Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tylko te jego czerwone kartki to już powtarzalność, a nie przypadki. Jak dobrze pamiętam obydwie dostał w ostatniej rundzie walki o grupę LE.

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
      A ja uważam, że jest masa utalentowanych chłopaków w Polsce, tylko nikt tu nie potrafi szkolic piłkarzy, więc do końca nie zwalalbym winy na "polskich messich", tylko na ludzi, którzy nie potrafią wykrzesac 110% talentu z piłkarza.
      Dokładnie tak i dlatego trzeba zwracać uwagę i pisać jeśli w klubie są chłopcy którzy na tle innych się wyróżniają. Największy problem chyba jest w umiejętnym wprowadzaniu piłkarzy do seniorskiej piłki.
      Szymański od początku jest pod specjalnym nadzorem klubu, ciekawi mnie jak wyglądali by inni młodzi piłkarze, gdyby klub tak konsekwentnie stawiał na nich jak na Szymańskiego. U nas łatwo oddajemy na wypożyczenia, ma to soje plusy, Wieteska, mam nadzieje że i Majecki, ale większość chłopaków bez pomocy ginie na wypożyczeniach. Z Szymańskim tego nie zrobiono, konsekwentnie go trzymano w klubie i teraz jako o jedynym się mówi że wart będzie miliony. Jakoś nie wierzę że w klubie nie ma chłopaków z potencjałem Szymańskiego, tylko trzeba ich konsekwentnie promować, tak jak zrobiono to właśnie z Szymańskim. Oczywiście taki chłopak musi walczyć o swoje, a nie czekać że dostanie za free szanse gry w "11", więc musi być talent poparty charakterem, ale według mnie łatwiej oszlifować talent w klubie na miejscu niż wypożyczyć i liczyć ze nie przepadnie, da sobie radę. Dlatego przydał by się nam zespół Legii II w II lidze, w końcu jest sensowny trener rezerw i uważam że jest w stanie w ciągu roku zbudować ekipę na walkę o awans do II ligi. Już są pierwsze oznaki poprawy gry rezerw, uważam że awans do II ligi, byłby większym sukcesem prestiżowym w kraju klubu niż MP, PP czy sukcesy juniorskie.

Komentarz

• Taka dzisiaj rocznica...

Komentarz

• Miłosz Szczepański piękna bramka przeciwko Lechowi w PP
          Ostatnio edytowany przez so(L)dier; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: powinno być w temacie "wypożyczeni Legioniści", mój błąd....co nie zmienia faktu że bramka ładna

Komentarz

• Muszę przyznać, że zapomniałem zupełnie o tym zawodniku, a swego czasu to naprawdę było żywe srebro w drużynie rezerw, nawet gdy obok grały posiłki z "1" jak Żyro czy Kopa.

on jest wypożyczony tylko do Rakowa czy już go na straty dali?

e: dobra mam, definitywny, to ciekawe czy chociaż klauzula jest..
            #teamVuko (zanim Kijek #teamVuko (zanim to było modne))

Komentarz

• Zamieszczone przez blaise101 Zobacz posta
              Muszę przyznać, że zapomniałem zupełnie o tym zawodniku, a swego czasu to naprawdę było żywe srebro w drużynie rezerw, nawet gdy obok grały posiłki z "1" jak Żyro czy Kopa.

on jest wypożyczony tylko do Rakowa czy już go na straty dali?

e: dobra mam, definitywny, to ciekawe czy chociaż klauzula jest..
              To nie jest materiał na gracza Legii. Poziom Michalaka co najwyżej. Chociaż 2-3 lata temu zapowiadał się podobnie jak Szymański.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Możliwe, warunki jeszcze gorsze od Szymańskiego, więc naprawdę musiałby być bogiem techniki żeby zaistnieć.
                Nie zmienia to jednak faktu, że jak kiedyś widziałem kilka meczów rezerw, w Nowiaku np. to było 21 amatorów i jeden pan piłkarz i był nim właśnie Miłosz. Wyróżniał się niesamowicie - jedyny gość, który chciał grać w piłkę i myślał na boisku.

Komentarz

• A ile to takich udanych strzałów z dystansu ma na koncie Miłosz? Jeden? Jakoś mam wątpliwości że więcej ... gdyby walił takie coś raz na miesiąc to wiadomo a tak ...
                  Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Komentarz

• Do czego/kogo pijesz, bo nie bardzo łapię..?

Komentarz

• Szczepański ma klauzulę powrotu do nas.

Komentarz

• Wie ktoś co się dzieje z Vuko? Czemu zniknął z ławki trenerskiej i za co teraz odpowiada?
                        349meczów*
                        71 goli*
                        58 asyst*

jest tylko jeden King!!!!

*dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

Komentarz

• Sa Pinto uznał, że dwóch takich wariatów na ławce trenerskiej to o jeden za dużo. Po prostu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                            Sa Pinto uznał, że dwóch takich wariatów na ławce trenerskiej to o jeden za dużo. Po prostu.
                            Na pierwszy rzut oka widać, że Pinto to typowy samiec alfa i pewnie dlatego...

Komentarz

• Zamieszczone przez Gelo85 Zobacz posta
                              Sa Pinto uznał, że dwóch takich wariatów na ławce trenerskiej to o jeden za dużo. Po prostu.
                              Mnie strasznie Vuko irytował tym ciągłym lataniem do linii. Miałem wrażenie, że myli role pierwszego z drugim.

Komentarz

• Zamieszczone przez Raczej Zobacz posta
                                Mnie strasznie Vuko irytował tym ciągłym lataniem do linii. Miałem wrażenie, że myli role pierwszego z drugim.
                                Przecież od dawna juz tak nie reagował.
                                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

Pracuję...
                                X