest bezproduktywny.

Komentarz

Pracuję...
                                X