Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Robert E. Lee
    odpowiedział(a)
    Ale Zieliński w ekstraklasie to też by się utrzymywał i mijał...

Zostaw komentarz:

• MarkoOHT
    odpowiedział(a)
    Szkoda, że Sousa nie dał nawet szansy Kapustce się pokazać. Gość potrafi w środku zarówno utrzymać się przy piłce jak i minąć rywala. A tak to znowu będziemy skazani na komedie pt. Zieliński.

Zostaw komentarz:

• Pan Kracy
    odpowiedział(a)
    Dla mnie zero zaskoczenia. Jedynym piłkarzem, który miał szansę to Kapustka. Na pewno na decyzję miała forma jaką prezentował ostatni miesiąc. Jakby ciągnął grę jak to robił w ostatnim meczu to pewnie wskoczyłby zamiast młodego z Pogoni. Dla Legii to in plus cała ofensywa oprócz Pekhardta będzie pod ręką a to właśnie gra do przodu ostatnio lekko kulała. No i ryzyko kontuzji spada do minimum.

Zostaw komentarz:

• Legionista21
    odpowiedział(a)
    Nie wiem dlaczego narzekacie. Jak dla mnie spoko sprawa, zawodnicy beda dostepni na zgrupowaniu, a magicy z Lecha Poznan i Pogoni Szczecin beda sobie jezdzic po Europie i tracic sily na trybunach.

Zostaw komentarz:

• Legionista21
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    Pożegnać to można Nikolicia, Astiza, Furmana, a nie jakiegoś Cholewiaka, no kur..bez jaj
    Dlaczego? Cholewiak sportowo nie dojechal, ale przez caly okres dawal z siebie co mogl, nie odpuszczal, nie obrazal sie, szanowal klub. Jak dla mnie kazdy tego typu zawodnik zasluguje na pozegnanie z szacunkiem.

Zostaw komentarz:

• Kubol85
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Runi Zobacz posta

Nie. Tym bardziej nie wyróżniał się Kozłowski z Pogoni.
    Rudy gamoń z PZPNu się nim zachwyca, więc to może on podsunął tą kandydaturę

Zostaw komentarz:

• Runi
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta

Ktoś z Polaków z Legii się wyróżniał Twoim zdaniem na tyle żeby pojechać na Euro?
    Nie. Tym bardziej nie wyróżniał się Kozłowski z Pogoni.

Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    Zero zaskoczenia no bo kto? Slisz? Kapustka? Trochę za mało jednak i na ich pozycjach są lepsi. Grę jak to ostatnio ciągnęli raczej obcokrajowcy
    Jak wyżej. Slisz jest na ten moment na pewno za słaby czysto piłkarsko, natomiast nie ma mowy, że umiejętnościami ( nie potencjałem ) Kozłowski jest lepszym zawodnikiem niż Kapustka.
    Ostatnio edytowany przez Runi; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• Bootleg
    odpowiedział(a)
    Zero zaskoczenia no bo kto? Slisz? Kapustka? Trochę za mało jednak i na ich pozycjach są lepsi. Grę jak to ostatnio ciągnęli raczej obcokrajowcy

Zostaw komentarz:

• boss_corleone
    odpowiedział(a)
    Chyba nikt, nie wiem, nie oglądam meczów reprezentacji, od czasu wpierdolu z Czechami na Euro w 2012
    Mój komentarz wyrażał aprobatę dla tego co napisałeś. Pewnego rodzaju rozbawienie również. Komiczna sytuacja, że nie ma nikogo od nas, ale to już Dareczek i jego kompetencje strategiczne.

Zostaw komentarz:

• ŁUKASZ.
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez boss_corleone Zobacz posta

He
    Ktoś z Polaków z Legii się wyróżniał Twoim zdaniem na tyle żeby pojechać na Euro?

Zostaw komentarz:

• crolick
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez WaffenCashCash Zobacz posta
    Mladen dostał co niespodziewane bo Serbia przecież na Euro nie jedzie. Grają jakieś towarzyskie egzotyczne mecze u siebie.
    O masz dzięki - czyli jeszcze są jakieś normalne reprezentacje nie grające na EURO. Kto by się spodziewał

Zostaw komentarz:

• WaffenCashCash
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Wiadomo czy Pekhart dostał też powołanie? Albo Mladen?
    Mladen dostał co niespodziewane bo Serbia przecież na Euro nie jedzie. Grają jakieś towarzyskie egzotyczne mecze u siebie.

Zostaw komentarz:

• Benek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
    Pekhart dostał

Zostaw komentarz:

• crolick
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• boss_corleone
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
    Nie dziwię mu się.
    He

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X