Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
    Może powrót do Waltera?, Kostrzewy?
    Po co oni? Obecnie już wystarczy, że jest ich kumpel i zarazem młodsza wersja tych dwoch postaci. Ale, że skoro jak widać niektórym to nie przeszkadza...

Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
      Jako kibic zawsze myślałem, że o to chodzi w tej zabawie. "Liczy się to co w gablocie" i dobra zabawa na starówce na koniec sezonu. Satysfakcja i radość z tego, że Mistrzem Polski jest Legia... A jakie poczucie będzie miał Mioduch mi zwisa. Je**ć go. Kto normalny się tym przejmuje !?
      Pierwszy raz w historii mamy szansę na 4 MP z rzędu ! Bądźmy jak Juve we Włoszech
      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Marcino Zobacz posta
        Pierwszy raz w historii mamy szansę na 4 MP z rzędu ! Bądźmy jak Juve we Włoszech
        Bądźmy jak Juve 8 z rzędu!

Komentarz

• Kuchy podpisze kontrakt 2+1!

Kuchy KING!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
            Kuchy podpisze kontrakt 2+1!

Kuchy KING!

Komentarz

• Jeszcze Hama na dwa + Malarz i Miro po 1.
              Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                Jeszcze Hama na dwa + Malarz i Miro po 1.
                Jak zostanie Majecki, to Malarz lub Cierzniak na rok bym dał. Aczkolwiek sądzę, że to będzie Cierzniak.
                Co do Rado mam wątpliwości.
                Hama dałbym 1+1. Choć mam wątpliwości czy Hama będzie chciał zostać.

Komentarz

• Zamieszczone przez Roar Zobacz posta
                  Jak zostanie Majecki, to Malarz lub Cierzniak na rok bym dał. Aczkolwiek sądzę, że to będzie Cierzniak.
                  Co do Rado mam wątpliwości.
                  Hama dałbym 1+1. Choć mam wątpliwości czy Hama będzie chciał zostać.
                  A co z tą opcją dla Malarza, żeby został, ale już w innym charakterze ?

Wcześniej pisano, że Hama definitywnie odchodzi (chociaż po Lechu też miał wyjechać z Polski, więc może to z żoną trzeba kontrakty uzgadniać ?

Co do Rado również mam wątpliwości. Jeśli ma zostać, to już raczej w innej roli.
                  Never Surrender

Komentarz

• Nie poprzewracało się w głowach co po niektórym po ostatnich meczach? Wcześniej Hama pierwszy w kolejce pt "OUT", teraz nagle jakieś kontrakty na 2 lata, 1+1..
                    Co się zmieniło w ostatnim czasie?
                    Gość strzela, asystuje owszem, no typowy Hama - zawsze punktował, ale grać to gra dosyć marnie.
                    Chcieliśmy przewietrzyć kadrę, pozbyć się kilku podstarzałych, z wysokimi kontraktami, a teraz 3 mecze później - przedłużmy ich wszystkich.

Jeżeli Hama chciałby zostać to ok, jako taki doświadczony ligowiec, joker wchodzący z ławki, ale za 1/4 tego co dostaje teraz. Proszę bardzo.
                    #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez Jasper121 Zobacz posta
                      Kuchy podpisze kontrakt 2+1!

Kuchy KING!
                      Wszytsko idzie ku dobremu, aby Kuchy naprawdę został Legenda
                      349meczów*
                      71 goli*
                      58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                        Wszytsko idzie ku dobremu, aby Kuchy naprawdę został Legenda
                        Legendą to może być Pan Lucjan Brychczy, tudzież s.p. Kazimierz Deyna.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                          Legendą to może być Pan Lucjan Brychczy, tudzież s.p. Kazimierz Deyna.
                          Dla starszych kibiców legendą jest Deyna, Brychczy, albo światowo Pele i Maradona.
                          Dla kibiców Legii za 10, 20, 30 lat taką legendą może być Michał Kucharczyk czy Miroslav Radović, a światowo będą wspominani np. Messi czy CR7.
                          Nie widzę żadnych przeciwwskazań do tego - taka kolej rzeczy.

Ponadto nie widzę potrzeby deprecjonowania osiągnięć aktualnych piłkarzy Legii, w sytuacji gdy pod względem liczby medali, pucharów, czy rozegranych spotkań dołączają do najlepszych w historii tego klubu. I to w czasach gdy przywiązanie do barw jest dużo mniejsze

Mocno "Kuchy"!

Komentarz

• Ale ta liczba medali to nie jest kwestia przywiązania do barw, tylko raczej braku sensownej oferty z zagranicy
                            Rzezniczak też był przywiązany do barw dopóki nie dostał oferty od Azerów? Też należy go traktować jako legendę ze względu na tytuły które zdobył? Czy to inna historia bo przyszedł z Widzewa?
                            I żeby jeszcze którykolwiek z nich był wiodącą postacią (akurat Rado był ale to zupełnie inna historia ze względu na Chiny), to bym może zrozumiał. Ale oni po prostu znaleźli się w klubie w czasie gdy ten jako tako funkcjonował a konkurencja w lidze nie istniała (i nie istnieje nadal)
                            Także ja jako raczej młodszy kibic, nie będę wspominał w/w jako legendy. Bardziej jako solidnych ligowców (Kuchego dodatkowo jako strzelca bramki z Moskwy) - chyba, że dadzą jeszcze powody do radości, czego im rzecz jasna z całego serca życzę!

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                              Także ja jako raczej młodszy kibic, nie będę wspominał w/w jako legendy. Bardziej jako solidnych ligowców (Kuchego dodatkowo jako strzelca bramki z Moskwy) - chyba, że dadzą jeszcze powody do radości, czego im rzecz jasna z całego serca życzę!
                              Za 30 lat będziesz. Zobaczysz.
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Oj... Kuchy strzelił wiele ważniejszych bramek niż ta z Moskwy...

Komentarz

Pracuję...
                                X