Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 3/4 tych "poszkodowanych" nic nie wnosi do drużyny, a poza tym kończą im się kontrakty więc to naturalne, że grają ci, z którymi Legia ma jakieś plany na przyszłość. To że Radovicovi, Hamalainenowi, Pasquato i spółce jest przykro to już ich problem. Mieli tyle samo czasu co reszta, żeby przekonać do siebie trenera (i kibiców). Widocznie mają za mało do zaoferowania. A takie artykuły jak ten z legia.net są niepoważne. Znowu chcą zrobić z piłkarzy ofiary? Oni (piłkarze) są ku***a wiecznie poszkodowani - tak można odbierać to co przez ostatnie miesiące się działo w klubie i wokół niego. Ten trener zły, tamten zły. Za dużo biegania, za mało biegania. Tylko na kontach bankowych tyle co my nie zarobimy przez całe życie...
    Ostatnio edytowany przez ŁUKASZ.; [ARG:4 UNDEFINED].
    |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
    Better Dead Than Red

Komentarz

• A taki był ładny, legendarny... szkuoda.
      Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
      -------------
      Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
        A taki był ładny, legendarny... szkuoda.
        Może do zimy wytrzyma
        349meczów*
        71 goli*
        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Operacja "zwalniamy trenera" rozpoczęta.
          Nie jestem fanem Sa Pinto. Uważam, że to furiat i trenerski ogórek (co na razie potwierdzają bardzo słabe wyniki). Ale jeszcze bardziej nie jestem fanem rozkapryszonych piłkarzyków, więc z dwojga złego wolę, żeby Pinto tu trwał i czyścił szatnię z obrażalskich i mącących (Pazdan, Mączyński, Radović, Malarz).

Komentarz

• Reszta jest po prostu do pożegnania. Nie rokuje, bądź kończą się jej kontrakty, więc lepiej w to miejsce ogrywać takiego Kulenovića, z którego może coś w końcu wyrośnie zamiast dawać komuś minuty za tzw. zasługi.

Pazdan, Dolar, Fin, Mączyński, Eduardo plus jeszcze paru bez wpływu na grę zespołu... dziękujemy i powodzenia w nowych klubach.
            A Melanż Trwa...

Komentarz

• Rotowali, według ekspertów źle, teraz ten nie rotuję też źle. Jak żyć.

Komentarz

• Nieśmiało liczę na to, że Sa Pinto zrobi to czego nie zdążył zrobić Czerczesow... wyczyści szatnię z figurantów i leni, którzy uwili sobie tutaj ciepłe gniazdko.
                A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Chmielo Zobacz posta
                  Nieśmiało liczę na to, że Sa Pinto zrobi to czego nie zdążył zrobić Czerczesow... wyczyści szatnię z figurantów i leni, którzy uwili sobie tutaj ciepłe gniazdko.
                  Mi się wydaje, że on już to mniej więcej zrobił. Teraz piłeczka jest po stronie osób odpowiedzialnych za transfery i samych odpalonych. Najlepiej, żeby odeszli już w zimie, ale do tego potrzeba woli obu stron, a z tym może być różnie. Tutaj więc spore wyzwanie przed Kucharskim, Mioduskim i resztą decyzyjnych aby tak pogadać, żeby udało się jak najwięcej osób wypchnąć z klubu.
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Rotacje były większe jak łączyliśmy grę w lidze z pucharami. Teraz grając co tydzień dobrze, że się szybko stworzyła "18", która jest głównie brana pod uwagę. Gołym okiem widać, że odmłodzono skład co było potrzebne na przyszłość. Przyszłość Mączyńskiego, Radovica, Eduardo, Hamalainena i Pasquato jest poza Legią. Nie dziwi więc, że jak już ktoś dostaje ogony to Kulenović z którego klub może mieć w przyszłości profity.

Zresztą nie wiem jak sobie Szymczyk wyobraża jakby to miało wyglądać. Gramy co 7 dni, a nawet jak teraz co 14 i Pinto w każdym meczu ma wymieniać po 6 zawodników, żeby nikt w zespole nie czuł się odrzucony? Brednie.
                    "Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."

Komentarz

• ... a 31-krotny reprezentant Polski (Mączyński) został odesłany do rezerw. Inna sprawa, że z powodu kontuzji tam ostatnio nie gra. Uraz nie jest jednak poważny i gdyby Sa Pinto chciał, zawodnik mógłby być do jego dyspozycji. Portugalczyk zamierza się z nim jednak pożegnać zimą, więc teraz piłkarz jest oszczędzany, by przypadkiem nie doznał poważniejszej kontuzji, która uniemożliwi mu zmianę klubu. Dlatego do końca rundy ma już nie grać w drugim zespole.
                      Sa Pinto zamiata i weterani są odstawiani od żłoba, co zresztą jest logiczne. Mam nadzieję, że operacja "wywalamy Sa Pinto" umrze wraz z pozbyciem się większości weteranów/emerytów. Piszę większości, ponieważ nie wszyscy są bezużyteczni.
                      Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Jestem Zobacz posta
                        Sa Pinto zamiata i weterani są odstawiani od żłoba, co zresztą jest logiczne. Mam nadzieję, że operacja "wywalamy Sa Pinto" umrze wraz z pozbyciem się większości weteranów/emerytów. Piszę większości, ponieważ nie wszyscy są bezużyteczni.
                        Ta operacja wymrze jak się wyniki poprawią. Póki co to wyniki są mocno średnie i stąd mamy pierwsze pomruki niezadowolenia. Gdyby w Szczecinie nie nastąpiła kompromitacja, to nikt by się nie zainteresował odstawioną grupą piłkarzy. A tak to w piątek na gorąco Dawidziuk wyciągnął te kolacyjki, a Szymczyk w niedziele je pociągnął, dodając jeszcze wątek niezadowolenia. Także trener Sa Pinto musi zacząć punktować, bo jeśli nie, to zaraz zacznie się czepianie jego zamordyzmu, zamykania treningów itp. i się to wszystko nakręci.

Co mi się podobało we wpisie Szymczyka to to, że w końcu ktoś wyciągnął na wierzch granie na siłę przez Szymańskiego. Może w końcu się nam Sebastian ogarnie, bo minut na boisku ma w tym sezonie sporo, a liczbowo to wygląda słabiutko. Do tej pory jednak miałem wrażenie, że był pod jakimś parasolem ochronnym i nikt za bardzo (z tzw. influencerów) o tym nie pisał. Było zadowolenie, że nam się średnia wieku obniżyła i że nie musimy na siłę go sprzedawać, a on tak gra, gra i gra, a w lidze uzbierał bodajże chyba tylko z 1,5 asysty.
                        Ostatnio edytowany przez e(L)egion; [ARG:4 UNDEFINED].
                        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Dla mnie komunikat jest prosty- Wypierdala.... !!!! Tym razem powyrzucajmy miernych grajków, zamiast trenera za którego kadencji jak na razie coś drgnęło. Wiem że do ideału jeszcze dużo brakuje, ale chyba nikt nie powie że nie ma poprawy.

Komentarz

• Przecież wiadomo, że Szymański i Nagy będą grać niezaleznie od formy, wyników etc bo są pierwsi do sprzedania.
                            A niestety z każdym kolejnym tygodniem Pinto pokazuje, że jest tylko wuefista.
                            Słabo to wyglada, w piątek mieliśmy okazję zobaczyć kolejne wyjazdowa mizerię. Już w Białymstoku nam się przyfarcilo, teraz nie.

No ale wywalamy z drużyny Radovica i Hamalainena, wtedy się poprawi.
                            Darek oni wszyscy są chuje oprócz Ciebie!

#TeamVuko

Komentarz

• Zamieszczone przez Kijek Zobacz posta
                              Przecież wiadomo, że Szymański i Nagy będą grać niezaleznie od formy, wyników etc bo są pierwsi do sprzedania.
                              A niestety z każdym kolejnym tygodniem Pinto pokazuje, że jest tylko wuefista.
                              Słabo to wyglada, w piątek mieliśmy okazję zobaczyć kolejne wyjazdowa mizerię. Już w Białymstoku nam się przyfarcilo, teraz nie.

No ale wywalamy z drużyny Radovica i Hamalainena, wtedy się poprawi.
                              Czemu nie ma Ciebie w tematach meczowych gdy jest dobra gra i dobre wyniki? Wystarczy gorszy mecz, gorszy wynik i od razu Kijek przybiega na swoim serbskim koniu. I od razu podniecony, że może pokrytykować. Idź lepiej zbieraj hajs na pomniki swoich Bogów, Radovicia i Magiery Twoje zachowanie jest tak samo żenujące jak i wpisy tych śmiesznych dziennikarzy.

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Komentarz

• o-o-odpieprzcie się od generała (Radovicia)
                                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                                -------------
                                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

Pracuję...
                                X