Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
  Forumowicze podniecają się jakimś 4:0 z przedszkolem z Zabrza, które teraz każdy rucha ile chce i gdzie chce. Ba nawet w Legnicy ten mecz przez długi czas był na styku.
  To przypomnijmy twój wpis po meczu z jakże mocnym, jebiącym wszystkich korkiem z Irlandii. Przeciwnikiem dającym podstawy by się podniecać:
  Gol, asysta.


  A lamusy dupa cicho.

  Komentarz


  • Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
   [emoji38]2:
   "hejt stop"
   )

   Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
   "Lubię sobie jebnąć piwo"

   Komentarz


   • Zamieszczone przez Robert E. Lee Zobacz posta
    To przypomnijmy twój wpis po meczu z jakże mocnym, jebiącym wszystkich korkiem z Irlandii. Przeciwnikiem dającym podstawy by się podniecać:
    Dostaniesz odpowiedź: Nie klęcz przed Mioduchem. Dodatkowo, że Cork to najlepszy reprezentant swojego kraju a Górnik to ogórasy.

    Komentarz


    • Z wtorkowego treningu...

     „Obrażeni”


     Powyżej trener Sa Pinto wyśmiewający odsuniętych piłkarzy Legii
     „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

     Komentarz


     • Śmieszne są te dywagacje na temat obrażonych lub nie. Trzeba było dokopać Słowakom z Trnavy albo mistrzom Luksemburga i teraz wszyscy by grali, bo meczy by wystarczyło dla wszystkich.
      Rozumiem rozczarowanie niektórych piłkarzy, ale po części są sami sobie winni, a jeśli faktycznie teraz walą fochy, to tym bardziej nie dostaną szansy od Sa Pinto, który wygląda na człowieka który nie toleruje raczej ludzi którzy płaczą nad swoim losem, zamiast się zabrać do roboty.
      Inna sprawa, że wszyscy płakali nad faktem że mamy drużynę emerytów i jak oni odejdą to nie będzie miał kto grać, no to Sa Pinto pokazał że nie musi tak być, można obejść się bez Radovicia, Hamalainena, Malarza, Astiza, Pazdana, Mączyńskiego. Wiadomo nie funkcjonuje to wszystko tak jak trzeba jeszcze, ale wyszliśmy naprawdę z głębokiego dna i chyba nikt nie myślał że w takim składzie jak gra obecnie, może to wyglądać tak dobrze momentami. Nie wierzę tez w teorię że nie wystawianie wyżej wymienionych zawodników do składu, ma ich skłonić do odejścia jeszcze zimą z klubu. A to dlatego że Sa Pinto nie wygląda na faceta który pozwolił aby Mioduski czy inny dyrektor sportowy, mówił mu kto ma grać. Sa Pinto po prostu to nie ten typ trenera, mówił o tym sam prezes Standardu, w jakimś wywiadzie zapytany o naszego trenera.
      Dlatego uważam że graja obecnie najlepsi i najbardziej pracowici piłkarze, wielu tu mówiło że potrzebna jest stabilizacja w składzie, aby wypracować w zespole automatyzmy, aby każdy wiedział co ma grać, aby piłkarze się poznali na boisku.
      Sa Pinto zaczął pracę gdy pod względem sportowym był totalny burdel, nic nie funkcjonowało, wszystko było do dupy i nikt nie widział nadziei że szybko coś może się zmienić. Dlatego widzimy mecze różne, nawet różne połowy w meczach, są wahania, są lepsze momenty i złe. Na wszystko trzeba czasu, pierwszy moment na ocenę pewnie będzie po przerwie zimowej, gdy Sa Pinto przepracuje normalnie pełny cykl przygotowań do rundy wiosennej. Chociaż według mnie to nadal będzie tylko pierwszy krok w przebudowie jaka nas czeka i według mnie aby ocenić całkowicie Sa Pinto trzeba będzie poczekać na cały rok 2019, gdyż jak wiemy zapowiada się potężną wymiana kadry, odejdzie wielu doświadczonych zawodników ich miejsce muszą zająć nowi, gdyz pewnie wszyscy w klubie liczą na gre w pucharach i do tego potrzebna jest szeroka kadra, bo 13-15 zawodnikami nie uciągniemy, a tylu pewnie zostanie po zakończeniu sezonu, więc przed Sa Pinto ogrom pracy i władzami klubu, aby finansowo i organizacyjnie bez uszczerbku dla poziomu sportowego przejść tą transformację. Na koniec roku 2019 będzie można ocenić dzieło Sa Pinto, teraz mozna obrazowo powiedzieć, że trener ugasił ogromny pożar, ustabilizował sytuację, oczyszcza teren ze zgliszczy (zawodników zbędnych) i jednocześnie powoli wylewa fundamenty, aby w 2019 wybudować i wykończyć na gotowo piękną fortece która będzie niezwyciężoną na naszym podwórku i zagwarantuje przyzwoitą grę w pucharach, na wiele, wiele lat oraz zapewni stabilizacje finansową klubu.
      Tak więc, czy wielu z nas chce czy nie, teraz Sa Pinto sprząta po zgliszczach jakie zostały po wielkim pożarze i wielu zawodników płaci za to odsunięciem na boczny tor i w efekcie odejściem z klubu. To pozwoli odmłodzić skład, zgrać i ograć się mniej doświadczonym zawodnikom, bo kiedyś trzeba to zrobić, by mogli ciągnąc ten zespół w przyszłości. Klub zejdzie z ogromnych kontraktów na które nas nie stać na chwile obecną (Eduardo, Radović, Hamalainen, Pazdan, Mączyński, Astiz). A jednocześnie da możliwości klubowi zarabiania na sprzedaży zawodników którzy zostaną w klubie (Nagy, Majecki, Wieteska, Szymański, Stolarski, Niezgoda).
      Pisząc krótką jest nadzieja że za rok o tej porze będzie w końcu normalnie.
      Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

      Komentarz


      • Jak to można jednym wpisem łatwo rozruszać forum.

       Cóż... "Pozdrawiam sympatyków mojej działalności".
       Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

       #TeamVuko

       Komentarz


       • Teraz już nie ma wątpliwości, że te kontrowanie Maria za czasów Magiery to była czysta zazdrość ze strony aktualnej gwiazdy forum - Kijka
        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
        -------------
        Jedynie prawda jest ciekawa

        Józef Mackiewicz

        Komentarz


        • Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
         Jak to można jednym wpisem łatwo rozruszać forum.

         Cóż... "Pozdrawiam sympatyków mojej działalności".
         Mi się jednak wydaje, że tu raczej chodzi o całokształt Twoich forumowych opinii i antymiodkowej krucjaty w ostatnim czasie

         Komentarz


         • Krótko: Kijkiem w mrowisko
          Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

          Komentarz


          • Akurat Loczek sam sobie zgotował ten los. Natomiast hipokryzja, gdzie powołanie Jędrzejczyka do tej parakadry, czy strzelenie bramki z karnego Corkowi są wydarzeniami godnymi podniety, natomiast inne równie nie istotne już nie, jest śmieszna.

           Komentarz


           • Kulenovic 3 bramki w meczu Chorwacja 3-1 Białoruś U20.
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

            Komentarz


            • https://twitter.com/AdamSlawinski/st...80013882327040
             Może nie takie drewno
             „Idziemy w szerokie spektrum pozycji, szukając swoich możliwości i nie zamykamy się na konkretne formacje.”

             Komentarz


             • Kolejny do sprzedania za grube miliony: Wieteska, Niezgoda, Szczepański, Nagy, Majecki, Kulenovic

              E: Szymański oczywiście
              Ostatnio edytowany przez snorri; [ARG:4 UNDEFINED].

              Komentarz


              • Ten Szczepański, który został sprzedany definitywnie do Rakowa?
               #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

               Komentarz


               • Szczepański ma klauzulę wykupu.

                Komentarz

                Pracuję...
                X