Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
    Dla starszych kibiców legendą jest Deyna, Brychczy, albo światowo Pele i Maradona.
    Dla kibiców Legii za 10, 20, 30 lat taką legendą może być Michał Kucharczyk czy Miroslav Radović, a światowo będą wspominani np. Messi czy CR7.
    Nie widzę żadnych przeciwwskazań do tego - taka kolej rzeczy.

Ponadto nie widzę potrzeby deprecjonowania osiągnięć aktualnych piłkarzy Legii, w sytuacji gdy pod względem liczby medali, pucharów, czy rozegranych spotkań dołączają do najlepszych w historii tego klubu. I to w czasach gdy przywiązanie do barw jest dużo mniejsze

Mocno "Kuchy"!
    Dokładnie tak. Prawda jest taka że obecny okres Legii, to najlepszy okres w jej historii. Wydaje mi się że wiele osób zapominiało ile czekaliśmy na mistrzostwo po 95, po 2002 a potem po 2006 (ja lat 70 nie pamiętam bo to za wczesnie). Teraz mamy najlepszy okres w histori naszego klubu (***** puchary). I Kuch jest tego częścią. Kuchy będzie (dla mnie już jest) legęda. Broń boże aby odchodził z klubu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Woytek Zobacz posta
      Nie widzę żadnych przeciwwskazań do tego - taka kolej rzeczy.
      A ja widzę - Deyna i Brychczy potrafili grać w piłkę, z czym nasz ’€žKing’€ często ma problemy

Komentarz

• Zamieszczone przez wklepack Zobacz posta
        Dokładnie tak. Prawda jest taka że obecny okres Legii, to najlepszy okres w jej historii. Wydaje mi się że wiele osób zapominiało ile czekaliśmy na mistrzostwo po 95, po 2002 a potem po 2006 (ja lat 70 nie pamiętam bo to za wczesnie). Teraz mamy najlepszy okres w histori naszego klubu (***** puchary). I Kuch jest tego częścią. Kuchy będzie (dla mnie już jest) legęda. Broń boże aby odchodził z klubu.
        Jak mnie irytuje pisanie o najlepszym okresie w historii klubu w kontekście obecnej drużyny, to nawet nie masz pojęcia. Nawet bardziej, niż to Twoje "legęda". Pod względem tytułów mistrzowskich, owszem, jest znakomity. Niemniej jednak spójrzmy prawdzie w oczy - kogo my mamy za rywali? Lechię, której piłkarze, trener i prezes płaczą przez tydzień jak ich sędzia rzekomo skrzywdzi? Jage, która robi fetę z okazji vicemistrzostwa? Lecha, który fetuje 4 miejsce? Jestem młody, więc o naszych rywalach z lat 60tych czy 70tych ciężko mi się wypowiedzieć (choć wiem, że potrafili oni wtedy dojść do finału europejskich pucharów, zaś ci obecni dostali w czapkę już chyba od przedstawicieli każdej ligi). Natomiast taka Wisle Cupiala widziałem na własne oczy i tylko temu, że jej era nie przypadła na obecne lata zawdzięczamy tyle tytułów.

Jaki w ogóle najlepszy okres w historii? Weźmy choćby ten sezon: wpierdol od zespołu z Luksemburga, wpierdol od Trnavy, 0-4 z ledwo zipiaca Wisłą, dwie porażki do zera z tragicznym Lechem, odpadnięcie z PP z zespołem z drugiej klasy rozgrywkowej. To jest sezon wstydu a nie najlepszy okres. Szczęście w nieszczęściu w naszych pseudo rywalach.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
          Oj... Kuchy strzelił wiele ważniejszych bramek niż ta z Moskwy...
          Kwestia gustu. Dla mnie ta z Moskwy, jak i cały mecz był symboliczny, bo to dzięki niemu w dużej mierze byliśmy później na salonach. Poza tym, graliśmy z Ruskimi

Komentarz

• Miarą wielkości Kuchego jest jego gra w reprezentacji. Entuzjastów kontraktu dla Malarza i Dolara proponuje opłacać z własnej kieszeni.

Komentarz

• To ktory okres w historii Legii byl lepszy jak nie ten? Niby wczesniej przeciwnicy nie kopali sie po kolanach?

Sporo osob zapomina, sporo osob po prostu nie wie jak to wygladalo wczesniej, kiedy seria 2 mistrzostw z rzedu to byl ewenement dla Legii, kiedy wpierdol od innych druzyn to byla norma. Przeciez jeszcze w latach 90 ta nasza swietna druzyna prawie spierdolila sie z ligi.

Dozylismy czasow, gdzie 2 miejsce w lidze to jest dla nas porazka, cieszmy sie, a nie wymyslajmy jakies nieistniejace wydarzenai sprzed 50 lat.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                Jaki w ogóle najlepszy okres w historii? Weźmy choćby ten sezon: wpierdol od zespołu z Luksemburga, wpierdol od Trnavy, 0-4 z ledwo zipiaca Wisłą, dwie porażki do zera z tragicznym Lechem, odpadnięcie z PP z zespołem z drugiej klasy rozgrywkowej. To jest sezon wstydu a nie najlepszy okres. Szczęście w nieszczęściu w naszych pseudo rywalach.
                Za rządów Mioduskiego mamy tragedię w pucharach ale w lidze nigdy nie byliśmy hegemonem, zawsze zdarzały się agro przygody gdzieś na krańcach Polski. Nic nie poradzimy, taki urok naszej ligi.
                W obecnym sezonie musi być MP i wierzę, że będzie. Wierzę też, że w końcu odbijemy się od dna i zagramy coś w pucharach. Dariusz prowadź!

A propos Kuchego. Każdy ma prawo do własnej interpretacji "legendy" Dla jednych będzie to umiejętność gry w piłkę, dla drugich staż w klubie, dla trzecich postawa na boisku i poza nim.
                Kuchy jest moim zdaniem zlepkiem wszystkich trzech kryteriów. Niech gra do końca. Będzie / jest legendą Legii Warszawa. Nasz, Polak, z imponującym dorobkiem bramek i asyst, z nienaganną postawą poza boiskiem, z sercem do gry i walki. Kuchy King!
                Ps. Dla mnie bramka z Trabzonem
                I tak, jest to najlepszy okres nowożytnej Legii. Ogolenie Celticu, wyjścia z grupy LE, Moskwa, Turcy na wyjeździe, Ukraińcy, Poznań, Białystok, wszyscy w papę i nasze plecy. Awans z grupy LM, Sporting, mecz z Realem. Wielka Legia Warszawa, i w każdym momencie Michał Kucharczyk.
                Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• https://twitter.com/JohanCruyff/stat...164260865?s=19

A my musimy słuchać jakiegoś Wieteski, który w przerwie meczu mówi, że "no trudno takie jest życie".
                  Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• No przecież Miodek chce aby Legia była drugim Ajaxem. Zaufaj mu to też będziesz się jaral naszymi.
                    349meczów*
                    71 goli*
                    58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Czy wiadomo ilu piłkarzy z obecnej kadry wypada w czerwcu z przygotowań do pucharów że względu na występy w reprezentacjach?
                      You'll take my life but I'll take yours too
                      You'll fire your musket but I'll run you through
                      So when you're waiting for the next attack
                      You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
                        Czy wiadomo ilu piłkarzy z obecnej kadry wypada w czerwcu z przygotowań do pucharów że względu na występy w reprezentacjach?
                        Na pewno Wieteska, Szymański i Majecki.

Edit. No i jak się przed chwilą dowiedziałem Marcel Zylla.
                        Ostatnio edytowany przez legionistaeop; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Pies was yebał kopacze. Prezes prezesem, trener trenerem, taktyka taktyką ale na koniec to wy wychodzicie na boisko i próbujecie grać w piłkę. Pluję na większość z was tak samo jak wy plujecie w twarz kibicom. Przeżyłem w kibicowskim życiu wiele dotkliwych klęsk ale końcówka tego sezonu dobitnie pokazała, że jesteście zwykłymi pedałami. Miłych urlopów.

Komentarz

• Zamieszczone przez klinton Zobacz posta
                            Pies was yebał kopacze. Prezes prezesem, trener trenerem, taktyka taktyką ale na koniec to wy wychodzicie na boisko i próbujecie grać w piłkę. Pluję na większość z was tak samo jak wy plujecie w twarz kibicom. Przeżyłem w kibicowskim życiu wiele dotkliwych klęsk ale końcówka tego sezonu dobitnie pokazała, że jesteście zwykłymi pedałami. Miłych urlopów.

Komentarz

• Po meczu do mixzony wyszli... najmłodsi czyli Szymański i Majecki. Gdzie "starszyzna"? Gdzie kapitan? Gdzie ponoć dobry duch drużyny Radovic? Zabrakło jaj żeby wyjść przed kamery i przeprosić za swoją postawę? Co za zgraja bezjajecznym pizdusiów.
                              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                                Po meczu do mixzony wyszli... najmłodsi czyli Szymański i Majecki. Gdzie "starszyzna"? Gdzie kapitan? Gdzie ponoć dobry duch drużyny Radovic? Zabrakło jaj żeby wyjść przed kamery i przeprosić za swoją postawę? Co za zgraja bezjajecznym pizdusiów.
                                Radović już podobno pisze książkę jak był prześladowany....

Komentarz

Pracuję...
                                X