Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Z ciekawości sprawdziłem jak wyglądała drużyna z pierwszego meczu Mioduskiego po wykupieniu BL.

01.04.2017
    -------------------- Malarz --------------------
    -- Jedza Rzezniczak Dąbrowski Hlousek --
    --------------Kopczyński Moulin ------------
    ------------- Gui Odidja Kuchy -----------
    ------------------ Rado ---------------

Na lawce:
    Cierzniak
    Broz
    Czerwinski
    Nagy
    Jodlowiec
    Kazaiszwili
    Hama

Podsumowujac z tej 18 nie ma już już 10 piłkarzy zaraz nie będzie 4. Przecież to jest niepojęte że w ciągu dwóch lat z tej 18 zostanie 4 piłkarzy. Czy największe forumowe kleczony mogą wskazać jakiś klub w Europie z taką rotacja piłkarzy. To pokazuje jak sportowo tragicznie zarządzana jest Legia. Jaka jest degrengolada sportowa z z okienka na okienko.
    Pomijam już, że ta drużyna jest coraz słabsza.
    Właśnie stuknelo Mioduskiemu 2 lata w klubie i przez ten czas:
    Zwolnił Magiere
    Zatrudnil Jozaka
    Zwolnił Jozaka
    Zatrudnil Klafurica (wówczas na konferencji usłyszeliśmy, że "wykonam gigantyczna pracę aby zatrudnić nowego trenera") to wykonal i
    Dalej pozostawił Klafurica
    Zwolnił Klafurica
    Zateudnil Pinto (znowu z lapanki a wystarczyło zadzwonić do Belgii albo Crvenej i by go nie zatrudnil)
    Zwolnił Pinto
    Zatrudnil Vuko

Malo?
    Jak Mioduski przychodził mieliśmy dyrektora Sportowego
    Żewłakowa (idealny nie był ale jak pokazuje obecność najlepszy)
    No ale musiał go zwolnić bo kumpel Bogusia
    Zatrudnil jakiegoś Chorwata
    Zwolnil Chorwata
    Zatrudnil Kucharskiego.
    I kwestia czasu kiedy zwolni Kucharskiego, bo chyba każdy widzi, że gość to najwyżej się nadaje do jeżdżenia po Siedlcach, Lomzach aby oglądać piłkarzy a nie być dyrektorem sportowym.

Powtórzę to co pisałem rok temu i się sprawdziło... Naprawdę to mistrzostwo dla nas to na psi ****. Zdobędziemy mistrzostwo i co? Nadal ten chvj Mioduski będzie myślał że wszystko jest ok a on jest najlepszy na świecie. Tylko jakies spektakularne trzęsienie ziemi może obudzić go.

Patrząc na co się dzieje obecnie to chyba największe kleczony nie wierzę w puchary w następnym sezonie. Dla tych co zapomnieli... Trzeci rok z rzędu.

No ale to Boguś zniszczył Legie, przejebal hajs z LM.

Pomijam już takie rzeczy w zarządzaniu klubem jak frekwencja, wpływy że sklepu, dlubanie przy herbie i wiele innych.

Ten chvj nie ma żadnego pomysłu na ten klub i. Iestety to widać a kolejne mistrzostwo nie da nic poza tym, że będzie można się najebac na starówce i w okolicach.

Natomiast fakty są takie: mistrzostwo 2017 zdobyte z rozpędu jeszcze na drużynie opartej o ludzi BL. Mimo że już w styczniu 2017 i okienku transferowym blokował pratycznie wszystko. Pierwsza weryfikacja lato 2017 wpierdol w pucharach. Mistrzostwo 2018 zdobyte tylko i wyłącznie tym, że Lech się okazał pizdami i mając mistrza na tacy sam go sobie przejebal. Kolejna weryfikacja lato 2018 wpierdol w pucharach. Teraz jak się pojawił rywal w lidze... Lechia już jaśnie najlepszy prezes spocony a fakty są takie, że już rok temu mistrza powinien przejebal no ale wtedy uratowała go nieporadnosc Lecha...

Co nam da mistrzostwo w tym roku oprócz melanżu i czegoś do gabloty? Nic. Tylko Mioduch będzie miał poczucie swojej genialnosci. Fakty są takie, że w przeciągu 2 lat z mocnej drużyny grającej w Europie zostały zgliszcza. No ale pudel kodziarz musiał pokazać jak to on się wielce zna...
    Ciekawe kiedy w tym roku zostaniemy kolejny list z przeprosinami, korpobelkotem i jak to wszyscy musimy być jednością... Już w maju czy dopiero lipiec/sierpień.

Niech wypierd@la z tego klubu razem z tą kodziarska banda swoich przydupasow.
    A jako, że wiem że to czytacie to was serdecznie pozdrawiam.
    Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].
    Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Pisałem już o tym kilka miesięcy temu. Odpalcie sobie w necie zdjęcia jakie robi się drużynie na start sezonu. Co roku wymiana ogromnej ilości ogniw. Rotacja lepsza jak w Biedronce na kasie.

@ Kijek,
      sporo racji, nawet z tym durnym sklepem. Od grudnia nie ma w nim kubków ceramicznych. To jest niebywałe. Kubki to TOP5 każdego klubu pod względem sprzedaży. Po koszulkach, szalikach czy piłkach.
      Ostatnio edytowany przez Marcino; [ARG:4 UNDEFINED].
      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Jeszcze Chukwu i Necid

Komentarz

• Ile by człowiek dał żeby teraz problemem personalnym był jeden czy drugi.

Komentarz

• Skład jakościowo niby coraz gorszy a walka o mistrzostwo dokładnie taka sama jak zawsze...
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Celowo nie wspomniałeś o pucharach?

#TeamVuko

Komentarz

• Ale te puchary to taka wymówka dla porażek z drużynami pokroju Termaliki?

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                  Skład jakościowo niby coraz gorszy a walka o mistrzostwo dokładnie taka sama jak zawsze...
                  Polska liga nie jest wyznacznikiem jakości. Nie będę powodu ta liga jest w Europie tam gdzie jest.

Komentarz

• Zamieszczone przez Runi Zobacz posta
                    Polska liga nie jest wyznacznikiem jakości. Nie będę powodu ta liga jest w Europie tam gdzie jest.
                    Tego nie podważam. Podobnie spadku jakościowego naszego składu.

Komentarz

Ale te puchary to taka wymówka dla porażek z drużynami pokroju Termaliki?
                      To wolę przegrać z Termalica zdobyć MP ale grać w pucharach.
                      Ale jasne najwygodniej przyjebac się o Necida, Chukwu czy jakaś tam porażkę z Termalica. No dramat faktycznie.

Przyjebac się o porażkę Termalica ok ale już wspomnieć jak ruchalismy Termalica 6-0 czy ile tam było to już nie wspomnisz?
                      Ostatnio edytowany przez Kijek; [ARG:4 UNDEFINED].

#TeamVuko

Komentarz

• No racja, bo mam wspomnieć o oczywistościach, jakimi powinno być rozwalanie jakiegoś badziewia z polem kukurydzy.
                        Zresztą nie mamy o czym teraz nawet mówić, bo gra w pucharach to nam w najbliższych latach nie grozi.
                        Ale od takiej kadry jaką mieliśmy 2/3 lata temu chyba można oczekiwać wygranie ligi z przewagą chociaż 6 pkt. a nie drżenia do ostatniej kolejki?

Komentarz

Ale od takiej kadry jaką mieliśmy 2/3 lata temu chyba można oczekiwać wygranie ligi z przewagą chociaż 6 pkt. a nie drżenia do ostatniej kolejki?
                          Tak.

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                            Co nam da mistrzostwo w tym roku oprócz melanżu i czegoś do gabloty? Nic. Tylko Mioduch będzie miał poczucie swojej genialnosci.
                            Jako kibic zawsze myślałem, że o to chodzi w tej zabawie. "Liczy się to co w gablocie" i dobra zabawa na starówce na koniec sezonu. Satysfakcja i radość z tego, że Mistrzem Polski jest Legia... A jakie poczucie będzie miał Mioduch mi zwisa. Je**ć go. Kto normalny się tym przejmuje !?
                            |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                            Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                              Jako kibic zawsze myślałem, że o to chodzi w tej zabawie. "Liczy się to co w gablocie" i dobra zabawa na starówce na koniec sezonu. Satysfakcja i radość z tego, że Mistrzem Polski jest Legia... A jakie poczucie będzie miał Mioduch mi zwisa. Je**ć go. Kto normalny się tym przejmuje !?
                              Generalnie podejście typu ,, co nam da mistrzostwo?- właściciel będzie zadowolony" to głupota. Przypominam że jeszcze 10 lat temu o takich latach jak są teraz nie marzyliśmy. Nie mówię żeby Mioduskiego nie krytykować-bo na to zasługuje. Ale zachowajmy umiar.
                              Może powrót do Waltera?, Kostrzewy?

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
                                Jak widać są też tacy, których bardziej usatysfakcjonuje "porażka Mioduskiego", żeby na końcu móc dumnie napisać - "A nie mówiłem?". Wyobraź sobie sytuację, gdzie w duchu cieszysz się, że Kulenović, czy Carlitos nie strzelili do pustej bramki, ponieważ kiedyś tam napisałeś na forum, że są chujowi, a przy okazji pogrążają Pudla. Odpalasz neta i mało co się nie zesrasz ze szczęścia. To jest dopiero żałosne.

Przegranie mistrzostwo byłoby uwieńczenie tego całego pierdolenia w co drugim temacie i krytykowania wszystkiego, z transferem Martinsa i nieprzedłużaniem kontraktu z Hlouskiem włącznie. Rok temu się nie udało, bo trener od piłki kobiecej zrobił psikusa i wykręcił dublet.
                                A Melanż Trwa...

Komentarz

Pracuję...
                                X