Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Naprawdę zazdroszczę Wam tej wiary w Radovica.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Komentarz

• W jednym przypadku to nie wiara ,tylko udowodnienie ,że "moja racja jest najmojsza".
      Bo reszta i tak klęczy .

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Agra jeszcze pozamyka usta hejterom. Hejterom, którzy hejtowali hejterów za grę Agry. Po następnym meczu już nikt nie będzie twierdził, że ten paralityk potrafi grać w piłkę.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kujawiak Zobacz posta
          Naprawdę zazdroszczę Wam tej wiary w Radovica.

Ja tam żadnej wiary nie mam, albo udowodni że się nadaje jeszcze albo czas pożegnań nadchodzi. Wiarę w rozjechanie przeciwników to miałem jak w Legii grał Vadis, Niko, Prijo, Gui. Teraz to wszystko wygląda z przypadku.

Komentarz

• Zamieszczone przez Martino1989 Zobacz posta
            Ja tam żadnej wiary nie mam, albo udowodni że się nadaje jeszcze albo czas pożegnań nadchodzi. Wiarę w rozjechanie przeciwników to miałem jak w Legii grał Vadis, Niko, Prijo, Gui. Teraz to wszystko wygląda z przypadku.
            Naprawdę uważasz, że jeśli zagra po tak długiej przerwie to będzie potrafił odrazu blysnac? Wątpię tym bardziej biorąc pod uwagę jak prezentuje się drużyna.
            349meczów*
            71 goli*
            58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
              Naprawdę uważasz, że jeśli zagra po tak długiej przerwie to będzie potrafił odrazu blysnac? Wątpię tym bardziej biorąc pod uwagę jak prezentuje się drużyna.
              Dla mnie wystarczy że zagra kilka prostopadłych piłkę, przynajmniej będzie próbował rozgrywać. Bo tak szczerze powiedziawszy kto u nas rozgrywa ostatnio? Jędrzejczyk?.

Komentarz

• I gdzie ten Radović miałby niby zagrać? W ataku, czy na 10-tce? Bo przy swojej motoryce to chyba nie na skrzydle...
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Benek Zobacz posta
                  brutalna prawda jest taka, ze na tle aktualnej Legii nie jest specjalnym problemem blysnac...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kujawiak Zobacz posta
                    Naprawdę zazdroszczę Wam tej wiary w Radovica.
                    Wiary?
                    Moge mówic za siebie, ale przypuszczam, ze więcej osób sie podpisze.
                    Nie chodzi o wiarę w Rado. Bardziej o nadzieję, że mimo kontuzji i wykluczeń, wejdzie zawodnik trzeciego wyboru i da radę.
                    Że poradzi sobie nie gorzej niż Agra, Nagy, Hamalainen itp. w rundzie wiosennej. Że z Radovicem w składzie też wygramy.

No i jeszcze druga nadzieja (choć raczej nikła), że da rade na tyle dobrze, że niektórych gagatków, których popisy zmuszeni byliśmy oglądać w rundzie wiosennej, a od czego oczy bolały, odeśle na ławkę. Że nie da argumentów, by go pomijać w kolejnych spotkaniach.
                    Nadzieja, że wiosną zagramy lepiej niż graliśmy zimą. Ładniej. Skuteczniej.

Na czym się ta nadzieja opiera?
                    Przede wszystkim na tym, że do tej pory - zimą - prezentowaliśmy sie dość marnie. Graliśmy futbol nieatrakcyjny. Nie było widać myśli przeowdniej w rozegraniu. Trudno prezentować się gorzej. Więc stąd nadzieja, że może być lepiej.
                    koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Prawie w 100% zgoda z Yevaud, poza tym kawałem z Agrą - od Agry to nasi juniorzy nie są w stanie gorzej zagrać więc tym bardziej Rado. Chciałbym od dawna zobaczyć Rado i mieć pewność co do aktualnej jego formy.
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez klos74 Zobacz posta
                        Jedna uwaga. To jest miejsce szczególne dla nas. To część naszej wspólnej historii.
                        Gość przyjechał z Portugalii, z innej kultury, z innym spojrzeniem na świat, z inną historią.
                        Bardzo prawdopodobne, że nie zdawał sobie sprawy, że może urazić czyjeś uczucia.
                        Początek zwiedzania ? koniec ? bez szerszej perspektywy ciężko oceniać co siedziało w głowie ? a może dopiero dociera ?

Ja zgodzę się z kolegami, którzy uważają, że zdecydowanie lepiej że wybrał się w takie miejsce, niż na shopping do galerii handlowych.

Nawet jeśli wieczorem bawił się w Krakowie, to do południa poznawał bolesną historię kraju, w którym obecnie "pracuje".
                        Kto wie, może skutkiem wycieczki będzie pełna świadomość, że obozy śmierci były NIEMIECKIE a nie "polskie" ? Może tą świadomością podzieli się ze znajomymi ? a może zareaguje kiedyś w przyszłości, jak usłyszy/przeczyta takową bzdurę ?
                        Pełna zgoda.
                        Również jestem za takim podejściem i spożytkowaniem przez nich w taki sposób wolnego czasu.

Komentarz

• Zamieszczone przez emil83 Zobacz posta
                          Cafu to akurat przerwa dobrze zrobi, gdyż ostatnio prezentował się, delikatnie mówiąc, słabo.
                          Za Cafu pewnie wejdzie Antolic lub Hamalainen a za Nagy zagra pewnie Medeiros. Na prawej więc duet Veso/Stolarczyk
                          Cafu ostatnio co mecz to mega irytacja, Nagy również pośród wielu tutejszych opinii znacznie obniżył loty, więc to tylko powinno wyjść nam na korzyść.

Komentarz

• Mnie rozwala takie podejście, ktoś gra słabo - wypada z powodu kontuzji - z pewnością ktoś zagra lepiej. Na jakiej podstawie tak sądzicie? Serio, uważacie że taki Pinto wystawia ulubieńców, że gdzieś ma swoje stanowisko i wstawi słabszego Nagiego zamiast jakiegoś innego skórokopa, który jest lepszy? Jeszcze rozumiem, że pisaliście o tym że Agra jest cienki a gra bo go Pinto sprowadził, ale jak widać... już nie gra. Carlitos nie grał i wywalczył miejsce w składzie. Potrafił się nasz kudłacz "pogodzić" nawet z Malarzem, więc widać po nim, że zlapałby sie każdego kto może mu pomóc - coś jak późny Berg i OSA.

Komentarz

• Szymański top talentem wg włoskich skautów

https://twitter.com/MikolajKruk/stat...523694080?s=19
                              "Mamy to w sercach, umysłach na tatuażach,
                              Mamy to w kodach DNA nie masz szans tego wymazać.
                              Liczy sie tylko Nasza duma i sława,
                              Jedno miasto jeden klub ! LEGIA WARSZAWA !"

Komentarz

• Jeśli to prawda to przynajmniej 20mln euro za niego dostaniemy.

Komentarz

Pracuję...
                                X