Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Piłkarze Legii Warszawa - wczoraj, dziś, jutro

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    To już Maciek Korzym bardziej na tą kadrę zasłużył.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

    Komentarz


    • #32
      gdyby Kucharczyk dostał szanse gry w 5-10 spotkaniach w ataku myślę że niektórzy wyleczyli by się z pierdolenia jaki to jest chujowy. nie wiem jak można tak krzywdzić grajka o wcale nie małym potencjale i wystawiać go konsekwentnie na skrzydle gdzie w większości meczów kopie się w czoło.

      Komentarz


      • #33
        Tylko, że ciągle mówi się o jego potencjale, lecz nie przekłada się to na jego postawę na boisku. Żeby dostać sznsę na 5-10 meczy, musiałby się pokazać na treningu, czego raczej nie robi, bo grzeje ławę. Jest walczak, to fakt, ale to nie wystarczy by grać w klubie z aspiracjami Legii

        Komentarz


        • #34
          nie wiem jak spisuje się na treningach, ale chociażby teraz w tych przedsezonowych sparingach, w których wynik chyba nie jest sprawą priorytetową mógłby go Janek spróbować w ataku skoro sam Kucharczyk podkreśla, że lepiej czuje się na szpicy niż na boku pomocy. o ile się nie mylę w meczu pp z Piastem kiedy grał z przodu szanse wykorzystał ( gol i całkiem przyzwoite zawody) po czym w następnym meczu dalej skrzydło.

          Komentarz


          • #35
            Zamieszczone przez erdo78 Zobacz posta
            Tylko, że ciągle mówi się o jego potencjale, lecz nie przekłada się to na jego postawę na boisku. Żeby dostać sznsę na 5-10 meczy, musiałby się pokazać na treningu, czego raczej nie robi, bo grzeje ławę. Jest walczak, to fakt, ale to nie wystarczy by grać w klubie z aspiracjami Legii
            Pewnie nie pokazuje pełni swoich umiejętności, bo już na treningu ustawiany jest jako skrzydłowy. To jest typowy łowca bramek, tylko dołożyć nogę i nic więcej. Techniki nie ma żadnej, ale nosa do strzelania bramek ma. Dlatego zgadzam się z mjs, powinien dostać szansę na pozycji na której występował w Świcie.

            Komentarz


            • #36
              Wystarczy przypomnieć sobie jego pierwszy sezon. Grał na szpicy i chyba każdy wie jak sobie poradził Zresztą mogę przypomnieć

              http://www.youtube.com/watch?v=aAfVynfo17o
              349meczów*
              71 goli*
              58 asyst*

              jest tylko jeden King!!!!

              *dane mam nadzieję ulegną jeszcze kiedyś zmianie

              Komentarz


              • #37
                To jest napastnik a nie skrzydłowy i tyle. Kilka spotkań na szpicy i można oceniać. Krzywdę mu zrobili tym przesunięciem na bok.
                Grając na pomocy jest po prostu słaby i bezproduktywny, a w ataku czasami ukąsi
                http://www.projektpilecki.pl/

                Komentarz


                • #38
                  On:
                  Zamieszczone przez nst Zobacz posta
                  po prostu słaby i bezproduktywny
                  niezależnie gdzie by grał. A to, że miał dobre wejście do Legii na środku ataku nie ma żadnego znaczenia, równie dobrze grałby na skrzydle. A teraz równie słabo grałby na ataku, a nawet słabiej bo jego jedyną zaletą jest szybkość (chociaż pod tym względem nie ma szału).

                  Komentarz


                  • #39
                    Kucharczyk powinien iść na wypożyczenie do klubu gdzie mógłby grać jako napastnik, wtedy pokazałby czy ta jedna runda to przypadek czy jednak w piłkę grać potrafi. W obecnej sytuacji nie ma możliwości aby zagrał u nas w ataku, więc chyba wypożyczenie jest najlepszym pomysłem.
                    To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

                    Komentarz


                    • #40
                      a jeśli dalej będzie pokazywał instynkt snajpera jak tu:
                      http://www.youtube.com/watch?feature...&v=H7Su6IhzuUI 2:05 to na pewno Janek Miejski da mu zagrać 10 meczów na szpicy

                      Komentarz


                      • #41
                        Ja pamiętam, jak Kucharczyk w Świcie grając na ataku strzelał bramkę za bramką... fakt, była to niższa liga, ale było też wtedy widać, że jest stworzony do gry na szpicy...
                        Always look on the bright side of life!

                        Komentarz


                        • #42
                          18 bramek w II lidze strzelić to nie jest jakiś wyczyn, bez przesady.
                          Na szpicę na razie nie ma szans go wcisnąć, bo są Sagan i Ljuboja, a przy takich zawodnikach to po co pchać takie drewno do ataku? A teraz jeszcze Efir doszedł.
                          Wypożyczenie byłoby najlepszym rozwiązaniem, ale wtedy trzeba by było dodatkowo kogoś na skrzydło wziąć, bo tam jednak posucha.
                          Ogólnie, jak przychodził do nas, łączyłem z nim wielkie nadzieje, ale teraz bliżej mi do twierdzenia, że w Legii to on jest kompletnie niepotrzebny.

                          Komentarz


                          • #43
                            Podpisuję się pod tym, co pisze Fatman. Przecież Kucharczyk z księżyca się nie wziął. On gra w podstawowym składzie już trzeci sezon, dwóch trenerów go oglądało, Urban widzi go codziennie na treningach, wcześniej Skorża go widział codziennie na treningach. Na atak jest najzwyklej w świecie za słaby. Gra na skrzydle, bo na skrzydle ma słabszą konkurencję, jest pracowity i bardzo dobrze angażuje się w obronę, ale to wszystko. W jakimś stopniu w tym sezonie jest beneficjentem kontuzji Wolskiego i Sagana oraz marnej dyspozycji Żyro. To jest głęboki rezerwowy i niewiele się zapowiada, żeby miało się to zmienić.

                            Może i na szpicy byłby odrobinę lepszym napastnikiem niż na skrzydle jest skrzydłowym, ale tak naprawdę, to on po prostu na tę chwilę jest na Legię za krótki. Od kiedy wpadł w dołek po świętowaniu Spartaka, w ogóle z niego się nie wygrzebał, to już Żyro miał przez ostatnie półtora sezonu więcej udanych spotkań niż Kucharczyk.

                            Niestety trzeba się chyba pogodzić, że Kucharczyk to jeden z tych "przezchwilędobrych", którym zawsze się będzie wspominało ich miniony potencjał.
                            Ostatnio edytowany przez Sgt.; [ARG:4 UNDEFINED].

                            Komentarz


                            • #44
                              Jeszcze co do Kucharczyka to można powiedzieć to, że, porównując go do Żyro, który obecnie też nie gra porywająco, to ten ostatni jest chociaż obiektem zainteresowania zagranicznych klubów, które widzą w nim potencjał. Kucharczyk natomiast nigdy nie był obserwowany przez scautów z lepszych klubów, co tylko potwierdza, że jest on klasycznym ligowym przeciętniakiem.

                              Komentarz


                              • #45
                                Po tym filmiku, który wrzucił ktoś wyżej z kompilacją goli Kucharczyka można też wywnioskować, że Manu był świetnym skrzydłowym. Kilka świetnych podań.. Tylko, że to pokazuje ile taki materiał jest wart. Zwłaszcza, że widać na nim kilka sytuacji, w których mógł się zachować lepiej i tylko nieporadność przeciwnika pozwoliła na wyjście z sytuacji z bramką na koncie.

                                Jak już wielokrotnie pisałem, Kucharczyk gra(jeśli gra) na skrzydle dlatego, że jest tam więcej miejsca i wielkie braki techniczne nie rzucają się w oczy tak mocno. Potraficie zliczyć jego wszystkie straty spowodowane tymi brakami? A to piłka odskoczyła, a to niedokładnie podał. Rozumiem, że stojąc bliżej bramki piłka była by bardziej posłuszna? Chyba nie, a miejsca dużo mniej.
                                "..Walduś trenuj! Kariera przed tobą, chłopie. Pierdykniesz ze dwie bramki, to cię do Manchesteru wezmą albo do innego Liverpoolu, albo nawet do Legii, synek.."

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X