Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jeśli uważasz że Malarz, Radovic zostali odsunięci z powodów sportowych to gratuluję. O czym ja mam z tobą gadać ? Napisałem wyraznie ale powtórzę jedyny odsunięty bo chujowy, bo miał wyjebane, bo pokazywał że mu nie zależy to Mączyński. Jak został wyjebany do rezerw to nagle mu się zachcialo ale potem przyszła kontuzja no i mandzur spakowany. I dobrze.
    #teamVuko (zanim to było modne)

Pozdrawiam sympatyków swojej działalności.

Komentarz

• Podsumujmy - Arek zaczyna sezon jako pierwszy bramkarz, wygląda przeciętnie - meczów wielce nie zawala ale i nie pomaga tak jak pomagał w ostatnich latach.
      Przychodzi nowy trener, daje wszystkim białą kartkę, ma wszystkich na treningach, w pewnym momencie daje szansę Cierzniakowi, ten broni dobrze, poprawia się gra w obronie, mało tracimy.
      Cierzniak doznaje kontuzji, wchodzi Malarz na mecze z Wisłą i Jagiellonią, w których nie wygląda rewelacyjnie i wpuszcza 4 bramki. W kolejnych meczach wchodzi młody Majecki, który wygląda dobrze a momentami nawet bardzo dobrze.
      To jest według ciebie brak związku z dyspozycją sportową?

Za kogo powinien grać Radovic i co pokazywał jak grał, żeby tak uważać?

Kto obecnie powinien grać za Wieteskę, Nagy'a? Mamy gównianą kadrę, za którą odpowiada obecna władza i za to można ich cisnąć.

Woytek - obejrzyj jeszcze raz konferencję, Sa Pinto dostał dwa pytania o Mączyńskiego, odpowiedział spokojnie po czym Wesołowski dalej bezsensownie ciągnie temat. No sorry...
      Ostatnio edytowany przez R.; [ARG:4 UNDEFINED].
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
        Woytek - obejrzyj jeszcze raz konferencję, Sa Pinto dostał dwa pytania o Mączyńskiego, odpowiedział spokojnie po czym Wesołowski dalej bezsensownie ciągnie temat. No sorry...
        sorry Raffels - edytowłem twojego posta zamiast zrobić odpowiedz !!

Obejrzałem 5 razy, spisałem dokładnie na stronie wszystko po kolei. Ani razu nie otrzymał odpowiedzi na pierwsze pytanie (czy rozmawiał z Mączyńskim) - stąd powtarzanie pytań.
        Facet denerwuje się w dość błahych sprawach. To nie pierwsza jego taka reakcja w kierunku dziennikarzy "who send you" (WTF?!).
        Poza tym wcale nie było to bezsensowne pytanie, biorąc pod uwagę, że w mediach przewinął się temat Lech/Nawałka/Mąka. Ponadto Pinto raczył zasugerować, że dziennikarz przyszedł tylko po to (WTF II?!) To nie jego sprawa po co przyszedł dziennikarz. Nawet jeżeli tylko po to, to po to jest konferencja by pytać, bo chyba nie sądzicie, że można to uczynić ot tak w innej sytuacji?
        + pomijam, że wcześniej były pytania o Koronę i były wyczerpane (nigdy nic ciekawego nie mówi), więc padły pytania o Mąkę, Rado, Jędzę, powody nieobecności Carlitosa/Kante itp.

Komentarz

• Dla mnie to tych konferencji może w ogóle nie być bo to jakie tam są pytania zadawane, to jakaś totalna żenada. Błoński też był dzisiaj dobry.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
            Dla mnie to tych konferencji może w ogóle nie być bo to jakie tam są pytania zadawane, to jakaś totalna żenada. Błoński też był dzisiaj dobry.
            Tak wiem, mają być tylko takie, jakie życzy sobie trener
            Zarzut w stronę dziennikarza, że docieka odpowiedzi od trenera, gdy ten od niej ucieka, jest mocno słaby. Potem będzie stękanie, "czemu nikt nie pytał wcześniej".
            A co Błoński zrobił? Nie kojarzę by zadawał jakiekolwiek pytanie dziś.

Komentarz

• Ja mam wrażenie, że jesteśmy w początkowej fazie przebudowy zespołu przez Sa Pinto, trener mam wrażenie buduje zespół na przyszłość, a nie na tu i teraz. Może nam się to nie podobać lub podobać. W takich przebudowach, niestety zazwyczaj spadają głowy, zazwyczaj głowy zawodników którzy nie sa perspektywiczni.
              Wczujmy się w rolę trenera, nawet jesli Kijek ma racje i zasłużeni (lepsi) zawodnicy są odsuwani świadomie od zespołu, to czy można mieć trenerowi za złe ? Ma grać nimi do końca sezonu i co w tedy ? Oni odchodzą, a odejdzie ich wielu, w wakacje zostajemy z zespołem rozwalonym, nie zgranym zespołem złożonym z zawodników którzy siedzieli na ławie, bo grał Radović, Malarz, Hammalainen itd. itp. Zaczną sie puchary a my nie będziemy mieć drużyny i może być powtórka z rozrywki szybkie gongi i papa.
              Mam wrażenie że Sa Pinto nie chce mieć spalonej ziemi po sezonie, tylko teraz stawia na piłkarzy którzy w perspektywie kilku lat mogą dać więcej, teraz jest czas aby ich ogrywać zgrywać (nie ma pucharów), by nauczyli się grac bez Radovica, Hammalainena, Malarza, Pazdana, Mączyńskiego, bo ich nie będzie za pół roku.
              Tak to widzę, Sa Pinto wylewa fundamenty i chce zbudować dom, który będzie Legii służył w perspektywie wieloletniej, a nie tylko w perspektywie jednego sezonu, a potem zostanie spalona ziemia.
              Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Woytek - 100% profesjonalizm, wyważone słowa i takt. Dużo taktu wobec laików.
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Ricardo - 100 % profesjonalizm, że też wytrzymał pan trener uporczywe pytania jakiegoś o fagasa o innego pedała, którego los nie obchodzi praktycznie żadnego kibica Legii

Komentarz

• Zamieszczone przez Sugarman Zobacz posta
                    Ricardo - 100 % profesjonalizm, że też wytrzymał pan trener uporczywe pytania jakiegoś o fagasa o innego pedała, którego los nie obchodzi praktycznie żadnego kibica Legii

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                      Woytek - 100% profesjonalizm, wyważone słowa i takt. Dużo taktu wobec laików.
                      W punkt.
                      I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                      Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Że Bielsko był pojebany to wiedziałem ale, że Kijkowi tak odpierdoli to bym nigdy nie powiedział
                        Przecież on jest gorszy od tego durnia

Komentarz

• Zaskoczenie roku w Marvinach.
                          Hehehehe

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
                          "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

• Podobno Kante po raz kolejny poza kadrą meczową. Ciekawe czym podpadł. Wirtuozem nie jest, ale widziałem go jako drugiego napastnika.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                              Podobno Kante po raz kolejny poza kadrą meczową. Ciekawe czym podpadł. Wirtuozem nie jest, ale widziałem go jako drugiego napastnika.
                              W mojej opinii jest za cienki na Legię. Niezgoda niech wreszcie wróci !
                              I wkurzaj się na nasz charakter strączku łuskany
                              Spytasz skąd jestem? Powiem z dumą: z Warszawy

To warszawskie ballady ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                                Jeśli uważasz że Malarz, Radovic zostali odsunięci z powodów sportowych to gratuluję. O czym ja mam z tobą gadać ? Napisałem wyraznie ale powtórzę jedyny odsunięty bo chujowy, bo miał wyjebane, bo pokazywał że mu nie zależy to Mączyński. Jak został wyjebany do rezerw to nagle mu się zachcialo ale potem przyszła kontuzja no i mandzur spakowany. I dobrze.
                                A co obydwaj prezentowali na boisku, żeby pisać, że nie zostali odstawieni z powodów sportowych? Przecież Radović to ma w tym momencie problem z szybszym bieganiem, a co dopiero z graniem w piłkę. Arek w tamtym sezonie kot, ale w tym wpuszczał wszystko co leci do bramki. Wszedł Cierzniak, dużo lepiej grający nogami, uspokoiła się obrona. W 5 meczach tylko 2 bramki stracone. Kontuzja, wrócił Malarz i jak się rzucał do strzałów Imaza? Potem jeszcze Jaga gdzie standardowo nie wyszedł do dośrodkowania na 4 metr i straciliśmy z tego gola.

Majecki wykorzystał swoją szansę w PP i to on wskoczył do bramki. Tu akurat widzę sprawiedliwość zamiast niszczenia. Poza tym rewolucja w Legii była nieunikniona. Cała masa przejedzonych kotów po 30-tce z wielkimi kontraktami. Czyszczenie musiało nastąpić i to przed sezonem gdzie większości się kończy kontrakt.

Odmłodził skład, odstawił dziadków. Zrobił to co wszyscy chcieli, żeby w Legii zrobiono. Wiadome, że to się musiało odbić na wynikach, ale w dłuższej perspektywie zaprocentuje.

A, że grupka odstrzelonych zaraz coraz mocniej będzie się żalić to już było widać po artykułu Dawidziuka, który czepiał się Pinto, że ten nie rotuje składem grając co tydzień...
                                "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

Pracuję...
                                X